Νεανικές-Εφηβικές Ταινίες

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Μπορείτε να μου προτείνετε ωραίες νεανικές ταινίες?? Όπως το She's The Man για παραδειγμα... Ταινίες που να αναφέρονται σε εφήβους και τα προβλήματά τους...

Thanks εκ των προτέρων!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ίσως να σου αρέσει τα
"Sydney White" ****
"Angus, Thongs and Perfect Snogging" **
"Τhe Perfect Man" **
"Confessions of a Teenage Drama Queen" **
"Freaky Friday" ****
"You Again" ***
Αν δε σου αρέσει κάποια από αυτές πες μου να σου προτείνω κι άλλες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ο κύκλος των χαμένων ποιητών- το καλύτερο που μπορώ να σκεφτώ αυτή τη στιγμή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Ίσως να σου αρέσει τα
"Sydney White" ****
"Angus, Thongs and Perfect Snogging" **
"Τhe Perfect Man" **
"Confessions of a Teenage Drama Queen" **
"Freaky Friday" ****
"You Again" ***
Αν δε σου αρέσει κάποια από αυτές πες μου να σου προτείνω κι άλλες! :)

Thanks!! Από αυτές ποια σου αρέσει πιο πολύ?? Εγώ έχω δει μόνο το Angus κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το Roadtrip .Τα σχολια δικα σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante ravenclaw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dante ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Και eurotrip επίσης.Αν θες νεανική ταινία που να είναι πιο ψαγμένη δες σίγουρα το donnie darko.Ή αν είσαι για πιο brutal καταστάσεις δες αυτό https://www.imdb.com/title/tt0266308/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΓΤΠ ειναι το eurotrip το roadtrip ειναι καλυτερο σε ολα τα επιπεδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante ravenclaw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dante ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
ΓΤΠ ειναι το eurotrip το roadtrip ειναι καλυτερο σε ολα τα επιπεδα.

Καλά δε σε είπαμε και καμπούρη:P.Απλά της πρότεινα και αυτήν την ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt0328538/

για μενα ειναι η καλυτερη εφηβικη ταινια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Zoitsa^

Νεοφερμένος

Η ^Zoitsa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Mean Girls , What a girl wants......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Confessions of a shopaholic
Girl next door
Όλες οι ταινίες με τον Ashton Kutcher :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Zoitsa^

Νεοφερμένος

Η ^Zoitsa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ααααα και το Cyberbully! Είναι καινούρια και πάρα πολύ καλή!

Easy A
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,117 μηνύματα.
ααααα και το Cyberbully! Είναι καινούρια και πάρα πολύ καλή!

Easy A
+1 Για το Easy A.. Ξεκινησα περιμενοντας να δω μια ταινια απλα να περασει η ωρα, αλλα τελικα μου αρεσε, και μου φανηκε οτι προσεγγιζει τα πραγματα καπως ρεαλιστικα (με μια υπερβολη βεβαια!), αλλα περναει το μηνυμα της. Επισης μου αρεσε πολυ και η πρωταγωνιστρια (δεν θυμαμαι το ονομα της..)
Τωρα, αλλες που εχω στο νου μου ειναι τυπου American Pie, αρα νομιζω, δεν ενδιαφερεστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
wild child
mean girls
material girls
easy A
17 again
Remember Me
Legally Blonde
Just my luck
έχω δει άπειρες, άσε. :D

(αν και δεν αναφέρονται όλες σε εφηβικά προβλήματα, είναι ωραίες ευχάριστες αμερικανιές. απ' αυτές η πιο αστεία κατ εμέ είναι το mean girls. άπειρο γέλιο :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
American Pie (όλα) :P Για μένα, ο ορισμός της εφηβικής ταινίας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
American Pie (όλα) :P Για μένα, ο ορισμός της εφηβικής ταινίας :D
Οχι και ολα,τα τελευταια ειναι χαλια! Θα προσθεσω και το EuroTrip!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chainsaw

Νεοφερμένος

Ο chainsaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
youth in revolt και κυριως το αdventureland
Δεν εχουν καποιο ιδιαιτερο νοημα,αλλα ειναι ευχαριστες,νεανικες ταινιες(οχι αμιγως κωμικες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ginak

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Αν ψάχνεις ταινία που να πραγματεύεται τα προβλήματα των εφήβων, δες οπωσδήποτε το " Τhirteen" με την Evan Rachel Wood.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily_

Νεοφερμένος

Η emily_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
The sisterhood of the travelling pants. . .έχει να κάνει με όλα όσα απασχολούν τους εφήβους(έρωτας,φιλία.οικογένεια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Paranoid Park
Thirteen
Elephant
The virgin suicides
Les choristes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top