Μύθος ή αλήθεια: οι Λατίνοι είναι πιο ερωτικοί άντρες;

KatM

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Πολλά λέγονται κι ακούγονται για τους Λατίνους..Εσείς πιστεύετε πως ο έντονος ερωτισμός είναι "προνόμιο" των Λατίνων? Οτι κάποιος Βραζιλιάνος,Αργεντίνος κλπ υπερέχει από κάποιον Ευρωπαίο στο κομμάτι αυτό? Η' μήπως είναι απλά και μόνο τα στερεότυπα και τα ερεθίσματα του περιβάλλοντος τα οποία μας επηρεάζουν (ας μην ξεχνάμε την άνθιση των ισπανικών-ιταλικών τραγουδιών,της λογοτεχνίας,των ταινιών κλπ) και είναι απλά ένα κόλπο διαφήμισης και γενικότερα της βιομηχανίας για να "πουλήσει"?
Προσωπικά δεν θεωρώ πως ένας Ευρωπαίος υστερεί σε ερωτισμό σε σχέση με κάποιον Ισπανό,Κουβανό κοκ.. Ίσως αυτοί βέβαια να εκφράζουν τα συναισθήματα τους πιό έντονα( πχ χορός) άλλωστε εδώ που τα λέμε ποια γυναίκα μπορεί να αφήσει ασυγκίνητη το μότο επανάσταση-φτώχεια-έρωτας? :P Θα ήθελα να ακούσω και τις δικές σας απόψεις :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
βασικά τα θεωρώ λίγο μαλακίες γενικά τα στερεότυπα για λαούς.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χαχααχ
Εγώ λέω συχνά ότι οι Ιταλοί/Ισπανοί είναι μανάρια και ότι έχουν αυτό το κάτι πάνω τους που σε μαγνητίζουν και ότι είναι ΑΝΤΡΕΣ ρε παιδί μου, αλλά το λέω μόνο και μόνο για να πειράζω τον φίλο μου και να του σπάσω τα νεύρα όπως μου τα σπάει και αυτός με τις βραζιλιάνες και τις κωλάρες -.- από κει και πέρα, δεν ισχύει τίποτα, ούτε το πιστεύω, αν και έτσι κι αλλιώς έχω μια αδυναμία σε Ιταλία και Ισπανία, αλλά όχι λόγω αντρών.:P
Ο καθένας είναι ξεχωριστός άσχετα με την καταγωγή του, οπότε ΜΥΘΟΣ και αηδίες είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
είναι όμορφοι γενικά και έχουν διαφορετικό ταμπεραμέντο από άλλους λαούς, αλλά δεν μπορούμε να γενικεύουμε έτσι... όπως υπάσρχουν γουρούνια έλληνες, έτσι θα υπάρχουν και γουρούνια λατίνοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Όσες ονειρεύεστε λατίνο lover,σας εύχομαι να βρείτε έναν ναπολιτάνο μεσήλικα ταβερνιάρη ονόματι Luigi,με μπυροκοίλι,φαλακρίτσα,τρίχες στην πλάτη,χνώτο που μυρίζει τοσκάνικο κρασί και πουλί που μυρίζει mozzarella :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Πώς το λένε; Α ναι "μια εικόνα = 1000 λέξεις"
και 2000 μη σου πω!! :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
πουλί που μυρίζει mozzarella :P :P :P
καλα ολα τ αλλα
αλλά που το βαζει και αυτος και μυριζει ετσι
:E
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top