Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,368 εγγεγραμμένα μέλη και 2,454,615 μηνύματα σε 77,785 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 259 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Συνέντευξη στο σχολείο;

elenifc

Νεοφερμένος

H elenifc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H elenifc έγραψε: στις 23:39, 15-10-11:

ηρθανε στο σχολειο μας απο μια μοναδα εφηβικης υγειας και θελουν να μας παρουν μια συνεντευξη για μια ερευνα για το ασφαλες διαδυκτιο. τι γνωμη εχετε για αυτο,να συμμετεχω ή οχι? (δεν ειναι αναγκαστικο να γινει η συνεντευξη σε ολους)
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Drama Prinzessin

Φοιτητής

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 21:20, 18-10-11:

Αν θέλεις να συμμετέχεις, γιατί όχι;
Ίσα ίσα που θα βοηθήσεις τους διοργανωτές της συνέντευξης με τα στοιχεία που θα δώσεις, να βγάλουν ένα συμπέρασμα γενικά για την χρήση του διαδυκτίου από τους έφηβους.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Drama Prinzessin : 18-10-11 στις 21:31.
Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 488 μηνύματα.

H selc έγραψε: στις 21:28, 18-10-11:

συμφωνώ.
που κολλάς?
τι σκέφτεσαι?
Παράθεση

elenifc

Νεοφερμένος

H elenifc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H elenifc έγραψε: στις 22:47, 19-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από ανωριμη
συμφωνώ.
που κολλάς?
τι σκέφτεσαι?
δεν ξερω μηπως ζητησουν κατι παραπανω που δεν μπορω να κανωω..
και γιατι ζητανε υπογραφη απο γονεααα. δεν ξερωω για κολλαωω

Αρχική Δημοσίευση από Drama Prinzessin
Αν θέλεις να συμμετέχεις, γιατί όχι;
Ίσα ίσα που θα βοηθήσεις τους διοργανωτές της συνέντευξης με τα στοιχεία που θα δώσεις, να βγάλουν ένα συμπέρασμα γενικά για την χρήση του διαδυκτίου από τους έφηβους.
Ναι εγωω δεν εχω προβλημα να βοηθησω απλα δεν θελω να επεκταθουν σε αλλα θεματα..
Εχουν ερθει και στο δικο σας σχολειο?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Revekka : 19-10-11 στις 22:50. Αιτία: merge
Παράθεση

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

H Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών , Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13,307 μηνύματα.

H Revekka έγραψε: στις 22:52, 19-10-11:

Επειδή έχω κάνει πολλές συνεντεύξεις σε σχολεία, θα πρότεινα να τους βοηθήσεις...
Το ότι ζητάνε υπογραφή από γονείς σημαίνει ότι κάνουν σοβαρή δουλειά και δεν είναι τίποτα πρόχειρο.

Ακόμα, να ξέρεις ότι δεν είσαι υποχρεωμένη να απαντήσεις σε όλα, μόνο σε ότι θέλεις.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Μίνι Συνέντευξη - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 6255 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-06-12 στις 16:05.
    • Συνέντευξη ενός παιδεραστή - Από STAXTOULA
      Το θέμα έχει λάβει 80 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-04-09 στις 17:35.
    • Συνέντευξη με την Α. Τζολί - Από haroula1924
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-09-08 στις 16:20.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα