Πόσο συχνά κλαίτε;

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Είχα πάντα όπλο μου τα δάκρυα (σε ένα πόλεμο για δύο...:P) βασικά όποτε τα βρίσκω σκούρα what can i say, guilty, I am a girl.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

Η sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Χμ..παλιότερα συχνά.. τώρα αν τύχει κάτι πολύ έντονο γεγονός, αλλιώς προτιμώ να χαμογελώ :) ή να κρατάω μούτρα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Χμ..παλιότερα συχνά.. τώρα αν τύχει κάτι πολύ έντονο γεγονός, αλλιώς προτιμώ να χαμογελώ :) ή να κρατάω μούτρα :/

μην κρατάς μούτρα. bad for the soul
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
εχω να κλαψω απο την γ λυκειου.

πλεον απλα δεν με αφηνω να κλαψω.

Ειναι κατι σαν ορκος προς τον εαυτο μου

(αν και προσφατα παραλιγο να το σπασω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
σχεδον καθε μερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
σχεδον καθε μερα.
Same here.. Είναι ο τρόπος μου να ξεσπάω. Δεν το ελέγχω.. Όταν έχω πολλά νεύρα, ξεσπάω σε κλάματα. Όταν νιώθω ότι πιέζομαι, επίσης.
Τι να κάνουμε; Άλλοι σπάνε πιάτα και ποτήρια, εγώ κλαίω.

Υ.γ.: Το κακό με αυτό είναι ότι οι άλλοι νομίζουν ότι κλαις από στεναχώρια κι άντε να τους εξηγήσεις ότι δεν είσαι ελέφαντας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Εγώ όχι και κάθε μέρα...πολύ συχνά όμως...αν και πάνε αρκετές βδομάδες από την τελευταία φορά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
κλαιω πολυ συχνα γιατι ειμαι παρα πολυ ευαισθητο ατομο δηλαδη: σε χαρες, λυπες, δυσκολιες ακομα και για απλα ασυμαντα πραγματα δεν ειναι καλο αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucidguidance

Νεοφερμένος

Ο lucidguidance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
κλαιω πολυ συχνα γιατι ειμαι παρα πολυ ευαισθητο ατομο δηλαδη: σε χαρες, λυπες, δυσκολιες ακομα και για απλα ασυμαντα πραγματα δεν ειναι καλο αλλα...

Γιατί κλαις συνέχεια ; Δεν μπορείς να το σταματήσεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
κλαιω πολυ συχνα γιατι ειμαι παρα πολυ ευαισθητο ατομο δηλαδη: σε χαρες, λυπες, δυσκολιες ακομα και για απλα ασυμαντα πραγματα δεν ειναι καλο αλλα...
Κι εγώ στην ηλικία σου έκλαιγα συχνά, αλλά όχι και σε χαρές! :P
Έβαζα τα κλάματα κυρίως όταν ένιωθα πιεσμένος. άλλον η περίοδος αυτή πέρασε...

Πάντως δεν είναι απαραίτητα κακό. Ένας τρόπος εκτόνωσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Κι εγώ στην ηλικία σου έκλαιγα συχνά, αλλά όχι και σε χαρές! :P
Έβαζα τα κλάματα κυρίως όταν ένιωθα πιεσμένος. άλλον η περίοδος αυτή πέρασε...

Πάντως δεν είναι απαραίτητα κακό. Ένας τρόπος εκτόνωσης.

