Αξιοποίηση παλαιών συσκευών

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Καλησπέρα.
Γνωρίζει κανείς πού μπορώ να διαθέσω παλαιές συσκευές μου έναντι αντιτίμου ή κάποιας εκπτωτικής προσφοράς όπως γινόταν σε μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων παλαιότερα?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για όποια πληροφορία:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Καλησπέρα.
Γνωρίζει κανείς πού μπορώ να διαθέσω παλαιές συσκευές μου έναντι αντιτίμου ή κάποιας εκπτωτικής προσφοράς όπως γινόταν σε μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων παλαιότερα?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για όποια πληροφορία:).
Ρίξε μια ματιά: https://www.e-steki.gr/ιστορίες-καθημερινής-τρέλας/απόρριψη-παλιών-ηλεκτρικών-συσκευών-62678/ , δεν ξέρω αν σε καλύπτει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ αλλά αυτό αναφέρεται σε ανακύκλωση συσκευών, κάτι που έχω κάνει στο παρελθόν. Τώρα με ενδιαφέρει να βρω μία προσφορά με βάση την οποία θα έχω κάποιο όφελος από την παραχώρηση της συσκευής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top