Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας ΟΠΑ vs Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ vs Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ

Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας ΟΠΑ vs Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ vs Οργάνωσης & Διοίκη
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 71)
  • Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας

  • Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων

  • Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής

  • Άλλο οικονομικό τμήμα

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Σαν αποφοιτος οδε με κατευθυνση πληροφοριακών συστημάτων διοικησης θα ελεγα πως το ΟΔΕ του οπα σου δινει πολλες δυνατοτητες να παρακολουθησεις μαθηματα αναλογα με την κατευθυνση που εχεις επιλέξει ειτε απο το τμημα ΛΟΧΡΗ ειτε απο ΔΕΤ ειτε απο μαρκετινγκ κτλ.Εγω για παραδειγμα ειχα παρει καποια μαθηματα που τα ειχα επιλογης κατευθυνσης τοσο απο ΔΕΤ οσο και απο πληροφορικη.Το προγραμμα σπουδων σου δινει την επιλογη να καθορισεις εσυ τον βαθμο δυσκολιας του προγραμματος σπουδων σου.Και τα 3 τμηματα ειναι πολυ καλα αλλα πιστευω πως αυτο που θα μετρησει πιο πολυ ειναι το μεταπτυχιακο.Το μονο εμφανες ειναι στο οτι αν καποιος τον ενδιαφερει η λογιστικη δεν θα πρεπει ν ακολουθησει το ΔΕΤ.Επισης και απο ΟΔΕ εχουν παρει ατομα σε μεταπτυχιακα computer science και ΙΤ και μαλιστα απ οσο ξερω τα καταφεραν μια χαρα.Ειναι πραγματικα θεμα θελησης.

συμφωνω απολυτα.... και εγω κατι τετιο σκοπευω να κανω....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Αυτη ειναι και η πραγματικοτητα και παραδειγμα σ αυτο ειναι οτι φετος εγινα δεκτος σε μεταπτυχιακο σε computer science εξω (ασχετα αν δεν θα παω τελικα) και συμφοιτητρια μου τελειωσε περσι το μεταπτυχιακο των πληροφοριακων συστηματων του τμηματος πληροφορικης του ΟΠΑ.Οπως ειπα και παραπανω ειναι θεμα θελησης & και ορεξης να διαβαζεις.Επισης οταν φτασεις να δηλωσεις τα μαθηματα επιλογης κατευθυνσης σου καλυτερα μιλα με διδασκοντες απ την κατευθυνση σου πριν η με διδασκοντες των αλλων τμηματων να σε συμβουλεψουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Αυτη ειναι και η πραγματικοτητα και παραδειγμα σ αυτο ειναι οτι φετος εγινα δεκτος σε μεταπτυχιακο σε computer science εξω (ασχετα αν δεν θα παω τελικα) και συμφοιτητρια μου τελειωσε περσι το μεταπτυχιακο των πληροφοριακων συστηματων του τμηματος πληροφορικης του ΟΠΑ.Οπως ειπα και παραπανω ειναι θεμα θελησης & και ορεξης να διαβαζεις.Επισης οταν φτασεις να δηλωσεις τα μαθηματα επιλογης κατευθυνσης σου καλυτερα μιλα με διδασκοντες απ την κατευθυνση σου πριν η με διδασκοντες των αλλων τμηματων να σε συμβουλεψουν.

