Ανεκπλήρωτος έρωτας

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Παιδια, χρειαζομαι βοηθεια!! :confused:
Εδώ και καιρό μου αρέσει ένα αγόρι από την άλλη τάξη... Πρέπει να το έχει καταλάβει, γιατί και αυτός δείχνει ότι με θέλει... Μια μέρα μάλιστα ήρθε ένας φίλος του και μου είπε ότι όλο για μένα μιλάει:redface:
Το θέμα είναι ότι αυτός έχει σχέση εδώ και ένα χρόνο περίπου με μία κοπέλα!! Για να έχει κρατήσει τόσο η σχέση τους, σημαίνει ότι αξιζει!!!
Τώρα το θέμα είναι, να κάνω εγώ κάποια κίνηση ή όχι?? Μου αρέσει πολύ και θα ήθελα να γίνει κάτι μεταξύ μας, αλλά σκέφτομαι την άλλη κοπέλα... Δεν είναι κρίμα να τα χαλάσουνε??:/: Αλλά από την άλλη, αφού κι αυτός θέλει να γίνει κάτι μαζί μου...
Τι να κάνω?????:confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
φτιαξτα με τον κολλητο του για να ζηλεψει τοσο και να ερθει να σου πει πως νιωθει και τοτε εσυ να χωρισεις τον κολλητο να τα φτιαξεις μαζι του και στη συνεχεια οι δυο πληγωμενοι πρωην να τα φτιαξουν μεταξυ τους και να στε ολοι καλα :) :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι αυτός έχει σχέση εδώ και ένα χρόνο περίπου με μία κοπέλα!! Για να έχει κρατήσει τόσο η σχέση τους, σημαίνει ότι αξιζει!!!
Μην παίρνεις και όρκο. Δεν είναι και λίγες οι σχέσεις που κρατάνε από συνήθεια ή επειδή δεν βρίσκουν καλύτερες εναλλακτικές.
Τώρα το θέμα είναι, να κάνω εγώ κάποια κίνηση ή όχι?? Μου αρέσει πολύ και θα ήθελα να γίνει κάτι μεταξύ μας, αλλά σκέφτομαι την άλλη κοπέλα... Δεν είναι κρίμα να τα χαλάσουνε??:/: Αλλά από την άλλη, αφού κι αυτός θέλει να γίνει κάτι μαζί μου...
Τι να κάνω?????:confused::confused::confused:
Πάντως αφού έχει σχέση δεν αξίζει να κάνεις κάτι,κατά την ταπεινή μου πάντα άποψη. :P
Και αν όντως ήθελε εσένα,δεν νομίζεις ότι θα είχε τελειώσει την προηγούμενη σχέση του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Ναι σωστά... Απλά τη λυπάμαι την κοπέλα που δεν ξέρει τίποτα... ήδη έχουμε βγει δυο-τρεις φορές και είπε (αυτός) ότι δε χρειάζεται να το μάθει...(αυτή). Μετά εγώ νιώθω τύψεις...

φτιαξτα με τον κολλητο του για να ζηλεψει τοσο και να ερθει να σου πει πως νιωθει και τοτε εσυ να χωρισεις τον κολλητο να τα φτιαξεις μαζι του και στη συνεχεια οι δυο πληγωμενοι πρωην να τα φτιαξουν μεταξυ τους και να στε ολοι καλα :) :look:


Βασικά δεν το έχω με τα "φτιαξίματα"!! Εδώ μ'αυτόν δεν μπορώ να τα φτιάξω και θα τα φτιάξω με τον κολλητό του??:P
Πολύ μπέρδεμα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ναι σωστά... Απλά τη λυπάμαι την κοπέλα που δεν ξέρει τίποτα... ήδη έχουμε βγει δυο-τρεις φορές και είπε (αυτός) ότι δε χρειάζεται να το μάθει...(αυτή). Μετά εγώ νιώθω τύψεις...

Την λυπάσαι; :confused:
Αν την λυπόσουν θα είχες ρίξει χ στον άλλον εδώ και καιρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αρχικα πρεπει οντως να τα φτιαξεις με τον κολλητο του για να ζηλεψει οπως ειπε ο αλεξ..ετσι αυτος θα χωρισει αλλα εσυ θα εχεις ερωτευτει τον κολλητο του..ετσι θα την πεσει σε μια καλη σου φιλη ..θα καταλαβεις οτι εκανες λαθος αφου ηταν ο μεγαλος σου ερωτας στα 14 και θα ειστε πλεον μαζι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Σαν σεναριο ταινιας...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
δεν θα κανεις τιποτα...δεν πρεπει να κανεις..αν οντως του αρεσες τοτε θα την ειχε χωρισει..ή αυτος μπορει πολυ απλα να τα εχει ολα βολεμενα..εννοω οτι και βγαινετε μερικες φορες οπως προανεφερες και εχει και σχεση...και ποιος ειναι ο βλακας τωρα?εσυ που κολλας..εκτος και αν δν εχεις ηθικους φραγμους οποτε εισαι ελευθερη να κανεις οτι θελεις γιατι δικια σου ζωη ειναι.ελπιζω να κανεις τη σωστη επιλογη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Ναι... Δικιο εχετε... Αστον τον αλλο με την κοπελα του να κανει οτι θελει...
Ειπε καποιος, καλυτερα ελευθερη, παρα δευτερη!! :)
Αλλα ρε γ...ο μου αρεσει πολυ!!!
Αλλα απο το να ειμαι ο βλακας της υποθεσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Ναι... Δικιο εχετε... Αστον τον αλλο με την κοπελα του να κανει οτι θελει...
Ειπε καποιος, καλυτερα ελευθερη, παρα δευτερη!! :)
Αλλα ρε γ...ο μου αρεσει πολυ!!!
Αλλα απο το να ειμαι ο βλακας της υποθεσης...


