[solved] Δίλημμα κατοικίας...Γλυφάδα VS Αμπελόκηποι

Τι λέτε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 28)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αμπελόκηποι φορ εβερ

θα σε πάρω τηλ να σου τα πω αυριο γιατί τωρα παω να δω ποδοσφαιρο .... πάντος ψηφίζω αμπελοκήπους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βρε παιδιά, έχω ξαναμείνει μόνη μου, 2 χρόνια στη Θεσ/νίκη μόνη μου ζούσα. :)
Μη μου μιλάτε λες και θα είναι η πρώτη φορά που θα φύγω απο τη ...μητρική αγκαλιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ναι καλο μ, την ξερω τη διαδρομη, και ειμαι σιγουρη οτι περναει απο κει.
οσο για το θεμα ανεξαρτησιας, κατι που κανει πολυς κοσμος ειναι να πηγαινει σε αλλο σπιτι για να ζησει μονος και φοιτητικη ζωη, σαν καλος ενηλικας που ειναι πλαον:P και σουπερ ντουπερ πραγματα, αλλα απο την αλλη θελει και τη μηνιαια επιχορηγηση απο γονεις..

αυτο σε πολλες κραυγαλεες περιπτωσεις βεβαια. δεν αποδοκιμαζω οσους βοηθιουνται:)
'

Gio, εγώ ουδέποτε ζήτησα να μείνω μόνη μου, δεδομένου οτι πέρασα Αθήνα. Ο πατέρας μου προσφέρθηκε. Επίσης ουδέποτε ζήτησα χρήματα, το θεωρούν δεδομένο να μου δίνουν απο τη στιγμή που σπουδάζω και είναι σημαντικότερο να έχω καλούς βαθμούς παρά να βγάζω όοοολα μου τα χρήματα μόνη μου. Οπότε δεν βρίσκω λόγο να τους το αρνηθώ απλά για να νιώσω πιο ανεξάρτητη, το θεωρώ λίγο χαζό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μένω Αμπελοκήπους και σπουδάζω στην ΑΣΟΕΕ... Με κλειστά τα μάτια έλα να γίνουμε και γείτονες. Για τις κατσαρίδες θα σου δείξω μια πατέντα που χω κάνει και δεν έχω δει καμία εδώ και 5 μήνες!:)
Γιααα στείλε πμ με την πατέντα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
'

Gio, εγώ ουδέποτε ζήτησα να μείνω μόνη μου, δεδομένου οτι πέρασα Αθήνα. Ο πατέρας μου προσφέρθηκε. Επίσης ουδέποτε ζήτησα χρήματα, το θεωρούν δεδομένο να μου δίνουν απο τη στιγμή που σπουδάζω και είναι σημαντικότερο να έχω καλούς βαθμούς παρά να βγάζω όοοολα μου τα χρήματα μόνη μου. Οπότε δεν βρίσκω λόγο να τους το αρνηθώ απλά για να νιώσω πιο ανεξάρτητη, το θεωρώ λίγο χαζό.


αυτα ειναι νεα στοιχεια ως προς την υπερασπιση :P
ΟΠΩς ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ...ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τζο εγω θελω τη μαρκα της μαγικης σκονιτσας.
Θα κανω κατσαριδομαχιες και θα στοιχηματιζουμε ποια θα τις φαει ολες. Στο τελος με περιμενει αγωνας με τη γιγαντια κατσαριδα, γιεγ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΛΟΛ!!! θα ρωτησω και θα σας πω. πωλειται παντως νομιζω καπου στο κεντρο και καπου στο παγρατι, σε ενα μαγαζι στη φιλολαου. για σιγουρα θα σας πω οταν μαθω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ΛΙΑ εφόσων οι γονείς σου σου βάζουν κεφτα στο λογαριασμό σου πλήρωνε από εκεί τους λογαριασμούς του σπιτιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τέρμα το δίλημμα.
Μόλις μου είπε ο πατέρας μου οτι ...περιμένει να του πληρώνει η μαμά μου κανονικότατα ενοίκιο για το σπίτι αν πάω εκεί!!!!
ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
:blink: :blink: :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
which means ότι... "μένουμε" Γλυφάδα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έλα μη στεναχωριέσαι! :console: Ευκαιρία να μου φτιάχνεις εκείνη την μακαρονάδα και να σας φτιάχνω κοτόπουλο και να πηγαίνουμε και βόλτες! :D (νι, εγώ είμαι να δίνω σκοινί στον κρεμασμένο.. αλλά γέλασες, δεν γέλασες; :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αμπελλόκηπους +1000.
Δεν καταλαβαίνω, γιατί λες οτι θα είσαι μόνη σου;
Δεν έχεις φίλους; συμφοιτητές;
Το σπίτι του φοιτητή δεν είναι ποτέ άδειο.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έλα μη στεναχωριέσαι! :console: Ευκαιρία να μου φτιάχνεις εκείνη την μακαρονάδα και να σας φτιάχνω κοτόπουλο και να πηγαίνουμε και βόλτες! :D (νι, εγώ είμαι να δίνω σκοινί στον κρεμασμένο.. αλλά γέλασες, δεν γέλασες; :redface:)
Χαχα, να σου πω, ξέρεις πότε θα γίνουν οι στάσεις της κόκκινης γραμμής προς Γλυφάδα;
Ξέρω οτι η τελευταία στο Ελληνικό θα γίνει τέλη 2009...
Η πρώτη όμως μετά τον Αγ. Δημήτριο, πότε θα γίνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πειρατή δες εδώ.

Μισέλ δεν έχω ιδέα.. αλλά και μέχρι τον Αγ. Δημήτριο σχετικά γρήγορα φτάνεις! (τι να πω κι εγώ που όταν ξεκίνησα σχολή είχε μόνο λεωφορείο για ΟΛΗ την διαδρομή! :blink: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πειρατή δες εδώ.

Μισέλ δεν έχω ιδέα.. αλλά και μέχρι τον Αγ. Δημήτριο σχετικά γρήγορα φτάνεις! (τι να πω κι εγώ που όταν ξεκίνησα σχολή είχε μόνο λεωφορείο για ΟΛΗ την διαδρομή! :blink: )

:confused::confused::confused::confused::confused:
Και τι σημαίνει αυτό;
Θα πληρώνει ενοίκιο για να μένει στο σπίτι του πατέρα της;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:confused::confused::confused::confused::confused:
Και τι σημαίνει αυτό;
Θα πληρώνει ενοίκιο για να μένει στο σπίτι του πατέρα της;
ΑΝ πήγαινα τελικά εκεί, ναι. :P
Ναι, ξέρω οτι είναι κουλό, αλλά τι να κάνουμε, δεν τους διαλέγουμε τους γονείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
υπαρχουν κ χειρωτερα δεν λες που το εμαθες τωρα?
φαντασου να μετακομιζες εκει κ μετα να το μαθενες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αλήθεια λία, τώρα που ξαναγίνεσαι φοιτήτρια, θα σου δίνει χαρτζηλίκι ο πατέρας σου, όπως σου έδινε στη θεσσαλονίκη?
γιατί, αν ναι, τότε πεστου ότι δε το θες, αρκεί να μένεις στους αμπελόκηπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top