Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
ναι ελεγε για το fabric οτι μοιαζει με το δερμα το οποιο ειναι ετσι... για αυτο το εβαλα..μαλλον λαθος θα ειναι. οn εβαλα

within δεν παιζει να είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki4you

Νεοφερμένος

Η Maraki4you αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Μπορεις να μας γραψεισ τι επεσε στα προφορικα?
Εμενα στις εικονες μου επεσε ενας αντρας που επρεπεε να επιλεξει η να ζητησει αυξηση η να καθησει και να μην πει τιποτα. Ερωτησεις μετα απο αυτο ηταν αν πρεπει ενας εργαζομενος να πληρωνεται με τις ωρες της εργασιας του η με το ποσο καλη και αποτελεσματικη δουλεια κανει. Επισης με ρωτησε ποια μαθηματα μου ασρεσουν και τι θελω να γινω οταν μεγαλωσω. Δεν θυμαμαι τωρα αλλα γιατι ειχα δωσει στις 11 του μηνος και τα εχω ψηλοξεχασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
παιδιά θυμάστε στο τριτο segment πως ηταν περιπου οι λύσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina_2012

Νεοφερμένος

Η Christina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μαράκι μην αγχώνεσαι!
Έχεις έναν ολόκληρο χρόνο να προετοιμαστείς!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εγώ το πρώτο που λες το έβαλα εκεί που ήταν ένα άτομο στην εικόνα γιατί έλεγε ότι δεν βγάζει φωτο πολλούς μαζί.Σε μια εικόνα που έλεγε τι είχε χαλάσει;(με μια καφετιέρα,ένα pc και ένα microwave)
Σε μία που έλεγε για κάτι φύλλα που επρεπε να μαζέψει;
Εκεί με τις ώρες;


Για το πρώτο τα λες σωστά. Έλεγε ότι τους έβγαζε έναν-έναν φωτογραφία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
εγω εβαλα on a photograph k οτι το which ανεφερετο στο skin του καρχαρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Στο ecpe η εκθεση δεν πρεπει να ειναι πανω απο 250 λεξεις για να μη θεωρηθει μικρο?Γιατι εγω εγραψα λιγο λιγοτερο απο 1 1/2 σελιδα και οταν μετρισα τις λεξεις ηταν περιπου 290.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

calvinklein

Νεοφερμένος

Ο calvinklein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Αν περναγες με 40 μην φοβασαι. Πες μας τα θεματα της εκθεσης?

δεν το βλέπω να έχω περάσει. Υπολογίζω να έχω γύρω στα 22-28 σωστά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
εγω εβαλα on a photograph k οτι το which ανεφερετο στο skin του καρχαρια


παιζει να ήταν και το skin αλλά εμένα μου ταιριαζε περισσότερο το fabric
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
το skin ηταν...μου ειχαν μηνει 20 λεπτα στο τελος οποτε το ψαξα πολυ :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariago89

Νεοφερμένος

Η mariago89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας! Εδωσα καιγω χθες το ecpe. η προετοιμασια μου ξεκινησε 7μηνες πριν και ομολογω πως η ολη εξεταστικη διαδικασια ηταν αρκετα κουραστικη. τοσο η πιεση του χροονου οσο και το επιπεδο του περιεχομενου ηταν αρκετα δυσκολα...σχεδων 3ωρες ειμασταν εκει χωρις διαλειμμα...
Ξενερωσα απιστευτα γιατι κατα τη διαρκεια του ακουστικου ηθελα να παω τουαλετα και δεν μπορουσα να συγκεντρωθω..μολις τελειωσε το ακουστικο ζητησα να παω και δεν με αφησαν..μου ειπαν να περιμενω και με αφησαν οταν ξεκινησε το gcvr!!!!!!! απιστευτο!!!εχασα 6λεπτα στην τουαλετα!!! αποδιοργανωθηκε η σκεψη μου παντελως...
δεν ξερω αν θα τα πηγαινα καλυτερα αν δεν ειχε συμβει αυτο αλλα ετσι και αλλιως δεν προετοιμαστηκα σωστα και μαλλον πως με βλεπω το νοεμβριο να το ξαναδινω....
ειχε κανενας απο εσας παρομοιο περιστατικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
καλα σε εμας πρεπει να επεσε μεγαλη αντιγραφη! ημασταν 2 σε καθε θρανιο και οι επιτηρητες δεν μας πολυ κοιταγαν.ανετα μπορουσε καποιος να δει του διπλανου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
καλα σε εμας πρεπει να επεσε μεγαλη αντιγραφη! ημασταν 2 σε καθε θρανιο και οι επιτηρητες δεν μας πολυ κοιταγαν.ανετα μπορουσε καποιος να δει του διπλανου


