Διαγωνισμοί ΕΜΕ 2011-2012

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά!!:)Κυρίως για την προσπάθεια,γιατί εγώ ακόμα αυτό μετανιώνω,που δεν τόλμησα να προσπαθήσω....:redface:

Δεν ηταν λογικο που δεν πηγες αφου ηθελες επρεπε να πας και στο ειχα πει κ να μην περνουσες σιγα τοσοι δεν περασαν!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Δεν ηταν λογικο που δεν πηγες αφου ηθελες επρεπε να πας και στο ειχα πει κ να μην περνουσες σιγα τοσοι δεν περασαν!!!!
Μη μου τη λες στεγνά,γιατί ξέρεις 5 πράγματα παραπάνω και μπορείς να με δικαιολογήσεις σε ένα βαθμό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Μη μου τη λες στεγνά,γιατί ξέρεις 5 πράγματα παραπάνω και μπορείς να με δικαιολογήσεις σε ένα βαθμό..

Ναι απλα σου εχω πει πως ειναι μια διαδικασια η εμε που οταν περνας αξιζει να θεωρειται ''κατορθωμα'' αλλα οταν δεν περανς δε θεωρειται αποτυχια. Καθε χρονο ξερω οτι δε θα περασω μετα την τριτη φαση ομως παω και δινω κι οταν δεν περναω δε νιωθω αποτυχημενος. Νιωθω επιτυχια που πηγα ως εκει. Και την πρωτη να μην περσει καποιος μπορει να θεωρησει επιτυχια οτιδηποτε ελυσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Δίκιο έχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Και εγώ πέρασα :D αλλά και όσοι δεν περάσατε, μη στενοχωριέστε, δεν κρίνεται το μέλλον σας, είναι απλά μια εμπειρία των μαθηματικών και είναι επιτυχία η ίδια η συμμετοχή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demetr

Νεοφερμένος

Ο demetr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά!!:)Κυρίως για την προσπάθεια,γιατί εγώ ακόμα αυτό μετανιώνω,που δεν τόλμησα να προσπαθήσω....:redface:

δεν πειραζει νατασουλα...δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα αν μπορεις δωσε του χρονου!εαν δεν μπορεις δεν πειραζει...συνεχισε να ασχολησε με τα μαθηματικα και δεν θα χασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demetr

Νεοφερμένος

Ο demetr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Και εγώ πέρασα :D αλλά και όσοι δεν περάσατε, μη στενοχωριέστε, δεν κρίνεται το μέλλον σας, είναι απλά μια εμπειρία των μαθηματικών και είναι επιτυχία η ίδια η συμμετοχή ;)

εχεις απολυτο δικιο φιλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demetr

Νεοφερμένος

Ο demetr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
αντε παιδια λιγες μερουλες για τον ευκλειδη...αν και δεν εκανα οση προετοιμασια φιλοδοξουσα ειμαι αισιοδοξος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schooliki

Δραστήριο μέλος

Ο schooliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 594 μηνύματα.
Παιδιά, καλή επιτυχία αύριο στον Ευκλείδη.
Και μια συμβουλή. Μην πάτε για χαβαλέ, ακόμα και αν πιστεύετε ότι δε θα τα καταφέρετε. Είναι μόλις τρεις ώρες από τη ζωή σας. Αξίζει τον κόπο να αξιοποιήσετε πλήρως αυτές τις ώρες. Τα θέματα της ΕΜΕ, πολύ συχνά, λύνονται με μια καλή σκέψη, που μπορεί να έρθει στο παραπέντε.
Είναι ωραία η αίσθηση, να περνάς στον Αρχιμήδη. Για τους μη Αθηναίους, είναι και ένα ταξιδάκι στην Αθήνα:clapup:.
Είπαμε για τον τρόπο βαθμολόγησης. Τα θέματα χωρίζονται σε βήματα, που το καθένα βαθμολογείται.
Αν έχετε μια ολοκληρωμένη ιδέα, που πιστεύετε ότι είναι μέρος της λύσης, γράψτε την χωρίς δισταγμό.
Το δέκα στα είκοσι είναι συνήθως αρκετό για την πρόκριση. Καλή επιτυχία:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demetr