πανω απο ολα η αξιοπρεπεια,ο αυτοσεβασμος,η τιμη και η περηφανια.εκανες τν σωστη επιλογη.μπραβο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menia96

Νεοφερμένος

Η menia96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
φτιαξτα με τον κολλητο του για να ζηλεψει τοσο και να ερθει να σου πει πως νιωθει και τοτε εσυ να χωρισεις τον κολλητο να τα φτιαξεις μαζι του και στη συνεχεια οι δυο πληγωμενοι πρωην να τα φτιαξουν μεταξυ τους και να στε ολοι καλα :) :look:

Μου φαινεται δεν πας καλά!!Υπάρχουν και καλύτεροι τροποι απο το να πληγώσει 2 ανθρώπους!Μπορεις να πας και να του μιλίσεις!Να τον ρωτήσεις, μην χώσεις κι άλλους στην υποθεση!Ασε που μπορεί να χαλάσεις και την φιλία τους και εξαιτίας σου ναπληγωθει και αυτος που αγαπάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
[οκ,άργησα προφανώς,αλλά ας πω και τη δική μου εκδοχή καλού κακού,δε βλάπτει! :P ]το ενδεχόμενο να σας χορεύει και τις 2 όπως θέλει το σκέφτηκες;προσωπικά αν ήμουν στη θέση σου,η σχέση του θα αποτελούσε πρωταρχικό κίνητρο για να απομακρυνθώ! μη βιάζεσαι χωρίς να βλέπεις και λίγο την πραγματικότητα)..καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό σου,αλλά εξέτασε παν ενδεχόμενο ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ..αν είναι ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟΣ δε θα έχει εσένα για καβάντζα και τη μόνιμη σχέση μαζί..ή θα τη χωρίσει για να'ναι μαζί σου,ή θα την κρατήσει και δε θα σου δώσει κανένα δικαίωμα!ας κοιτάμε και λίγο ρεαλιστικά το θέμα!τον άλλον ΔΕΝ τον μοιραζόμαστε,ή τον έχουμε δικό μας ή όχι!αλλιώς πρόκειται για χάσιμο χρονου και τελειωμενη υποθεση!τι πάει να πει 'ας μην το μάθει η άλλη' ; μαριονέτες είστε ή άνθρωποι;έχουμε τη βιτρίνα και βάζουμε και πρόσθετο ντεκόρ μέσα;ένα λέω..όταν κάποιος δεσμευμένος εκδηλώνεται και σε περαιτέρω άτομα του αντίθετου φύλου,κάθε άλλο παρά καλός οιωνός είναι!ουσιαστικά κατ'εμέ είσαι τοποθετημένη στην ίδια κλίμακα με την κοπέλα,ΟΣΟ ΔΕΝ ΤΗΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΕΙ δηλαδή την κατάσταση!αν τη χωρίσει και οριστικοποιηθεί με εσάς το θέμα,έχει καλώς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Μη χάνεις ευκαιρίες. Άν την θέλει πραγματικά θα σου πει "Έχω σχέση και είμαι καλά, λυπάμαι."
Αν δεχτεί την κίνησή σου, τότε εσύ δεν φταις σε κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Πως θα μπορουσε να κανει σχεση με τον τυπο ενω εκεινος δεν διστασε να παρατησει την κοπελα του ;
Εννοω, θα νιωθει οτι ειναι ικανος να κανει πολυ ευκολα το ιδιο και με σενα και βασιζεται μονο στον ενθουσιασμο του.

Τουλαχιστον, εγω δε θα μπορουσα να μπω αναμεσα σε ενα ζευγαρι.
Και εστω οτι μπαινω αναμεσα, δεν θα μπορουσα να εμπιστευτω ετσι ευκολα τον αλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Voula~5

