[Αγόρια] Πώς πρέπει να συμπεριφέρεται μια κοπέλα για να σας κερδίσει;

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Καλά όλα αυτά, αλλά χωρίς να θέλω να σας απογοητεύσω, η κουκλάρα δε θα πάει ούτε στον πατσά, ούτε στον γκαβό, ούτε στον αλαζόνα. Θα βρει έναν όμοιό της, αν έχει τέτοια κριτήρια. So, μαζέψτε τα σάλια.;)
Εγω υποθετω ειμαι ο αλαζονας?:P Σιγα ρε συ δεν ειπα να ειναι και Μεγκαν Φοξ, αλλα μια ωραια κοπελα.Αυτο ειναι εφικτο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τόσες συζητήσεις κι όλο στα ίδια καταλήγουμε ρε παιδί μου.
Πρόσωπο,βυζιά,κώλος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Τόσες συζητήσεις κι όλο στα ίδια καταλήγουμε ρε παιδί μου.
Πρόσωπο,βυζιά,κώλος :P
Ε οσο να πεις αυτα βλεπουμε πρωτα, οχι το χαρακτηρα σας.Αμα η αλλη δεν ειναι ωραια δε θα τη προσεγγισεις με την ελπιδα οτι θα εχει καλο χαρακτηρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Τόσες συζητήσεις κι όλο στα ίδια καταλήγουμε ρε παιδί μου.
Πρόσωπο,βυζιά,κώλος :P

Δεν είμαστε όλοι το ίδιο.
Εμένα, προσωπικά, και η ωραιότερη στον κόσμο να ήταν, αν ήταν ΣΤΟΥΡΝΟΣ και ΜΠΑΖΟ, να πάει στα τσακίδια (εξαιρούμε την Beyonce.:D). Σχέση δεν κάνεις με την άλλη για να βλέπεις πόσο όμορφη είναι, φυσικά δε μιλάμε για εκτρώματα, αλλά για φυσιολογικές αναλογίες και χαρακτηριστικά. Αν την αγαπάς πραγματικά, στα μάτια σου θα είναι η ομορφότερη.

Πολλοί μπορεί να θεωρούμε ότι είμαστε οι πιο γαμάτοι γκόμενοι κλπ, αλλά αν πας έτσι, άσ' το.
Τράβα βρες μια να π*δηχτείτε κανένα-δυο βράδια, και τέλος.

Όλα αυτά τα αναφέρω, επειδή εμμέσως ανοίχτηκε το θέμα της σχέσης.

Ε οσο να πεις αυτα βλεπουμε πρωτα, οχι το χαρακτηρα σας.Αμα η αλλη δεν ειναι ωραια δε θα τη προσεγγισεις με την ελπιδα οτι θα εχει καλο χαρακτηρα.:P

Να υπενθυμίσω ότι σχέση με έναν άνθρωπο κάνεις αφού τον γνωρίσεις.
Δεν πας σε μια καφετέρια και λες: «Ωραία, σήμερα θα κάνω σχέση. Ας δω ποια είναι η ομορφότερη, και μετά θα δω αν έχει καλό χαρακτήρα».
Πριν γίνει η σχέση, τα ζυγίζεις όλα, βλέπεις αν υπάρχει η έλξη και πράττεις ανάλογα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ ένα πράγμα ξέρω.
Άμα η άλλη ξέρει τι κάνει και μπάζο να είναι αντικειμενικά μπορεί να σας ρίξει.
Αρκεί να διεγείρει τη φαντασία σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αυτό για το πρόσωπο,βυζιά και κώλο ισχύει :P
Ντάξει πάντως και κουκλάρα να ειναι η άλλη αν δε στροφάρει πόσο να την αντέξεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Να υπενθυμίσω ότι σχέση με έναν άνθρωπο κάνεις αφού τον γνωρίσεις.
Δεν πας σε μια καφετέρια και λες: «Ωραία, σήμερα θα κάνω σχέση. Ας δω ποια είναι η ομορφότερη, και μετά θα δω αν έχει καλό χαρακτήρα».
Πριν γίνει η σχέση, τα ζυγίζεις όλα, βλέπεις αν υπάρχει η έλξη και πράττεις ανάλογα.;)
Μα πως θα υπαρξει αρχικα ελξη αν η αλλη ειναι ασχημη?:hypno:
Ντάξει πάντως και κουκλάρα να ειναι η άλλη αν δε στροφάρει πόσο να την αντέξεις; :P
Μη το λες λιγους μηνες αντεχεται.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ωραία, βρείτε εσείς μια κουκλάαρα και αν είναι σαν αυτή στο άβαταρ μου από μυαλό τότε καλά να πάθετε :P
Άντρες...φεύγω από δω μέσα