Ένας ακόμα τρόπος εκτόνωσης είναι να κάνεις την φάτσα της Pinkie Pie στο avatar μου και να προχωράς στο δρόμο μασουλώντας σιγά σιγά ένα μήλο διατηρώντας eye-contact με όποιον και για όσο μπορείς.
Το 'χω δοκιμάσει, ΠΙΑΝΕΙ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Ένας ακόμα τρόπος εκτόνωσης είναι να κάνεις την φάτσα της Pinkie Pie στο avatar μου και να προχωράς στο δρόμο μασουλώντας σιγά σιγά ένα μήλο διατηρώντας eye-contact με όποιον και για όσο μπορείς.
Το 'χω δοκιμάσει, ΠΙΑΝΕΙ! :clapup:
Τρόπος εκτόνωσης είναι και να τραγουδάς στο λεωφορείο. So what? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
κλαιω πολυ συχνα γιατι ειμαι παρα πολυ ευαισθητο ατομο δηλαδη: σε χαρες, λυπες, δυσκολιες ακομα και για απλα ασυμαντα πραγματα δεν ειναι καλο αλλα...
Κι εγώ ακριβώς το ίδιο! ^^
Σίγουρα δεν είναι καλό, αλλά ούτε και τρόπος αντιμετώπισης των δυσκολιών μας. Απλά για μένα είναι ένας τρόπος ανακούφισης και ξεσπάσματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ένας ακόμα τρόπος εκτόνωσης είναι να κάνεις την φάτσα της Pinkie Pie στο avatar μου και να προχωράς στο δρόμο μασουλώντας σιγά σιγά ένα μήλο διατηρώντας eye-contact με όποιον και για όσο μπορείς.
Το 'χω δοκιμάσει, ΠΙΑΝΕΙ! :clapup:
δεν νομιζεις οτι ειναι λιγο υπερβολικο? ειπαμε θελω να ξεσπασω αλλα οχι και να γινω ρεζιλι σε ολους! παντος καλο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Κλάψτε μη το φοβάστε! κάνει καλό. Ειδικά στη Γ λυκείου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinoula94

Νεοφερμένος

Η katerinoula94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ γενικά κλαίω πολύ εύκολα και με το παραμικρό! Αλλά πάντα, σχεδον πάντα, έχω κάποιον λόγο! Τον τελευταίο καιρό όμως και λόγω πανελληνίων κλαίω χωρίς λόγο!! Κυρίως όταν επιστρέφω στο σπίτι μετά από μια βόλτα και πρέπει να διαβάσω. Νιώθω ότι δε θα ξαναβγώ απ' το σπίτι μου, πράγμα που σαφώς δεν ισχύει, αλλά είμαι σε μια φάση της ζωής μου που είναι άθλος το να κάνεις αισιόδοξη σκέψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
κι εγώ διακρίνω μια ευαισθησία στον εαυτό μου σε μέγάλο βαθμό...κλαίω εύκολα,αλλά σαν κλασικό λιονταράκι που είμαι,πολλές φορές το πνίγω...επίσης αν κλάψω, θα κλάψω για κάτι ουσιώδες πάντα,όχι για ένα γκομενικό,ή μια φίλη που μ'έθαψε..αν είναι δυνατόν.. επίσης συγκινούμαι εύκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Η τελευταία φορά που έκλαψα (δάκρυσα) ήταν από ένα διακριτικό και ενθουσιώδες συναίσθημα χαράς όταν τη γνώρισα.

Από στενοχώρια, πρέπει να ήταν στην τρίτη γυμνασίου η πρώτη φορά. Είχα πάει την πρώτη μου πολυήμερη εκδρομή και όταν γύρισα μου φαινόταν όλο τόσο μίζερα, τόσο βαρετά, τόσο ασήμαντα, που ένα βράδυ, με αφορμή έναν τσακωμό μου με τους γονείς μου, πήγα στο δωμάτιό μου με τόση συσσωρευμένη οργή και στενοχώρια που άρχισαν να κυλούν δάκρυα από τα μάτια μου και το οπτικό μου πεδίο να θολώνει.

Εντάξει, μετά από 1-2 μέρες μου πέρασε. Στις επόμενες πολυήμερες εκδρομές μου, παρόλο που είχα ένα παρόμοιο συναίσθημα μελαγχολίας, το διαχειρίστηκα πολύ καλύτερα, με αποτέλεσμα, απλά να μελαγχολώ για 3-4 μέρες και μετά να είμαι καθ' όλα εντάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yamcha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Εγω, προσωπικα , κλαιω σπανια από στεναχώρια αλλά απο τα γελια πολυ συχνα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top