πως κρινεις τις κατευθυνσεις του οδε απο αποψη δυσκολιας και ενδιαφεροντος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Αρκετα υποκειμενικη ερωτηση.Αναλογα..συνηθως αυτοι που μπηκαν στο οδε απο τεχνολογικη και θετικη κατευθυνση επιλεγουν Λογιστικης&χρηματ. η πληροφ. συστηματα διοικησης.Οι αλλοι μαρκετινγ και μανατζμεντ.Εμενα πχ μια κατευθυνση που ειναι πιο μπλα μπλα πχ μαρκετινγ μου ερχεται πιο δυσκολη απ αυτη της λογιστικης και χρηματοδοτικης ενω πολυ πιστευουν τ αντιθετο.Θελω να πω πιζεις πιο πολυ για να την διαβασεις απο πολλες αποψεις (τεραστιες υλες μπλα μπλα κτλ..)
Τωρα απο αποψη ενδιαφεροντος,νομιζω το Λογ&χρημ και τα πληροφ ειναι πιο ενδιαφεροντα.Κατα την γνωμη μου...γιατι καποιος απ το ΟΔΕ θα εχει ψιλοπιξει τα 2 πρωτα χρονια απο μανατζμεντ και μαρκετινγκ..γιατι οι υλες ειναι πολυ μεγαλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Αρκετα υποκειμενικη ερωτηση.Αναλογα..συνηθως αυτοι που μπηκαν στο οδε απο τεχνολογικη και θετικη κατευθυνση επιλεγουν Λογιστικης&χρηματ. η πληροφ. συστηματα διοικησης.Οι αλλοι μαρκετινγ και μανατζμεντ.Εμενα πχ μια κατευθυνση που ειναι πιο μπλα μπλα πχ μαρκετινγ μου ερχεται πιο δυσκολη απ αυτη της λογιστικης και χρηματοδοτικης ενω πολυ πιστευουν τ αντιθετο.Θελω να πω πιζεις πιο πολυ για να την διαβασεις απο πολλες αποψεις (τεραστιες υλες μπλα μπλα κτλ..)
Τωρα απο αποψη ενδιαφεροντος,νομιζω το Λογ&χρημ και τα πληροφ ειναι πιο ενδιαφεροντα.Κατα την γνωμη μου...γιατι καποιος απ το ΟΔΕ θα εχει ψιλοπιξει τα 2 πρωτα χρονια απο μανατζμεντ και μαρκετινγκ..γιατι οι υλες ειναι πολυ μεγαλες.

εγω τελιωνω το πρωτο ετος ....μαλλον για πληροφοριακα το βλεπω.....εχεις και πολλα μαθηματα απο δετ και πληροφορικη....αλλα γενικα σε οποια και να πας φτιαχνεις το πτυχιο σου....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
αυτος που απαντησε αλλο τμημα , ηθελα να ηξερα ποιο εννοει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
εν τελει για να γινει καποιος χρηματιστης, μπορει να σπουδασει ΟΔΕ στο ΟΠΑ. δεν τον βγαζει εκτος πορειας.
αλλα σιγουρα το ΛΟΧΡΗ ειναι πιο σχετικο, αλλα αν δεν το πιασουμε τι να κανουμε.
Πειραιας εχει παρα πολυ καλες κριτικες. αλλα το ονομα το εχει η ΑΣΟΕΕ (δεν ειναι και λιγο αυτο, οταν θα θες μετα να κανεις μεταπτυχιακο), και ψηλοβαριεμαι να πηγαινω 1 ωρα και να ερχομαι παλι μια ωρα προς και απο τον Πειραια καθε μερα. ενω ΑΣΟΕΕ 10 λεπτα με ποδηλατο.

παρεπιμτοντως με ποδηλατο πανε γενικως, εχουν ασφαλεις θεσεις να τα βαζουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
εν τελει για να γινει καποιος χρηματιστης, μπορει να σπουδασει ΟΔΕ στο ΟΠΑ. δεν τον βγαζει εκτος πορειας.
αλλα σιγουρα το ΛΟΧΡΗ ειναι πιο σχετικο, αλλα αν δεν το πιασουμε τι να κανουμε.
Πειραιας εχει παρα πολυ καλες κριτικες. αλλα το ονομα το εχει η ΑΣΟΕΕ (δεν ειναι και λιγο αυτο, οταν θα θες μετα να κανεις μεταπτυχιακο), και ψηλοβαριεμαι να πηγαινω 1 ωρα και να ερχομαι παλι μια ωρα προς και απο τον Πειραια καθε μερα. ενω ΑΣΟΕΕ 10 λεπτα με ποδηλατο.

παρεπιμτοντως με ποδηλατο πανε γενικως, εχουν ασφαλεις θεσεις να τα βαζουν?

Άμα μπαίνεις από την από πίσω πλευρά,μπορείς να το βάζεις μέσα στο χώρο του Πανεπιστημίου,να το κλειδώνεις σε κάγκελα και να μη το βλέπει και πολύς κόσμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
εν τελει για να γινει καποιος χρηματιστης, μπορει να σπουδασει ΟΔΕ στο ΟΠΑ. δεν τον βγαζει εκτος πορειας.
αλλα σιγουρα το ΛΟΧΡΗ ειναι πιο σχετικο, αλλα αν δεν το πιασουμε τι να κανουμε.
Πειραιας εχει παρα πολυ καλες κριτικες. αλλα το ονομα το εχει η ΑΣΟΕΕ (δεν ειναι και λιγο αυτο, οταν θα θες μετα να κανεις μεταπτυχιακο), και ψηλοβαριεμαι να πηγαινω 1 ωρα και να ερχομαι παλι μια ωρα προς και απο τον Πειραια καθε μερα. ενω ΑΣΟΕΕ 10 λεπτα με ποδηλατο.



