Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Άρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaHemsworth

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδιά Σ/Κ δεν παίζει να βγούνε .. Από ότι ξέρω θα βγουν σίγουρα μέσα στην εβδομάδα που μας έρχεται (την πληροφορία αυτή μου την έδωσε μια κοπέλα της οποίας η καθηγήτρια επικοινώνισε με την Ελληνοαμερικανική Ένωση)
Άντε να βγούνε γιατί μας πέθαναν...!! -.-'

Εσείς πιστεύετε θα το πάρετε? Εγώ νομίιζω πως σκότωσα το Cloze & λίγο το Reading αφού δεν ήμουν τόσο συγκεντρωμένη όσο έπρεπε... :/ δηλαδή φοβάμαι το GCVR ! :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος97

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλη μου αρχη μιας και ειναι το πρωτο μου μυνημα στο ischool......κοιταγα για τα αποτελεσματα του ecpe εε και βρηκα τη σελιδα διαβασα λιγο και ειπα να γραφτω.....περσι που εδωσα για ecce ειχε βγει ανακοινωση στην ελληνοαμερικανικη ενωση για τα αποτελεσματα δυο μερες πριν αυτα βγουν....αρα υποθετω πως ετσι θα γινει και φετος....μαρια μακαρι να εχεις δικιο γτ με εχει φαει η αγωνια....φοβαμαι το listening....τα αλλα πιστευω κουτσα στραβα θα τα περασα αλλα το listening....υπομονη λοιπον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
ας ελπισουμε οτι τα αποτελεσματα θα ανακοινωθουν την αλλη εβδομαδα!!!! εγω την κυριακη φευγω για διακοπες οποτε κατα πασα πιθανοτητα, αν βγουν την αλη εβδομαδα δεν θα ειμαι εδω!!!
καλη επιτυχια σε ολους μας!!!
ας ελπισουμε να το παρουμε!!:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
αντε λιγο εμεινε ακομα να περιμενουμε. εγω πιστευω οτι στο listening θα εχω F,αλλα δεν πειραζει την επομενη φορα.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
LI@N@ και εγώ τα ίδια. Την πάτησα εκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaHemsworth

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγώ και πάλι άμα κοπώ (που κατά πάσα πιθανότητα αυτό θα γίνει) δε θέλω να ξαναδώσω. Οι γονείς μου δε συμφωνούν όμως καθόλου, επειδή λένε πως δεν έκανα όλη αυτήν την προετοιμασία τζάμπα.. Έχουν δίκιο, απλώς για εμένα η όλη διαδικασία ήταν απίστευτα ψυχοπλακωτική και πιστεύω δεν αντέχω να την ξαναπεράσω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος97

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μαρια θετικη σκεψη.....:) παντως δεν συμφωνω.....εκανα 1,5 χρονο προφ...εγω προσωπικα θα ξαναεδινα ...τρεις μηνες μαθημα ειναι.... Για τρεις μηνες να χαλασω δουλεια εναμιση χρονου....ασε που τη δευτερη φορα πας με αλλο αερα....λοιπον...αισιοδοξια και υπομονη για τα αποτελεσματα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
πωπω οσο σκεφτομαι οτι τωρα που τελειωσαν οι πανελληνιεσ πρεπει να δωσω και profic βαριεμαι φριχτα....και ειδικα αυτο το michigan με το κωλοlistening του μασ καταστρεφει..πφφφφφφφ αι να δουμε τ θα γινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Στο Listening παιδιά το BF είναι 31/50;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Στο Listening παιδιά το BF είναι 31/50;
Το bf είναι από 32/50 και κάτω:P Μέχρι πόσο κάτω δεν ξέρω. Νομίζω 25(;), κάπου εκεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος97

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιζει bf να πιανεται και το 30 στο 50 .....βγαινει 60% αρα λογικα ετσι παει....25 αποκλειεται ειναι πολυ κατω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaHemsworth

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μαρια θετικη σκεψη.....:) παντως δεν συμφωνω.....εκανα 1,5 χρονο προφ...εγω προσωπικα θα ξαναεδινα ...τρεις μηνες μαθημα ειναι.... Για τρεις μηνες να χαλασω δουλεια εναμιση χρονου....ασε που τη δευτερη φορα πας με αλλο αερα....λοιπον...αισιοδοξια και υπομονη για τα αποτελεσματα.....

Εγώ έκανα μόνο 8 μήνες προετοιμασία, ίσως για αυτό φοβάμαι .. Ευχαριστώ για την εμψύχωση πάντως! :D
By the way, το BF στο GCVR πόσο είναι περίπου? Υπολογίζω γύρω στο 65 έτσι? Αν και ο καθηγητής μου, μου είχε πει πως το 64 περνάει με BF.. :hmm: Δεν ξέρω τώρα κατά πόσο αληθεύει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν έκανα καθόλου προετοιμασία. :P

Ούτε φροντιστήριο πήγαινα, ούτε διάβαζα. Τα πήγα αρκετά καλά αν εξαιρέσεις το Listening. Μακάρι να είναι 30/50 BF παιδιά.

GVR πρέπει να έχεις για να το περάσεις 65/100. Για BF μάλλον 2-3 κάτω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaHemsworth

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν έκανα καθόλου προετοιμασία. :P

Ούτε φροντιστήριο πήγαινα, ούτε διάβαζα. Τα πήγα αρκετά καλά αν εξαιρέσεις το Listening. Μακάρι να είναι 30/50 BF παιδιά.

GVR πρέπει να έχεις για να το περάσεις 65/100. Για BF μάλλον 2-3 κάτω...

Αναφέρομαι στο ECPE :P Για ECCE δε διάβασα σχεδόν καθόλου και είχα:
Speaking - HP
Writing - LP
GVR - P
Listening - P

Μην αγχώνεσαι καθόλου, άμα σκόραρες γύρω στα 31 έχεις LP , ούτε καν BF ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Για να περάσουμε μπορούμε να χουμε 1 BF και τα άλλα πάνω απο LP σωστά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaHemsworth

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Για να περάσουμε μπορούμε να χουμε 1 BF και τα άλλα πάνω απο LP σωστά??

Έτσι είναι :) Βασικά άμα έχεις 1 BF και τα υπόλοιπα sections είναι LP και άνω τότε παίρνεις το πτυχίο ! Δηλαδή ακόμα και αν έχεις 1 BF και όλα τα υπόλοιπα είναι LP το έχεις πάρει ! Αυτό ισχύει και στο ECPE :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ααααα Μαρία. :P

Τώρα κατάλαβα. Το Proficiency είναι ζόρικο, εννοείται πως αν έδινα θα ξεσκιζόμουν. Μπράβο σου πάντως.

_97 ναι!

PS:Με πρόλαβε η Μαρία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος97

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αναφέρομαι στο ECPE :P Για ECCE δε διάβασα σχεδόν καθόλου και είχα:
Speaking - HP
Writing - LP
GVR - P
Listening - P

Μην αγχώνεσαι καθόλου, άμα σκόραρες γύρω στα 31 έχεις LP , ούτε καν BF ;)


Και εγω τα ιδια ειχα!!!!! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top