Εξαρτάται την κατηγοριοποίηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Μα πως θα υπαρξει αρχικα ελξη αν η αλλη ειναι ασχημη?:hypno:

Αν είναι άσχημη, δεν την προσεγγίζεις καν.
Αν, όμως, είναι φυσιολογική/όμορφη, τότε την γνωρίζεις στην πορεία και όλα παίρνουν τον κατάλληλο δρόμο.
Δεν έχεις κάνει ποτέ σχέση; Τι είναι αυτά που λες;

Υγ. Συμβουλή: Σκέψου το ανάλογο και από την άλλη πλευρά.

Την τελειότητα να την περιμένεις, αν είσαι κι εσύ ο ίδιος τέλειος, αλλιώς....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
χαχααχαχχαχαχαχαχα ενταξει ολα με μετρο ρε παιδια...εγω νομιζω και τα δυο φυλα πρεπει να συνδυαζουν μια καλη εμφανιση-που βεβαια ειναι και κατι υποκειμενικο γιατι κατι που βλεπω εγω ωραιο καποιοσ αλλοα μπορει να μην το βλεπει-με εναν καλο καλο χαρακτηρα...αυτο ειναι το πιο σημαντικο για μια σχεση..αν τα φτιαξου μια θεα και ενασ θεοσ και δεν ξερουν να μιλανε κθλ τι θα κανουν θα κοιταζονται/θεμα χρονου ο χωρισμοσ σε αυτη την περιπτωση!!και ο καθενασ αναλογα τι ζηταει.αν θελει να γ@@ δεν θα παει στ σοβαρη θα παει στο ξεκωλο...η σχεση εχει αλλα κριτηρια....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Μα πως θα υπαρξει αρχικα ελξη αν η αλλη ειναι ασχημη?:hypno:

Μη το λες λιγους μηνες αντεχεται.;)

εγώ ένα μήνα την άντεξα :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
χαχααχαχχαχαχαχαχα ενταξει ολα με μετρο ρε παιδια...εγω νομιζω και τα δυο φυλα πρεπει να συνδυαζουν μια καλη εμφανιση-που βεβαια ειναι και κατι υποκειμενικο γιατι κατι που βλεπω εγω ωραιο καποιοσ αλλοα μπορει να μην το βλεπει-με εναν καλο καλο χαρακτηρα...αυτο ειναι το πιο σημαντικο για μια σχεση..αν τα φτιαξου μια θεα και ενασ θεοσ και δεν ξερουν να μιλανε κθλ τι θα κανουν θα κοιταζονται/θεμα χρονου ο χωρισμοσ σε αυτη την περιπτωση!!και ο καθενασ αναλογα τι ζηταει.αν θελει να γ@@ δεν θα παει στ σοβαρη θα παει στο ξεκωλο...η σχεση εχει αλλα κριτηρια....:P
Ε το καλυτερο ειναι να ειναι ομορφη και εξυπνη.Ετσι γινεται δουλεια.:P
Αν είναι άσχημη, δεν την προσεγγίζεις καν.
Αν, όμως, είναι φυσιολογική/όμορφη, τότε την γνωρίζεις στην πορεία και όλα παίρνουν τον κατάλληλο δρόμο.
Δεν έχεις κάνει ποτέ σχέση; Τι είναι αυτά που λες;

Υγ. Συμβουλή: Σκέψου το ανάλογο και από την άλλη πλευρά.