αν πας οδε για χρηματοοικονομικα δεν θα απογοητευτεις....με τις κατευθυνσεις φτιαχνεις εσυ το προγραμμα σπουδων σου αρα και την δυσκολια του...το προσαρμοζεις στα δικα σου θελω...ισως τον πρωτο χρονο να απογοητευτεις αλλα μετα θα σ αρεσει παρα πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
προσωπικα το Μακεδονιας και το Αριστοτελειο τα θεωρω πολυ καλυτερα απ το πα.πει μετα την ασοεε.Υπαρχει και μια σχετικη ερευνα οσο αφορα τα επιπεδο σε οικονομικες επιστημες ανα πανεπιστημιο και αυτο που λεω το δειχνει ξεκαθαρα.Αμα ψαξετε στο internet θα την βρητε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
εγω προβλεπω -200_300 μορια στις υψηλοβαθμες της ΑΣΟΕΕ!!Θα δουμε...

που θες να περασεις??

Σημείωση: Το μήνυμα προήλθε από το thread [Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tasos-7(deos)

Νεοφερμένος

Ο tasos-7(deos) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.

tasos-7(deos)

Νεοφερμένος

Ο tasos-7(deos) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
που θες να περασεις??
εσυ που θες??

γιατι βλεπω δεος σε παρενθεση :P
ναι οντως δεος για το τμημα της ΑΣΟΕΕ ειχα βαλει αλλα τελικα πηγα καλυτερα απο οτι περιμενα κ ανεβηκαν λιγο οι στοχοι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.

tasos-7(deos)

Νεοφερμένος

Ο tasos-7(deos) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εδωσα περσι εγω... ειμαι στο οδε της ασοεε:D
αα ωραιος ωραιος!!μιας που εισαι ηδη ασοεε μπορεις να μου την αποψη σου για τρια τμηματα??λο-χρη,οικονομικης κ δεος??γιατι δεν με ενδιαφερουν(σορρυ)τα πιο θεωριτικα τμηματα??το δεος ειναι ειναι τελικα θεωριτικο η οικονομικο τμημα??ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
αα ωραιος ωραιος!!μιας που εισαι ηδη ασοεε μπορεις να μου την αποψη σου για τρια τμηματα??λο-χρη,οικονομικης κ δεος??γιατι δεν με ενδιαφερουν(σορρυ)τα πιο θεωριτικα τμηματα??το δεος ειναι ειναι τελικα θεωριτικο η οικονομικο τμημα??ευχαριστω

καταρχας θα πρεπει να ορισεις τι ειναι θεωρητικο....για μενα πχ οικονομικο που εχει ολο μικρο μακρο κτλ δεν μ αρεσει...μ φαινονται θεωριες χωρις εφαρμογες τα καθαρα οικονομικα.....το δεος ειναι μια μιξη γιατι θα εχεις σε καθε εξαμηνο 2 μαθηματα πχ με δικαιο, ιστορια,πολιτικες επιστημες κτλ..οσο αφορα το λοχρη αν θες χρηματοοικονομικα ειναι η καλυτερη επιλογη γιατι τοσο εξειδικευμενα πραγματα δεν θα βρεις αλλου... αν θες λογιστικη υπαρχει και το οδε...τελος για το τμημα μου .το οδε δεν ειναι θεωρητικο τμημα της ασοεε τουλαχιστον...αποτελειται απο 40 μαθηματα....τα πρωτα 2 ετη κανεις 20 μαθηματα υποδομης στις λειτουργιες της επιχειρησης(μανατζμεντ,μαρκετινγκ,λογιστικη,χρηματοοικονομικη,πληροφοριακα συστηματα) πλαισιωμενα με μαθηματα χρησιμα οπως ποσοτικες μεθοδους , εμπορικα δικαιο κτλ ...και τα αλλα 2 χρονια διαλεγεις εσυ αν θες το προγραμμα να ειναι θεωρητικο (διαλεγεις κατευθυνση μαρκετινγk η μανατζμεντ) η πρακτικο ( διαλεγεις κατευθυνση λοχρη η διοικητικη πληροφοριακων συστηματων που εχει τα μαθηματα του δετ ουσιαστικα).φτιαχνεις εσυ το προγραμμα στα δικα σου μετρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos-7(deos)

