Σχετικά με δελτίο απογραφής στρατευσίμου

Nevazmojen

Νεοφερμένος

Ο Nevazmojen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά, θέλω να ρωτήσω κάτι σχετικά με το δελτίο απογραφής στρατευσίμου (για γεννημένους το 1994). Δεν ξέρω εαν άνοιξα το topic σε κατάλληλη κατηγορία, κι αν είναι λάθος ζητώ συγνώμη.

Σήμερα πήγα στο Κ.Ε.Π. γι'αυτό το θέμα. Με ρώτησαν εαν γνωρίζω κάποια ξένη γλώσσα (χωρίς να με ρωτήσει εαν έχω πτυχίο) και τους είπα ότι γνωρίζω Αγγλικά. Είχα πάει φροντιστήριο 3 χρόνια για Αγγλικά επίσης όταν διάβαζω κάποιο Αγγλικό κείμενο το καταλαβένω (ντακς βγένουν και άγνωστες λέξεις :)) Αλλά δεν έχω πτυχίο.

Υπάρχει περίπτωση να ζητήσουν πτυχίο γι'αυτό και να έχω προβλήματα με αυτό το θέμα στο στρατό;

Όσοι γνωρίζετε τίποτα για το θέμα αυτό σας παρακαλώ απαντήστε :( Δε φτάνει που σκέφτομαι τις πανελλήνιες τώρα θα σκέφτομαι κι αυτό; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Καλύτερα αφοσιώσου στα μαθήματα σου. Το θέμα που σε ταλανίζει είναι τυπικό και ανευ σημασίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nevazmojen

Νεοφερμένος

Ο Nevazmojen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλύτερα αφοσιώσου στα μαθήματα σου. Το θέμα που σε ταλανίζει είναι τυπικό και ανευ σημασίας.

Σ'ευχαριστώ για την προτίμηση σου αλλά θέλω να πάρω μια απάντηση. Δε ξέρω γιατί, όμως κολλάω σε τέτοια πράγματα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosMak

Νεοφερμένος

Ο PanosMak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ξέρεις αγγλικά και δεν έχεις πτυχίο? δυο μέρες κράτηση από τον πρώτο αρχιλοχία που θα συναντήσεις...
πλακα κάνω:P

Δεν χρειάζεται να σε απασχολεί,το θέμα είναι καθαρά για τυπικούς λόγους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top