Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,367 εγγεγραμμένα μέλη και 2,454,585 μηνύματα σε 77,785 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 532 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχετικά με δελτίο απογραφής στρατευσίμου

Nevazmojen

Νεοφερμένος

Ο Nevazmojen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Nevazmojen έγραψε: στις 20:07, 16-01-12:

Γεια σας παιδιά, θέλω να ρωτήσω κάτι σχετικά με το δελτίο απογραφής στρατευσίμου (για γεννημένους το 1994). Δεν ξέρω εαν άνοιξα το topic σε κατάλληλη κατηγορία, κι αν είναι λάθος ζητώ συγνώμη.

Σήμερα πήγα στο Κ.Ε.Π. γι'αυτό το θέμα. Με ρώτησαν εαν γνωρίζω κάποια ξένη γλώσσα (χωρίς να με ρωτήσει εαν έχω πτυχίο) και τους είπα ότι γνωρίζω Αγγλικά. Είχα πάει φροντιστήριο 3 χρόνια για Αγγλικά επίσης όταν διάβαζω κάποιο Αγγλικό κείμενο το καταλαβένω (ντακς βγένουν και άγνωστες λέξεις ) Αλλά δεν έχω πτυχίο.

Υπάρχει περίπτωση να ζητήσουν πτυχίο γι'αυτό και να έχω προβλήματα με αυτό το θέμα στο στρατό;

Όσοι γνωρίζετε τίποτα για το θέμα αυτό σας παρακαλώ απαντήστε Δε φτάνει που σκέφτομαι τις πανελλήνιες τώρα θα σκέφτομαι κι αυτό;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

venividivici43946

Φοιτητής

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,194 μηνύματα.

O venividivici43946 έγραψε: στις 20:40, 16-01-12:

Καλύτερα αφοσιώσου στα μαθήματα σου. Το θέμα που σε ταλανίζει είναι τυπικό και ανευ σημασίας.
Παράθεση

Nevazmojen

Νεοφερμένος

Ο Nevazmojen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Nevazmojen έγραψε: στις 21:22, 16-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici43946
Καλύτερα αφοσιώσου στα μαθήματα σου. Το θέμα που σε ταλανίζει είναι τυπικό και ανευ σημασίας.
Σ'ευχαριστώ για την προτίμηση σου αλλά θέλω να πάρω μια απάντηση. Δε ξέρω γιατί, όμως κολλάω σε τέτοια πράγματα
Παράθεση

PanosMak

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο PanosMak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O PanosMak έγραψε: στις 14:30, 17-01-12:

Ξέρεις αγγλικά και δεν έχεις πτυχίο? δυο μέρες κράτηση από τον πρώτο αρχιλοχία που θα συναντήσεις...
πλακα κάνω

Δεν χρειάζεται να σε απασχολεί,το θέμα είναι καθαρά για τυπικούς λόγους
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Oupslady

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Μηχανογραφικό Δελτίο 1983 - Από VouDou
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-08-16 στις 17:28.
    • Ατομικό Δελτίο Επιτυχίας - Από sakaros
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-01-16 στις 12:12.
    • TEE Δελτίο Τύπου - Από antis
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές & Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-03-13 στις 05:03.
    • Δελτίο επιτυχίας - Από debby
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-09-09 στις 07:24.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα