League of Legends

Παίζετε League of Legends;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 73)
  • Ναι

    Ψήφοι: 44 60.3%
  • Όχι

    Ψήφοι: 25 34.2%
  • Δεν το ξέρω το παιχνίδι

    Ψήφοι: 4 5.5%

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Εσείς παίζετε lol(league of legends)??????:worry:

ΑΝ ΝΑΙ...τι επίπεδο είστε?
με ποίους ήρωες παίζετε?γιατί?
πόσα είναι τα περισσότερα kills που έχετε κάνει?

εγώ είμαι 7 επίπεδο,παίζω με tryndamere,jax,corki και τε περισσότερα μου kill είναι 9 :D(δεν είμαι και ο καλύτερος...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelofdarnknes

Νεοφερμένος

Ο Sociopath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 103 ετών και μας γράφει απο Άντισσα (Λέσβος). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Απλώς δεν αυτό. Εγώ παίζω με morgana https://www.youtube.com/watch?v=o1v5KG7hrao&feature=plcp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Angelofdarnknes

Νεοφερμένος

Ο Sociopath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 103 ετών και μας γράφει απο Άντισσα (Λέσβος). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
yeap OP morgana kai yi
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Ναι, αλλά δεν μ' αρέσει και τόσο να παίζω μια απομίμηση της Dota... Χίλιες φορές dota παρά τα lol - Ηοn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Nαι παιζω μονο Darius και Xin Zhao ειμαι 29 level και εχω φταει και 18-20 kills καθαρα 3vs3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Καλο το LoL αλλα πολυ βαρετο οταν επαιζες dota δεν βαριοσουν...
Σημαντικο μειον ειναι τα 10χρονα νουμπακια,ελληνες,ρωσοι,πολωνοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Καλο το LoL αλλα πολυ βαρετο οταν επαιζες dota δεν βαριοσουν...
Σημαντικο μειον ειναι τα 10χρονα νουμπακια,ελληνες,ρωσοι,πολωνοι

συμφωνω.Απο τα κυρια αρνητικα του LoL ειναι τετοιοι τυπου που σε εκνευριζουν.Τα μαλακισμενα ελληνοπουλα που σου βριζουν μανες,σπιτια κτλ με το παραμικρο και feedaroyn,οι πωλονοι που μαλακιζονται και αυτοι και τρολαρουν το παιχνιδι ενω δεν ξερουν να μιλουν αγγλικα και ολοι την ωρα μιλανε πολωνικα και δν καταλαβαινεις τιποτα.Και το χειροτερο,οι Ρωσοι που ειναι οι μεγαλυτερα ασχετοι,και εκτος που δεν μιλανε καθλου αγγλικα σε βριζουν και στα ρωσικα:P.
Τελος παντων,εγω το παιχνιδι το εχω λιωσει γιατι μου αρεσει πολυ(περιπου 1000 wins στο normal),και ειναι το κυριο παιχνιδι που παιζω στο pc(90%).Οι αγαπημενοι μου παικτες ειναι:tryndamere,viktor,kha zix,xin zhao.Α τα περισσοτερα kills που εχω κανει ειναι 36 με master yi.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Γατάκια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Teemo :worship:
A, και είμαι level 12 ακόμα, συνήθως παίζω με teemo, ashe, tristana και την άλλη την πουλάδα (δε θυμάμαι όνομα). Έχω και τη Lux, αλλά είναι μάπα. Τα περισσότερα kills που έχω κάνει είναι 19 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Οχι αλλο LOL παρακαλω... Ολοι στην παρεα καμμενοι. Κατεβαιναν σε τουρνουα με μεγαλα επαθλα, ειχαν βαλει και απο μια paysafe, ολοι 30αρια λογαριασμους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Σοβαρέψου...
Τι να σου πω, κι εμένα ότι τα σπάει μου είχαν πει, αλλά εμένα τουλάχιστον δε με βολεύει και πολύ.
Όχι ότι είμαι και καμία έμπειρη, αλλά λέμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Τι να σου πω, κι εμένα ότι τα σπάει μου είχαν πει, αλλά εμένα τουλάχιστον δε με βολεύει και πολύ.
Όχι ότι είμαι και καμία έμπειρη, αλλά λέμε :P

Και συ lol μωρή; Δεν το περίμενα από σένα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Και συ lol μωρή; Δεν το περίμενα από σένα...:hmm:
Γιατί, τι έχω εγώ και πρέπει να εξαιρούμαι? :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Δε βολεύει επειδή μάλλον δεν σταυρώνεις skillshot όχι επειδή είναι μάπα :Ρ
Τίποτα πιο γαμάτο από το να πετάς λέιζερ από τον θεό ακούγοντας το <<Demacia!!>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Δε βολεύει επειδή μάλλον δεν σταυρώνεις skillshot όχι επειδή είναι μάπα :Ρ
Τίποτα πιο γαμάτο από το να πετάς λέιζερ από τον θεό ακούγοντας το <<Demacia!!>>

ναι χαχαχαχα.Ειδικα στον Garen οταν κανεις το σπιν:demaciaaaaaaaaaa.Η lux ειναι πολυ καλη απλως ειναι δυσκολη για τα αρχικα level,εγώ ειμαι 30 lvl me 1000 wins οπότε..

Αχχχ teemo,ο νο 1 υπερσπαστικος champion στο παιχνιδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Χμ, εμένα που με ενδιαφέρει να χώνομαι και να σκοτώνω, ποιον να πάρω? Να πάρω Irelia, Caitlyn, Katarina ή κάτι άλλο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Χμ, εμένα που με ενδιαφέρει να χώνομαι και να σκοτώνω, ποιον να πάρω? Να πάρω Irelia, Caitlyn, Katarina ή κάτι άλλο? :P
Την Caitlyn να την αγορασεις δεν αξιζει,ανα δυο βδοαμδες την εχει ελευθερη να την παιξεις...ασε που σαν ηρωας δεν λεει.
Η Irelia ειναι μια απ τις αγαπημενες μου,ειναι οφ τανκ δηλαδη βγαζεις αντικειμενα για αρμορ αλλα και για νταματζ..
Η katarina ειναι δυσκολη επειδη ειναι ability ηρωας που χωνει επιθεσεις και βαραει απο κοντα...και σαν ability ηρωας δεν εχει αρμορ οποτε πεθαινει ευκολα...πρεπει να εισαι λιγο τυχερη ωστε να παρεις kills απ την αρχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Πάρε καμιά Kayle.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top