Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,222 εγγεγραμμένα μέλη και 2,448,199 μηνύματα σε 77,511 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 326 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσο συχνά κλαίτε;

Giasmin...

Νεοφερμένος

H Giasmin... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H Giasmin... I love New York... έγραψε: στις 21:09, 22-10-11:

Ποσο συχνα κλαιτε και γιατι??
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Φοιτητής

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,528 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 12:28, 23-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Giasmin...
Ποσο συχνα κλαιτε και γιατι??
κλαιω οταν θελω να ξεσπασω..παρολο που ειμαι αγορι!δεν πιστευω στο γνωμικο οι αντρες δεν κλαινε!θεωρω οτι το κλαμα πολλες φορες βοηθα!απο το να σπαω τοιχους,γραφεια κτλ...η' πχ να πινω!

granita (Φανή)

Φοιτητής

H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε: στις 20:17, 23-10-11:

Βασικά πολύ σπάνια!! Δεν ξέρω γιατί, αλλά δεν το χω με το κλάμα, αν και πραγματικά είναι ο καλύτερος τρόπος εκτόνωσης! Πάντως όταν γίνεται θα είναι επειδή έχουν μαζευτεί πολλά...και σ αυτήν την περίπτωση μπορώ να κλαίω τρεις ώρες ασταμάτητα!
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 03:57, 24-10-11:

εχω να κλαψω 2 χρονια. απλα δεν μου βγαινει
3
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Μαθητής Β' λυκείου

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 03:58, 24-10-11:

οποτε νιωθω πιεσμενη και δεν βρισκω αλλο τροπο να ξεσπασω..
2
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 22:49, 25-10-11:

Παλιότερα δεν έκλαιγα καθόλου. Τον τελευταίο χρόνο έχω γαμηθεί στο κλάμα, lol. Είμαι κλαψομούνα, it's a fact.
3
Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 23:00, 25-10-11:

Αν θα μπορούσα να το μετρήσω θα έλεγα 1 φορά την εβδομάδα... Βέβαια την από την Κυριακή μέχρι τώρα έχω ξεσκιστεί στο κλάμα αλλά οκ...
Παράθεση

Πανσέληνος

Φοιτητής

H Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) . Έχει γράψει 542 μηνύματα.

H Πανσέληνος έγραψε: στις 23:35, 25-10-11:

Γενικά κλαίω εύκολα.Π.χ. όταν νιώθω αδικημένη,όταν είμαι συγκινημένη,όταν νιώθω την ανάγκη να δω και να ακούσω τη γιαγιά μου,η οποία δυστυχώς έχει ''φύγει''...Ναι κλαίω πολύ εύκολα.
1
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,581 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 23:43, 25-10-11:

δεν εχω προβλημα να κλαψω απο συγκινηση και το κανω συχνα αλλα οταν ειναι απο αλλο λογο προσπαθω να συγκρατηθω αν και τις περισσοτερες φορες δεν τα καταφερνω..εχω να κλαψω απο το καλοκαιρι παντως.
Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 00:02, 26-10-11:

εχω να κλαψω 3 χρονια περιπου. απο τοτε που πεθανε ο σκυλος μου
Παράθεση

VolPe

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο VolPe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O VolPe Nothing is true,everything is permitted έγραψε: στις 00:34, 26-10-11:

Εχω να κλαψω απο ποτε που ανελαβε κυβερνηση το πασοκ!Μετα το εριξα στο μπινελικι...
7
Παράθεση

oikonomikarios

Φοιτητής

Ο oikonomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O oikonomikarios έγραψε: στις 00:38, 26-10-11:

5 φορες την ημερα...

Οταν ξυπνησω(κλαιω γιατι εχω ενα σκασμο υποχρεωσεις και δεν θελω να κανω τπτ),
Μετα το φαι(σκεφτομαι οτι σκοτωθηκε ενα ζωο και εμεινε ορφανο το παιδακι για να το φαω),
Απογευμα 6 με 8(βλεπω Τουρκικα και οπως καταλαβαινεις μπαινω μεσα στο ρολο),
Στις ειδησεις(βλεπω τι μας περιμενει και αφου δεν μπορω αν αυτοκτονησω μιας και ειμαι κοτα το ριχνω στο κλαμμα)
Βραδυ Βραδυ 9-11(Παλι τουρκικα...δες 3ο κατα σειρα κλαμμα για περαιτερω εξηγηση)
9
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,796 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 00:45, 26-10-11:

2 φορές το μήνα
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 00:50, 26-10-11:

όταν καθαρίζω κρεμμύδια
10
Παράθεση

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Διδακτορικός

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,794 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε: στις 00:58, 26-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Mr. Crowley
όταν καθαρίζω κρεμμύδια
γιατι?
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 256 μηνύματα.

H skylofili έγραψε: στις 12:04, 29-10-11:

αααα καλά! στο τσεπάκι το χω το κλάμα.. μπορεί να κλάψω με το παραμικρό, να αρχίσω να κλαίω με κάτι, μετά να θυμηθώ κάτι άλλο .. αλλά προσπαθώ πάντα να μην κλαίω μπροστά σε άλλους..
Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Φοιτητής

H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,010 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε: στις 13:19, 29-10-11:

τώρα πια όχι τόσο συχνά. κάποτε ήμουν υπερευαίσθητη
1
Παράθεση

Sofaki Loony

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε: στις 12:20, 04-11-11:

Παλιά δεν έκλαιγα ποτέ... Δεν πα να γκρεμιζόταν ο κόσμος;; Ούτε σταγόνα... Έχει όμως 1-1,5 χρόνο που έχω ρίξει κουβάδες! Για τους πιο ασήμαντους λόγους! Βέβαια κλάμα από κλάμα διαφέρει... Άλλο το κλάμα "έχω νευρα" που σπαω οτι βρεθεί μπροστα μου σαν μανιακό και αλλο το κλάμα που ειμαι πραγματικά λυπημένη και στεναχωρημένη... Τότε είμαι ήσυχη
Παράθεση

Εχέμυθη

Φοιτητής

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,184 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 17:05, 04-11-11:

Εγω και το κλαμα εχουμε μια σχεση ιδιαιτερη!Μια σχεση ερωτα θα ελεγα!Ναι,η αληθεια ειναι οτι κλαιω πολυ συχνα: περιπου 1-2 φορες την εβδομαδα.Κλαιω για τα πιο ασημαντα πραγματα αλλα πολλες φορες εχει τυχει να κλαψω και απο ευτυχια,πραγμα πολυ ωραιο!Τι να κανουμε!ειμαι αρκετα,η μαλλον υπερβολικα θα ελεγα ευεσθητη ...
1
Παράθεση

dannaros (daniel)

Φοιτητής

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 15:23, 09-11-11:

η συχνότητα με την οποία κλαίω είναι 0.0000000000000000000000000000000000000000000000000001 Hz. Δεν θυμάμαι καν πότε ήταν η τελευταία φορά
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Sakmegaris02, Johnsk

Βρείτε παρόμοια