Την τελειότητα να την περιμένεις, αν είσαι κι εσύ ο ίδιος τέλειος, αλλιώς....;)
Τι να σου πω αφου πιστευεις οτι ξερεις περισσοτερα απο εμενα, ποιος ειμαι εγω που θα σου αλλαξει γνωμη?;)
εγώ ένα μήνα την άντεξα :console:
Για τη Φουρειρα λες ε? εγω με τη Ντεμυ ακομη το παλευω, αλλα θα πεσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ε το καλυτερο ειναι να ειναι ομορφη και εξυπνη.Ετσι γινεται δουλεια.:P

Τι να σου πω αφου πιστευεις οτι ξερεις περισσοτερα απο εμενα, ποιος ειμαι εγω που θα σου αλλαξει γνωμη?;)

Για τη Φουρειρα λες ε? εγω με τη Ντεμυ ακομη το παλευω, αλλα θα πεσει.

ααα οχι...το Ελενάκι είναι αιώνιος έρωτας!χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Ε το καλυτερο ειναι να ειναι ομορφη και εξυπνη.Ετσι γινεται δουλεια.:P

Για τη Φουρειρα λες ε? εγω με τη Ντεμυ ακομη το παλευω, αλλα θα πεσει.

dream on dream on dream until your dream come true????χαχαχαχαχααχαχα:hmm:ομορφη και εξυπνη ζητατε?χαχαχ αν ειναι βρεστε και σε εμασ εναν ομορφο και εξυπνο..γιατι στουσ πιο πολλουσ εχει κουρκουτιασει το κεφαλι απο τισ αμφιταμινεσ!!χαχαχα βγαινω πλεον εξω και νομιζω οτι θα δω αγωνα σουμο...χαχα πφφ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
dream on dream on dream until your dream come true????χαχαχαχαχααχαχα:hmm:ομορφη και εξυπνη ζητατε?χαχαχ αν ειναι βρεστε και σε εμασ εναν ομορφο και εξυπνο..γιατι στουσ πιο πολλουσ εχει κουρκουτιασει το κεφαλι απο τισ αμφιταμινεσ!!χαχαχα βγαινω πλεον εξω και νομιζω οτι θα δω αγωνα σουμο...χαχα πφφ:P

Κόψε κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
dream on dream on dream until your dream come true????χαχαχαχαχααχαχα:hmm:ομορφη και εξυπνη ζητατε?χαχαχ αν ειναι βρεστε και σε εμασ εναν ομορφο και εξυπνο..γιατι στουσ πιο πολλουσ εχει κουρκουτιασει το κεφαλι απο τισ αμφιταμινεσ!!χαχαχα βγαινω πλεον εξω και νομιζω οτι θα δω αγωνα σουμο...χαχα πφφ:P
Τι λετε ρε παιδια? Κατ' αρχας ειναι δυσκολο στη σημερινη εποχη, με τοσα ερεθισματα που παιρνουμε, να ειναι καποιος χαζος. Εγω ακομη και οταν ειχα σχεση με ωραιες κοπελες, δε θυμαμαι καμια να ηταν χαζη. Και γενικα δηλαδη ωραιες κοπελες που ξερω δε μπορω να πω οτι ειναι χαζες.Το θεμα ειναι πως διαχειριζεσαι την εξυπναδα. Εκτος πια αν μονο στην Αθηνα εχει ομορφες και εξυπνες.:P

YΓ: εσυ το ωραιο στους αντρες το εχεις ταυτισει με τεραστια μπρατσα και σωμα-ντουλαπα? Εμενα αυτο μου φαινεται χαλια.;)

