Έχετε πάει ποτέ σε οίκο ανοχής;

Έχετε πάει ποτέ σε οίκο ανοχής;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 121)
  • Ναι, όχι μόνο μία φορά.

    Ψήφοι: 8 6.6%
  • Ναι, αλλά δεν πρόκειται να ξαναπάω.

    Ψήφοι: 3 2.5%
  • Όχι, ακόμα.

    Ψήφοι: 27 22.3%
  • Όχι, και ούτε πρόκειται.

    Ψήφοι: 81 66.9%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 1.7%

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
τοσεσ πουτανες κυκλοφορουνε δν χρειαζεται να πας σε οικο ανοχης,απλα δν πληρωνονται

το καλυτερο σχολιο που χω διαβασει ποτε:)

Μπράβο σας! Ωραίος χαρακτηρισμούς χρησιμοποιείτε! Μετά λέτε ότι δε βρίσκετε γυναίκες! Α, ναι, ξέρω! Αν μία γυναίκα πηγαίνει με πολλούς τη λέμε "πουτάνα". Όχι φίλε μου δεν είναι πουτάνα. Μαγκιά της! Κάνει κάτι χωρίς να καταπιέζεται. Ξέρεις γιατί; Γιατί ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ! Βέβαια αν ένας άνδρας πάει με πολλές είναι μάγκας και αλάνι...

Ε ρε που πάμε...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Ναι,κάθε μέρα,στο σχολείο μου. :D

Σε παρακαλώ μην προσβάλεις έτσι τους οίκους ανοχής..λίγος σεβασμός... :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Μπράβο σας! Ωραίος χαρακτηρισμούς χρησιμοποιείτε! Μετά λέτε ότι δε βρίσκετε γυναίκες! Α, ναι, ξέρω! Αν μία γυναίκα πηγαίνει με πολλούς τη λέμε "πουτάνα". Όχι φίλε μου δεν είναι πουτάνα. Μαγκιά της! Κάνει κάτι χωρίς να καταπιέζεται. Ξέρεις γιατί; Γιατί ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ! Βέβαια αν ένας άνδρας πάει με πολλές είναι μάγκας και αλάνι...

Ε ρε που πάμε...!

ο χαρακτηρισμος πουτανα για μενα δεν ειναι μονο σχετικος με το πληρωμενο σεξ αλλα με την ολη συμπεριφορα μιας γυναικας! υπαρχουν πολλες πουτανες που ειναι κυριες και πολλες κυριες που ειναι πουτανες :)

πραγματικα ειπα εγω οτι αυτος που παει με πολλες ειναι μαγκας? μην λεμε οτι θελουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
πολλες κυριες που ειναι πουτανες :)
Σ'αυτό ακριβώς αναφέρομαι. Ποιος σας δίνει το δικαίωμα να μιλάτε γι'αυτές πρόστυχα, ας πουμε;
πραγματικα ειπα εγω οτι αυτος που παει με πολλες ειναι μαγκας? μην λεμε οτι θελουμε

Προφανώς και αυτό είναι δικό μου σχόλιο. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Σ'αυτό ακριβώς αναφέρομαι. Ποιος σας δίνει το δικαίωμα να μιλάτε γι'αυτές πρόστυχα, ας πουμε;


Προφανώς και αυτό είναι δικό μου σχόλιο. :confused:

το δικαιωμα στο δινει η αλλη με το ολο υφακι και στυλακι που εχει διαλεξει! πολυ απλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
το δικαιωμα στο δινει η αλλη με το ολο υφακι και στυλακι που εχει διαλεξει! πολυ απλα

Φυσικά είναι επιλογή της. Απλά όταν σας λέμε μετά "μαλάκες" και "κομπλεξικούς" να μη λέτε ότι χάθηκαν οι πραγματικές γυναίκες. Η κάθε μία έχει το στυλ της. Να προσέχετε τα σχολιάκια σας λοιπόν γιατί έχετε αδερφές και θα κάνετε κόρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Φυσικά είναι επιλογή της. Απλά όταν σας λέμε μετά "μαλάκες" και "κομπλεξικούς" να μη λέτε ότι χάθηκαν οι πραγματικές γυναίκες. Η κάθε μία έχει το στυλ της. Να προσέχετε τα σχολιάκια σας λοιπόν γιατί έχετε αδερφές και θα κάνετε κόρες.

ακυρο σχολιο:confused:

δεν με νοιαζει τι λενε οι αλλοι για μενα τα χω καλα με τον εαυτο μου!

οσο για την οικογενεια που λες δεν ξερω τι λες αλλα θα φροντισω αν ποτε κανω να την μαθω οτι δεν περιστρεφοντε ολα γυρω απο αυτην και πως πρεπει να χει αρχες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Οποιος πηγαινει σε οικο ανοχης να ζηταει αποδειξη. Εκπιπτει στην εφορια!


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
ακυρο σχολιο:confused:

δεν με νοιαζει τι λενε οι αλλοι για μενα τα χω καλα με τον εαυτο μου!

οσο για την οικογενεια που λες δεν ξερω τι λες αλλα θα φροντισω αν ποτε κανω να την μαθω οτι δεν περιστρεφοντε ολα γυρω απο αυτην και πως πρεπει να χει αρχες!

Το τι είναι ηθικό και τι όχι δε θα το μάθεις εσύ σε κανέναν άνθρωπο (ούτε στο παιδί σου). Από τις πιο "ανήθικες" οικογένειες βγαίνουν τα πιο ηθικά παιδιά και το αντίθετο. Βέβαια, αν έρθει κάποιος και σου πει "πουτάνα" την μάνα/αδερφή/γυναίκα/ κόρη εσύ απάντα αυτό, εκπροσωπώντας τες:

δεν με νοιαζει τι λενε οι αλλοι για μενα τα χω καλα με τον εαυτο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Το τι είναι ηθικό και τι όχι δε θα το μάθεις εσύ σε κανέναν άνθρωπο (ούτε στο παιδί σου). Από τις πιο "ανήθικες" οικογένειες βγαίνουν τα πιο ηθικά παιδιά και το αντίθετο. Βέβαια, αν έρθει κάποιος και σου πει "πουτάνα" την μάνα/αδερφή/γυναίκα/ κόρη εσύ απάντα αυτό, εκπροσωπώντας τες:

σορρυ ειπε δεν με νοιαζει τι λενε ΓΙΑ ΜΕΝΑ μαλλον δεν καταλαβαινεις τι σου λεει ο αλλος!! σαφως και η ηθικη ειναι κατι το υποκειμενικο! εγω θα της διδαξω αυτο το οποιο θεωρω εγω σωστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Μπράβο σας! Ωραίος χαρακτηρισμούς χρησιμοποιείτε! Μετά λέτε ότι δε βρίσκετε γυναίκες! Α, ναι, ξέρω! Αν μία γυναίκα πηγαίνει με πολλούς τη λέμε "πουτάνα". Όχι φίλε μου δεν είναι πουτάνα. Μαγκιά της! Κάνει κάτι χωρίς να καταπιέζεται. Ξέρεις γιατί; Γιατί ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ! Βέβαια αν ένας άνδρας πάει με πολλές είναι μάγκας και αλάνι...

Ε ρε που πάμε...!

Αν και δεν είμαι σύμφωνος με την εικόνα, πραγματικά, δεν μπορούσα να συγκρατηθώ!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
σορρυ ειπε δεν με νοιαζει τι λενε ΓΙΑ ΜΕΝΑ μαλλον δεν καταλαβαινεις τι σου λεει ο αλλος!! σαφως και η ηθικη ειναι κατι το υποκειμενικο! εγω θα της διδαξω αυτο το οποιο θεωρω εγω σωστο!

Εχμ ας μην το συνεχισουμε αλλο. Αρκετό οφφ τοπικ εφαγε το θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Εχμ ας μην το συνεχισουμε αλλο. Αρκετό οφφ τοπικ εφαγε το θεμα.

συμφωνω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joann

Νεοφερμένος

Η joann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
εγω εχω περασει αρκετες φορες.. απο το Καραισκακι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ο χαρακτηρισμος πουτανα για μενα δεν ειναι μονο σχετικος με το πληρωμενο σεξ αλλα με την ολη συμπεριφορα μιας γυναικας! υπαρχουν πολλες πουτανες που ειναι κυριες και πολλες κυριες που ειναι πουτανες :)

πραγματικα ειπα εγω οτι αυτος που παει με πολλες ειναι μαγκας? μην λεμε οτι θελουμε
και εγώ το ίδιο έχω κάνει με μία διαφορά. λέω πόρνες αυτές που πληρώνονται και πουτάνες αυτές που δεν πληρώνονται :P

αλήθεια είναι κακό η ιεροδουλία ? τόσο χρόνια υπάρχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Της ιεροδουλου το κιγκλιδωμα εχει γινει εδω μεσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Οποιος πηγαινει σε οικο ανοχης να ζηταει αποδειξη. Εκπιπτει στην εφορια!

Χωρις αποδειξη ομως,θα σου κανουν καποια εκπτωση.Καλο θα ηταν επισης οι οικοι ανοχης να βγαλουν και εισιτηρια διαρκειας για ολα τα...εντος και εκτος εδρας ματσακια.Πιο οικονομικο θα ναι.:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.

...η Τζίνα όμως δεν ξέρει ορθογραφία.. αλλά τα 250 € τα έβγαλε σε 2 ώρες

Επειδή δεν έχω ασχοληθεί με το θέμα του μπουρδέλου, τι φορολογικό συντελεστή έχει το μασάζ και το φουλ εξτρά; Οι τιμές της Τζίνας δεν είναι ακριβές; Με ένα φουτανίδιο από οικογένεια με αρχές, μέχρι να σου κάνει αυτά που έκανε η Τζίνα, δεν θα σου κοστίσει πιο ακριβά συν ότι στο τέλος μπορείς να φας και κέρατο ή να είσαι ο δεύτερος-καβάτζας; :hmm: :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Καλά έχω ρίξει πολλούς τόνους γέλιο με αυτό το νήμα.Απόλαυση σκέτη.

Ον:Δεν έχω πάει σε μπορντέλο.Τουλάχιστον όχι ακόμα.Βέβαια η ιδέα δε με ενθουσιάζει τη δεδομένη χρονική στιγμή, όμως ποτέ μη λες ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
ρε npb στην εφορια θα το εδινε το χαρτι.
τι να εγραφε
εγω η τζινα επι δυο ωρες ξεσκιζομουνα?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top