Νεοφερμένος

Η Voula~5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά...:) Δύσκολο πράγμα ο ανεκπλήρωτος έρωτας... Το κουβαλάς μέσα σου για μια ζωή..πάντα θα σε στοιχειώνει...Αν του/της το είχα πει;..Αν ήμασταν μαζί;..Πώς θα ήταν άραγε;...όλα αυτά είναι ερωτήματα που τα κρύβουμε βαθιά μέσα μας...Ακόμη και αν βρούμε κάποιον που να αγαπάμε και να μας αγαπάει, πάντα θα έχουμε αυτό το απωθωμένο, πάντα θα φτεγουγίζει η καρδιά μας και θα έχουμε έναν κόμπο στο λαιμό με το άκουσμα του ονόματός του/της. Ας πω λοιπόν κι εγώ την δική μου υπόθεση...5 χρόνια τώρα είμαι ερωτευμένη μαζί του..Στην αρχή νόμιζα πως ένιωθε κι αυτός το ίδιο. Τώρα όμως ξεκαθάρισα πως κάτι τέτοιο δεν ισχύει, αφού δείχνει να είναι ερωτευμένος με κάποια άλλη και γενικά ασχολείται συνέχεια με άλλες κοπέλες. Τι να κάνω;..Τον σκέφτομαι συνέχεια..αλλά ξέρω ότι δεν πρόκειται ποτέ να γίνει τίποτα. Πόσες και πόσες φορές είπα να του το πω. Δεν θα το κάνω. Δε θέλω να του στερήσω την ευτυχία του.Αν αγαπά εκείνη τότε εγώ περισσεύω. Ας είναι αυτός καλά και εγώ θα τα κρατήσω όλα μέσα μου...Αυτά λοιπόν από εμένα...Αν νομίζετε ότι αισθάνεστε κάπως έτσι...έχεται έναν ανακπλήρωτο έρωτα...πείτε τις σκέψεις..τα συναισθήματά σας..:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Χθες βράδυ σε γνωστό μπαρ της παραλιακής.
Εκδήλωση με το σχολείο μου εγώ,εκδήλωση με το σχολείο της αυτή.
Καθόμασταν δίπλα δίπλα στους καναπέδες,της έπιασα κουβέντα αμέσως.
Κατερίνα την έλεγαν,δυστυχώς δεν χορέψαμε πολύ.Οι φίλες της την είχαν περικυκλώσει και όταν εμφανίστηκαν λίγες ευκαιρίες πήγαιναν άλλοι 2 συμμαθητές της.Μάλλον θα ήταν αρκετά διάσημη.
Όμως το είδα,μου έριχνε κλεφτές ματιές.Εγώ την κοίταζα συνέχεια,με είδε,με είδαν και οι άλλοι.Δε με ένοιαζε τίποτα.
Έλιωνα,πρώτη φορά βλέπω τόσο όμορφη κοπέλα.
Κατά τις 5 έφευγαν,με πλησίασε και με φίλησε στο στόμα για πολύ λίγα δευτερόλεπτα.Μου έπιασε το χέρι.Καθώς έφευγε το χέρι της γλίστραγε στο χέρι μου.Ένα χέρι υπέροχο,ζεστό,μαλακό,τρυφερό.Δε πρόλαβα να μιλήσω,που να προλάβω άλλωστε.

Το μόνο που θέλω να της πω είναι..ελπίζω να σε ξαναδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χθες βράδυ σε γνωστό μπαρ της παραλιακής.
Εκδήλωση με το σχολείο μου εγώ,εκδήλωση με το σχολείο της αυτή.
Καθόμασταν δίπλα δίπλα στους καναπέδες,της έπιασα κουβέντα αμέσως.
Κατερίνα την έλεγαν,δυστυχώς δεν χορέψαμε πολύ.Οι φίλες της την είχαν περικυκλώσει και όταν εμφανίστηκαν λίγες ευκαιρίες πήγαιναν άλλοι 2 συμμαθητές της.Μάλλον θα ήταν αρκετά διάσημη.
Όμως το είδα,μου έριχνε κλεφτές ματιές.Εγώ την κοίταζα συνέχεια,με είδε,με είδαν και οι άλλοι.Δε με ένοιαζε τίποτα.
Έλιωνα,πρώτη φορά βλέπω τόσο όμορφη κοπέλα.
Κατά τις 5 έφευγαν,με πλησίασε και με φίλησε στο στόμα για πολύ λίγα δευτερόλεπτα.Μου έπιασε το χέρι.Καθώς έφευγε το χέρι της γλίστραγε στο χέρι μου.Ένα χέρι υπέροχο,ζεστό,μαλακό,τρυφερό.Δε πρόλαβα να μιλήσω,που να προλάβω άλλωστε.

Το μόνο που θέλω να της πω είναι..ελπίζω να σε ξαναδώ.

Δεν ζήτησες τον αριθμό της?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Δε πρόλαβα να κάνω τίποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Στους ανεκπληρωτους ερωτες μην κολλατε πουθενα.Ξερω πως ειναι να ποθεις καποια για αρκετο καιρο,μπορει και 1-2 χρονια,και το μονο που θες -πλεον- απο αυτη,ειναι ενα φιλι της.Ε λοιπον,οταν την δειτε και σας δωθει η ευκαιρια να πατε καπου μαζι,ή να υπαρξετε μαζι απο 5 λεπτα μεχρι 5 μερες,μην διστασετε να κανετε την κινηση,ειτε ειναι σε σχεση ειτε οχι.Διοτι οι ανεκπληρωτοι ερωτες ειναι εμμονη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ρε Χάουζ σου πάτησα για πρώτη φορά ίσως +1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top