που εδινες; για να ξερω που θα δωσω τον δεκέμβριο επειδή θα έχω κοπεί τώρα! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Και γω ηθελα τουαλετα με το που αρχισε το writting αλλα πηγα στα μεσα του gcvr...Ισως και το καλυτερο κατουρημα ever :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart2125

Νεοφερμένος

Ο smart2125 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά και από εμένα,

Έδωσα και εγώ εχτές το ecpe , και αυτό που μπορώ να πω με σιγουριά είναι ότι δεν τα πήγα όπως περίμενα.Και κυρίως στο listening...
Όσο για το gcvr,από εσάς που δώσατε το ecpe, μπορείτε να μου λύσετε δυο απορίες στην Γραμματική?

Υπήρχε μια ερώτηση που είχε πριν το κενό, το the ,και 3 από τις απαντήσεις ξεκίναγαν και αυτές με the (προφανώς τυπογραφικό λάθος).
Δεν θυμάμαι αναλυτικά το ερώτημα,αλλά ήταν της μορφής :
...the ________ ...
a)...
b)the...
c)the...
d)the...

Πιο από αυτά επιλέξατε?Επίσης στην πρώτη ερώτηση της Γραμματικής ,τι απαντήσατε? Ήταν με το (hidden...farthest) και εγώ έβαλα το d) από όσο θυμάμαι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά και από εμένα,

Έδωσα και εγώ εχτές το ecpe , και αυτό που μπορώ να πω με σιγουριά είναι ότι δεν τα πήγα όπως περίμενα.Και κυρίως στο listening...
Όσο για το gcvr,από εσάς που δώσατε το ecpe, μπορείτε να μου λύσετε δυο απορίες στην Γραμματική?

Υπήρχε μια ερώτηση που είχε πριν το κενό, το the ,και 3 από τις απαντήσεις ξεκίναγαν και αυτές με the (προφανώς τυπογραφικό λάθος).
Δεν θυμάμαι αναλυτικά το ερώτημα,αλλά ήταν της μορφής :
...the ________ ...
a)...
b)the...
c)the...
d)the...

Πιο από αυτά επιλέξατε?Επίσης στην πρώτη ερώτηση της Γραμματικής ,τι απαντήσατε? Ήταν με το (hidden...farthest) και εγώ έβαλα το d) από όσο θυμάμαι .

το δεύτερο που ρωτάς ειναι το d:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giz7

Νεοφερμένος

Ο giz7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά μήπως είχε κάποιος απο εσάς την φόρμα G;;;;;για το ecpe αναφέρομαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Παιδιά μήπως είχε κάποιος απο εσάς την φόρμα G;;;;;για το ecpe αναφέρομαι!!

φορμα G?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giz7

Νεοφερμένος

Ο giz7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matezis

Νεοφερμένος

Ο matezis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ είχα τη φόρμα Η.
Το cloze και το reading ήταν πολύ βατά (ιδίως το reading, που ήταν τελευταίο και είχαμε λίγο χρόνο). Η γραμματική και το λεξιλόγιο σε νορμάλ επίπεδα, μόνο η γραμματική απαιτούσε λίγη περισσότερη συγκέντρωση γιατί είχε πολύ μεγάλες προτάσεις και δεν το είχαμε συνηθίσει.
Το listening μέτριο στο πρώτο και δεύτερο μέρος, ενώ στο τρίτο..το απόσπασμα που μιλούσε για toad δεν έβγαζε νόημα, και ήταν και πολύ γρήγορο.. Πάτος απύθμενος.
Δεν πειράζει, next time
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top