Νεοφερμένος

Ο tasos-7(deos) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
καταρχας θα πρεπει να ορισεις τι ειναι θεωρητικο....για μενα πχ οικονομικο που εχει ολο μικρο μακρο κτλ δεν μ αρεσει...μ φαινονται θεωριες χωρις εφαρμογες τα καθαρα οικονομικα.....το δεος ειναι μια μιξη γιατι θα εχεις σε καθε εξαμηνο 2 μαθηματα πχ με δικαιο, ιστορια,πολιτικες επιστημες κτλ..οσο αφορα το λοχρη αν θες χρηματοοικονομικα ειναι η καλυτερη επιλογη γιατι τοσο εξειδικευμενα πραγματα δεν θα βρεις αλλου... αν θες λογιστικη υπαρχει και το οδε...τελος για το τμημα μου .το οδε δεν ειναι θεωρητικο τμημα της ασοεε τουλαχιστον...αποτελειται απο 40 μαθηματα....τα πρωτα 2 ετη κανεις 20 μαθηματα υποδομης στις λειτουργιες της επιχειρησης(μανατζμεντ,μαρκετινγκ,λογιστικη,χρηματοοικονομικη,πληροφοριακα συστηματα) πλαισιωμενα με μαθηματα χρησιμα οπως ποσοτικες μεθοδους , εμπορικα δικαιο κτλ ...και τα αλλα 2 χρονια διαλεγεις εσυ αν θες το προγραμμα να ειναι θεωρητικο (διαλεγεις κατευθυνση μαρκετινγk η μανατζμεντ) η πρακτικο ( διαλεγεις κατευθυνση λοχρη η διοικητικη πληροφοριακων συστηματων που εχει τα μαθηματα του δετ ουσιαστικα).φτιαχνεις εσυ το προγραμμα στα δικα σου μετρα...
πολυ καλος!περιεκτικοτατος!αρχιζω και καταλαβαινω τις διαφορες γιατι νομιζα π.χ οτι το οδε ειναι τελειως θεωρητικο αλλα τωρα καταλαβα καλυτερα οτι δεν ειναι και τοσο!!διαβαζω και τους οδηγους σπουδων κ βλεπω πραγματα που δεν ηξερα για καποια τμηματα!!εσυ μου το προτεινες το οδε με βαση κ αυτα που εχεις δει τον πρωτο σου χρονο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
πολυ καλος!περιεκτικοτατος!αρχιζω και καταλαβαινω τις διαφορες γιατι νομιζα π.χ οτι το οδε ειναι τελειως θεωρητικο αλλα τωρα καταλαβα καλυτερα οτι δεν ειναι και τοσο!!διαβαζω και τους οδηγους σπουδων κ βλεπω πραγματα που δεν ηξερα για καποια τμηματα!!εσυ μου το προτεινες το οδε με βαση κ αυτα που εχεις δει τον πρωτο σου χρονο??

πολυ νομιζουν οτι οδε= μανατζμεντ...λαθος το μανατζμεντ ειναι μια διασταση του οδε...οι αλλες διαστασεις ειναι αυτες που αναφερω στην παρενθεση παραπανω...κοιταξε θα σου προτεινα σιγουρα κατι γενικο γιατι μπορει να πας πχ λοχρη και δεις μετα οτι δεν σου αρεσει η λογιστικη και θα ταλαιπωρεισσαι...οποτε θα σου προτεινα οδε δετ η ακομα και οικονομικο....δεν ξερω με τι θελεις να ασχοληθεις βασικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos-7(deos)

Νεοφερμένος

Ο tasos-7(deos) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
πολυ νομιζουν οτι οδε= μανατζμεντ...λαθος το μανατζμεντ ειναι μια διασταση του οδε...οι αλλες διαστασεις ειναι αυτες που αναφερω στην παρενθεση παραπανω...κοιταξε θα σου προτεινα σιγουρα κατι γενικο γιατι μπορει να πας πχ λοχρη και δεις μετα οτι δεν σου αρεσει η λογιστικη και θα ταλαιπωρεισσαι...οποτε θα σου προτεινα οδε δετ η ακομα και οικονομικο....δεν ξερω με τι θελεις να ασχοληθεις βασικα...
δεν εχω καταληξει με τι ακριβως θελω να ασχοληθω η για να στο πω καλυτερα κ γενικοτερα θα ηθελα να ασχοληθω οχι με το οικονομικο τμημα π.χ μιας επιχειρησης,μιας τραπεζας ειδικα αλλα με τις οικονομιες χωρων γενικοτερα σε οποιο ποστο κ αν ειναι αυτο!γι'αυτο μου εκανε κλικ κ το ΔΕΟΣ σαν τμημα!!στο ειπα πολυ γενικα ομως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top