Νεοφερμένος

Ο demetr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Παιδιά, καλή επιτυχία αύριο στον Ευκλείδη.
Και μια συμβουλή. Μην πάτε για χαβαλέ, ακόμα και αν πιστεύετε ότι δε θα τα καταφέρετε. Είναι μόλις τρεις ώρες από τη ζωή σας. Αξίζει τον κόπο να αξιοποιήσετε πλήρως αυτές τις ώρες. Τα θέματα της ΕΜΕ, πολύ συχνά, λύνονται με μια καλή σκέψη, που μπορεί να έρθει στο παραπέντε.
Είναι ωραία η αίσθηση, να περνάς στον Αρχιμήδη. Για τους μη Αθηναίους, είναι και ένα ταξιδάκι στην Αθήνα:clapup:.
Είπαμε για τον τρόπο βαθμολόγησης. Τα θέματα χωρίζονται σε βήματα, που το καθένα βαθμολογείται.
Αν έχετε μια ολοκληρωμένη ιδέα, που πιστεύετε ότι είναι μέρος της λύσης, γράψτε την χωρίς δισταγμό.
Το δέκα στα είκοσι είναι συνήθως αρκετό για την πρόκριση. Καλή επιτυχία:).

ευχαριστουμε πολυ schooliki!!!!!και για την καλη επιτυχια και για την ενθαρυνση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Καλή επιτυχία και να το διασκεδάσετε (-ουμε), αύριο! :)

Για την ώρα, ζεστό μπάνιο και καλός ύπνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demetr

Νεοφερμένος

Ο demetr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Καλή επιτυχία και να το διασκεδάσετε (-ουμε), αύριο! :)

Για την ώρα, ζεστό μπάνιο και καλός ύπνος.

χαχαχαχ...καλα λες.παω και εγω να ακολουθησω την θεραπεια σου ζεστο μπανιο καλος υπνος...καληνυχτα παιδια...αυριο εδω θελω τις γνωμες σας για τα θεματα!!!ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

POSITIVE

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Στο τρίτο της Γ' Γυμνασίου πόσο βρήκατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schooliki

Δραστήριο μέλος

Ο schooliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 594 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κάτι έλυσα, αλλά δε βλέπω να περνάμε..! :P δε πειράζει.! καλά αποτελέσματα σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειδα τα θεματα και τα πρωτα δυο μπορω να πω οτι ηταν αρκετα ευκολα. Για τα αλλα δυο δεν μπορω να ξερω δεν ασχολθηκα να τα λυσω
Δειτε και μια προσπαθεια μου να λυσω τα πρωτα δυο θεματα της αλγεβρας https://www.mathematica.gr/forum/viewtopic.php?f=58&t=22448
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγώ (Α Λυκείου) μόνο το πρώτο έλυσα , σωστά κατά 99,9% ... :P
Στα άλλα έγραψα κάτι λίγα αλλά δεεν με βλέπω στον Αρχιμήδη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Πόσα χρειάζεται για να περάσεις?(Β'ΓΥΜ)Έλυσα σωστά το 1α(2 μοναδες) το 2(5 μοναδες) και το 4,αλλα το 4 με τελειως διαφορετικό τρόπο.ΛΟΛ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demetr

Νεοφερμένος

Ο demetr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
εγω (α λυκειου) δεν ξερω.....50 50!!το πρωτο ευκολο νομιζω..το 2ο ετσι και ετσιιιι..το 3ο δεν ασχοληθηκα καν και στο 4ο....βοηθεια μας!!ταλοσπαντωνν...ελπιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Με πόσα περνάς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top