League of Legends

Παίζετε League of Legends;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 73)
  • Ναι

    Ψήφοι: 44 60.3%
  • Όχι

    Ψήφοι: 25 34.2%
  • Δεν το ξέρω το παιχνίδι

    Ψήφοι: 4 5.5%

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
ο main μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Έχω να παίξω Lol από τον προηγούμενο Ιούλιο.Βλέπετε είναι η χρονιά φέτος που απαιτεί πολύ διάβασμα.Πάντως ήμουν gold(γύρω στα 1600 elo) όταν σταμάτησα.Όταν έπαιζα οι Main μου ήταν akali,tristana,anivia,ez και irelia.

Το lol με μέτρο παιδιά.Το τελευταίο που θέλετε είναι να πωρωθείτε.

1200 wins normal,600 games ranked
και ακομα silver elo.με 50%(!) winrate τρομερα δυσκολο να ανεβω αν και ειναι ουσιαστικα το μονο παιχνιδι που παιζω και το εχω λιωσει.Ειμαι καλος παιχτης(500 double,90 triple,18 quadra,1 penta) και 8.5/5,6 kd.Απλα το σολο que ΔΕΝ παλευεται.main μου:wukong,rengar,viktor,fizz,mordekaiser,graves,trollgank(blitzgrank :p),leona
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Ηρεμία με το λολ , το μόνο που σας παίρνει είναι να μην πωρωθείτε , και μην βλέπετε της μ****** τουρνούα της Ριοτ .. Ευτυχώς ξεμπλεξα και ξεκόλλησα μήνες τώρα. ΔΕΝ ΛΕΩ , ωραία πέρασα 2 χρόνια παίζοντας ΑΛΛΑ ΑΡΚΕΤΑ ..

Και για να σας προλάβω , Gold σε support - adc position .. Με main Sona-Nunu και Trist-Corki-Cait.

ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΦΟΒΑΜΑΙ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Ηρεμία με το λολ , το μόνο που σας παίρνει είναι να μην πωρωθείτε , και μην βλέπετε της μ****** τουρνούα της Ριοτ .. Ευτυχώς ξεμπλεξα και ξεκόλλησα μήνες τώρα. ΔΕΝ ΛΕΩ , ωραία πέρασα 2 χρόνια παίζοντας ΑΛΛΑ ΑΡΚΕΤΑ ..

Και για να σας προλάβω , Gold σε support - adc position .. Με main Sona-Nunu και Trist-Corki-Cait.

ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΦΟΒΑΜΑΙ! :P

Relaaax^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
1200 wins normal,600 games ranked
και ακομα silver elo.με 50%(!) winrate τρομερα δυσκολο να ανεβω αν και ειναι ουσιαστικα το μονο παιχνιδι που παιζω και το εχω λιωσει.Ειμαι καλος παιχτης(500 double,90 triple,18 quadra,1 penta) και 8.5/5,6 kd.Απλα το σολο que ΔΕΝ παλευεται.main μου:wukong,rengar,viktor,fizz,mordekaiser,graves,trollgank(blitzgrank :p),leona
Πάμε duo; :P
Είμαι Silver V δεν έχει ούτε χρόνο που το άρχισα.
Μainάρω Leona,Katarina,Nami κυρίως. Δεν μπορώ να παίξω top με τίποτα though. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Πάμε duo; :P
Είμαι Silver V δεν έχει ούτε χρόνο που το άρχισα.
Μainάρω Leona,Katarina,Nami κυρίως. Δεν μπορώ να παίξω top με τίποτα though. :P
Μη περιμένεις απάντηση, έχει περάσει χρόνος από το ποστ :Ρ
Αν θες πάντος μαθήματα Leonaras μετά χαρας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Μη περιμένεις απάντηση, έχει περάσει χρόνος από το ποστ
Αν θες πάντος μαθήματα Leonaras μετά χαρας!
Aye το πρόσεξα. xD

Leona ξέρω. Ιron Solari bitchez. Ποιο είναι το main σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Leona main-άρω. In fact, το toplist του lolskill.net με έχει μέσα στους 30 καλύτερους Leonah playarz :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Σήμερα έκανα 3/3
I am pro τι και αν είχα σκορ 0-11-0 0 :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Leona main-άρω. In fact, το toplist του lolskill.net με έχει μέσα στους 30 καλύτερους Leonah playarz :P
Ψάρωσα. xD Σου στέλνω πμ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Κι εγώ παίζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Κι εγώ παίζω :P

Κουκλα κανε add,ειμαι block. :hehe:


--
Mαγκες πεζω και εγω,πλατ 3 ειμαι,παμε κανα νορμαλακι αν μαζευτουμε.
EUNE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Zed και τα μυαλά στα μπλέντερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Κουκλα κανε add,ειμαι block. :hehe:


--
Mαγκες πεζω και εγω,πλατ 3 ειμαι,παμε κανα νορμαλακι αν μαζευτουμε.
EUNE

Μμμ..εγώ σιλβερ 4 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Ρεεε ξέρω να παίζωω έχω φτάσει μέχρι Gold 3:happy:
Μέτριος ο αρχηγός χαχα :whistle:

Μετριος ο αρχηγος?Δεν ντρεπεσαι λιγο ? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Πλάκα κάνωωω..:(
Σοβαρα τωρα,δεν γνωριζες τον αρχηγο?Ειναι ο πιο γνωστος ελληνας στρεαμερ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
iSchool lcs asap.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top