ααα οχι...το Ελενάκι είναι αιώνιος έρωτας!χαχαχα
xaxxaxaxa, σε καταλαβαινω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Τι να σου πω αφου πιστευεις οτι ξερεις περισσοτερα απο εμενα, ποιος ειμαι εγω που θα σου αλλαξει γνωμη?;)
Αν και δε μπήκα στην ανωτέρω διαδικασία, τελικά, μάλλον ναι. Από τα λεγόμενά σου αυτό συμπεραίνω. Συμπεραίνω, βέβαια, και κάτι άλλο, αλλά δεν είναι της παρούσης.

Υγ. Στο συγκεκριμένο thread κάνουμε διάλογο, κι όχι επίδειξη γνώσεων, γκουρού. Ξέφυγε, επιτέλους, από το τριπάκι των Πανελληνίων.
Ok? Ok.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Τι λετε ρε παιδια? Κατ' αρχας ειναι δυσκολο στη σημερινη εποχη, με τοσα ερεθισματα που παιρνουμε, να ειναι καποιος χαζος. Εγω ακομη και οταν ειχα σχεση με ωραιες κοπελες, δε θυμαμαι καμια να ηταν χαζη. Και γενικα δηλαδη ωραιες κοπελες που ξερω δε μπορω να πω οτι ειναι χαζες.Το θεμα ειναι πως διαχειριζεσαι την εξυπναδα. Εκτος πια αν μονο στην Αθηνα εχει ομορφες και εξυπνες.:P

YΓ: εσυ το ωραιο στους αντρες το εχεις ταυτισει με τεραστια μπρατσα και σωμα-ντουλαπα? Εμενα αυτο μου φαινεται χαλια.;)


xaxxaxaxa, σε καταλαβαινω.

οχι βεβαια κμ σχεση...ωραιοσ αντρασ ειναι αυτοσ που ειναι φυσικοσ και εχει μην σου πω και λιγη κοιλια...οι επιδειξιομανεισ υπερ-γυμνασμενοι στισ πιο πολλεσ ειναι αδιαφοροι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Αν και δε μπήκα στην ανωτέρω διαδικασία, τελικά, μάλλον ναι. Από τα λεγόμενά σου αυτό συμπεραίνω. Συμπεραίνω, βέβαια, και κάτι άλλο, αλλά δεν είναι της παρούσης.

Υγ. Στο συγκεκριμένο thread κάνουμε διάλογο, κι όχι επίδειξη γνώσεων, γκουρού. Ξέφυγε, επιτέλους, από το τριπάκι των Πανελληνίων.
Ok? Ok.

Νομιζω οτι βρηκα μια βασικη διαφορα μας.Εσυ εχεις γνωσεις, εγω βιωματα.Ζυγισε τα και αναλογισου τι μετραει περισσοτερο.
οχι βεβαια κμ σχεση...ωραιοσ αντρασ ειναι αυτοσ που ειναι φυσικοσ και εχει μην σου πω και λιγη κοιλια...οι επιδειξιομανεισ υπερ-γυμνασμενοι στισ πιο πολλεσ ειναι αδιαφοροι;)
χαχαχαχαχ αμα δεν εχει μπυροκοιλι ο αλλος δε σαρεσει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Νομιζω οτι βρηκα μια βασικη διαφορα μας.Εσυ εχεις γνωσεις, εγω βιωματα.Ζυγισε τα και αναλογισου τι μετραει περισσοτερο.

Ξεκόλλα. Είσαι πολύ wanna be everything/something. Μην είσαι τόσο κομπλεξικός.

Τα βιώματά μου τα κρατάω για εμένα. Δεν τα βγάζω φόρα στο φόρουμ. Δεν αφορούν κανένα.
Εξ άλλου, στο ρίαλ λάηφ δείχνεις τι είσαι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top