Ανεκπλήρωτος έρωτας

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
ανεκπλήρωτος έρωτας;)

Αλήθεια τώρα;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Αυτής της άποψης είμαι κι εγώ.Μιλάμε όμως τώρα για πραγματικά ανεκπλήρωτο έρωτα.Μόνο το όνομα της ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andante

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Αυτής της άποψης είμαι κι εγώ.Μιλάμε όμως τώρα για πραγματικά ανεκπλήρωτο έρωτα.Μόνο το όνομα της ξέρω.

Ντάξει ρε φιλαράκο μην φρικάρεις έτσι...σαν κι' αυτήν θα γνωρίσεις πολλές, όρεξη να'χεις να βγαίνεις τα βράδυα στα μπαρομάγαζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτής της άποψης είμαι κι εγώ.Μιλάμε όμως τώρα για πραγματικά ανεκπλήρωτο έρωτα.Μόνο το όνομα της ξέρω.

Μήπως ξέρεις κάποιον από το σχολείο της? Ώστε να μάθεις κάτι περισσότερο, να την βρεις στο facebook και από εκεί κάνεις κάποια κίνηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αυτής της άποψης είμαι κι εγώ.Μιλάμε όμως τώρα για πραγματικά ανεκπλήρωτο έρωτα.Μόνο το όνομα της ξέρω.

Εσύ είσαι εκείνο το μωρό που είχε ανεβάσει φωτογραφίες πριν λίγο καιρό ε; Αν μοιάζεις στον τύπο των φωτογραφιών δεν θα έπρεπε να έχεις θέμα "ανεκπλήρωτου έρωτα", "πλατωνικού έρωτα", ετσέτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.

Andante

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Μην ακούς μάγκα μου τις καρακάξες εδώ που σου δίνουν "συμβουλές"....Δεν θές να γίνεις δούλος της κάθε κατίνας επειδή αποφάσισε να σε φιλήσει στο άκυρο και αύριο μπορεί να μη σε ξέρει. Ακουσε με και δεν θα χάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
μαρία δε ξέρω τίποτα δυστυχώς

θάλεια γούστα είναι αυτά,παρολ αυτά αν θα κατέβεις σε κανα beachόμπαρο στην αθήνα στείλε ένα πμ και θα περάσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Με ξενερωσε το Gif σου.Περιμενα περισσοτερα απο εσενα.

Μου είχες πει ότι είναι καύλα τα gif μου ρε Χάουζ, όχι και οι εικόνες.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
μαρία δε ξέρω τίποτα δυστυχώς

θάλεια γούστα είναι αυτά,παρολ αυτά αν θα κατέβεις σε κανα beachόμπαρο στην αθήνα στείλε ένα πμ και θα περάσω :P

Μπες facebook.Σίγουρα θα είχε Nightstories ή τίποτα τέτοιο αφού μου λες ότι είναι εκδήλωση .Δες την σε φωτογραφία που θα έχει βγει σίγουρα σαν καλό κορίτσι της ηλικίας της :whistle: Βρίσκεις το profil της και έζησες εσύ καλά και εμείς καλύτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μην ακούς μάγκα μου τις καρακάξες εδώ που σου δίνουν "συμβουλές"....Δεν θές να γίνεις δούλος της κάθε κατίνας επειδή αποφάσισε να σε φιλήσει στο άκυρο και αύριο μπορεί να μη σε ξέρει. Ακουσε με και δεν θα χάσεις.

Καρακάξες? Σ' ευχαριστούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Δεν είχε nightstories ή κάτι παρόμοιο δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Δεν είχε nightstories ή κάτι παρόμοιο δυστυχώς.
DOOMED!!!!

Φιλέ είσαι 16 χρονών σιγά μην το θεωρείς ανεκπλήρωτο έρωτα!Βγες και σήμερα να γνωρίσεις μια άλλη να ξεσκάσεις.Όρεξη να έχεις να βγαίνεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Πλάκα πλάκα έχει μία μιλφάρα σερβιτόρα στο μπαράκι της γειτονιάς. :D Θα πάω σήμερα.

Αλλά η κοπελιά έσκιζε φίλε,τι να σου πω μπορεί να μην είναι ανεκπλήρωτος έρωτας,αλλά είναι ανεκπλήρωτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Πλάκα πλάκα έχει μία μιλφάρα σερβιτόρα στο μπαράκι της γειτονιάς. :D Θα πάω σήμερα.

Αλλά η κοπελιά έσκιζε φίλε,τι να σου πω μπορεί να μην είναι ανεκπλήρωτος έρωτας,αλλά είναι ανεκπλήρωτο.

Ανεκπλήρωτο 1 night-stand! Οκ μαν το πιάσαμε το υπονοούμενο :P:P βουρ στην σερβιτόρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Μόνο το όνομα της ξέρω.
Βασίλη, κυνηγάς ένα μακρινό αστέρι. Για να είσαι εντάξει με τον εαυτό σου θα κάνεις ότι μπορείς, ας είναι οι ελπίδες μηδαμινές. Ένας τρόπος είναι ο "ηλεκτρονικός" που σου είπαν άλλοι. Υπάρχει και ο παραδοσιακός του αστυνόμου Μπέκα. Πας στο μπαρ μήπως μάθεις το σχολείο της. Αν τα καταφέρεις στήνεσαι εκεί περιμένοντάς να έρθει για τα αποτελέσματα. Ίσως έρθει ίσως όχι. Μπορεί να έρθει και να μην τη γνωρίσεις. Ξέρεις πώς μεταμορφώνονται τα κορίτσια στις βραδινές εξόδους. Τι πιο πιθανό είναι να μην πετύχεις τίποτα, θα έχεις όμως κάνει ότι περνά από το χέρι σου. Θα μείνεις με τη γεύση του φιλιού της και την αίσθηση του αγγίσματός της. Θα την ξεχάσεις γρήγορα. Όμως η ελπίδα θα μείνει και κάποιες φορές θα νομίζεις ότι την αναγνώρισες σε κάποια άγνωστη. Ποιος ξέρει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Πωω μου θύμισες εκείνο το μαναράκι που είχα γνωρίσει στο καράβι για αίγινα..
τέσπα σε 3-4 μέρες βδομάδα το πολύ πιστεύω θα την έχεις ξεχάσει έτσι γίνεται συνήθως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Βασίλη, κυνηγάς ένα μακρινό αστέρι. Για να είσαι εντάξει με τον εαυτό σου θα κάνεις ότι μπορείς, ας είναι οι ελπίδες μηδαμινές. Ένας τρόπος είναι ο "ηλεκτρονικός" που σου είπαν άλλοι. Υπάρχει και ο παραδοσιακός του αστυνόμου Μπέκα. Πας στο μπαρ μήπως μάθεις το σχολείο της. Αν τα καταφέρεις στήνεσαι εκεί περιμένοντάς να έρθει για τα αποτελέσματα. Ίσως έρθει ίσως όχι. Μπορεί να έρθει και να μην τη γνωρίσεις. Ξέρεις πώς μεταμορφώνονται τα κορίτσια στις βραδινές εξόδους. Τι πιο πιθανό είναι να μην πετύχεις τίποτα, θα έχεις όμως κάνει ότι περνά από το χέρι σου. Θα μείνεις με τη γεύση του φιλιού της και την αίσθηση του αγγίσματός της. Θα την ξεχάσεις γρήγορα. Όμως η ελπίδα θα μείνει και κάποιες φορές θα νομίζεις ότι την αναγνώρισες σε κάποια άγνωστη. Ποιος ξέρει?

Meanwhile in a parallel universe... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Εμενα μου θυμήσατε ενα κοριτσι που γνωρισα μικρος σε κάτι τσουλήθρες
τη σκεφτόμουν ολο το βραδυ,αφοτου με πηραν οι γονεις μου και φυγαμε με το αυτοκινητο
περασαν βεβαια πολλα χρονια,αλλα τη θυμαμαι ακομη

πολυ ωραια κοπελα , ειχε και μια φιλη της μαζι
αυτα ειναι τα ανεκπληρωτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top