Έχετε πάει ποτέ σε οίκο ανοχής;

Έχετε πάει ποτέ σε οίκο ανοχής;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 121)
  • Ναι, όχι μόνο μία φορά.

    Ψήφοι: 8 6.6%
  • Ναι, αλλά δεν πρόκειται να ξαναπάω.

    Ψήφοι: 3 2.5%
  • Όχι, ακόμα.

    Ψήφοι: 27 22.3%
  • Όχι, και ούτε πρόκειται.

    Ψήφοι: 81 66.9%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 1.7%

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
συγγνωμη το οτι αυτο το θεμα στο αισκουλ το βλεπουν 12χρονα 13χρονα 14χρονα που τους χαλαμε την παιδικη αθωωοτητα δεν μας λεει τιποτα???????ας το συζητησετε καπου αλλου οπου τετοια παιδια δεν εχουν προσβαση

Εσύ από που μας ήρθες;;;;:worry::worry:

Αυτό χαλάει την παιδική αθωότητα των 12-13-14χρονων;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Γράψτε οίκο ανοχής τουλάχιστον... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Γράψτε οίκο ανοχής τουλάχιστον... :P
το έχω κάνει αναφορά και μίλησα και με Mod ώστε να αλλάξει αυτή η "απαγορευμένη" λέξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
συγγνωμη το οτι αυτο το θεμα στο αισκουλ το βλεπουν 12χρονα 13χρονα 14χρονα που τους χαλαμε την παιδικη αθωωοτητα δεν μας λεει τιποτα???????ας το συζητησετε καπου αλλου οπου τετοια παιδια δεν εχουν προσβαση

Εμείς θα προστατέψουμε τα 12χρονα; Μας δουλεύεις; Θα τους πούμε μήπως να κλείσουν και τα ματάκια τους;
Τι κομπλεξισμοί είναι αυτοί ρε;
Ένα θέμα άνοιξε ο άνθρωπος που αφορά άμεσα κάποια αγόρια. Δε κατάλαβα, τι το κακό υπάρχει; Αν δε σ' αρέσει πες την άποψή σου για τους οίκους ανοχής, αν δε θες, πήγαινε Πίνακα Ελέγχου και πάτα απενεργοποιήση λογαριασμού και άντε γεια. (το' χω κάνει πολλές φορές)

Λες και περίμεναν το αι σκουλ τα 12χρονα για να μάθουν τι είναι μπουρδέλο.
Ω ρε μάναμ πού πάμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Dude έλεος. Αμάν με τη λογοκρισία! Τι οίκος ανοχής τι μπουρδέλο. Σε τέτοια πράγματα θα κολλάμε;

On: Sounds a little sad. Όταν και αν θα είμαι 60χρονος θα περάσω καμιά βόλτα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
το έχω κάνει αναφορά και μίλησα και με Mod ώστε να αλλάξει αυτή η "απαγορευμένη" λέξη
Δημοσίευσα πριν δω τι έχετε γράψει , δεν ήθελα να το επαναλάβω επίτηδες.Δεν είναι απαγορευμένη , απλώς η άλλη είναι πιο κόσμια. :P

Οντοπικ : Δεν έχω πάει σε οίκο ανοχής.Εκτός φυσικά αν μιλάμε για σχολικές αίθουσες , κοσμικά μέρη κτλ. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ε όχι ακόμα, αν και πιστεύω πως one way or another, σε μεγάλες ηλικίες, όλοι εκεί καταλήγουμε έστω μια φορά στη ζωή μας...

ΥΓ σοβαρευτείτε ρε.
Έτσι θα χαλάσουμε τη ψυχή του κάθε δωδεκάχρονου-δεκατριάχρονου-δεκατετράχρονου; Με μία ΚΑΚΙΑ ΛΕΞΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΜΕ;;;
Λες και δεν έχει ίντερνετ το παιδί να μπει να δει τσόντες, εμάς περίμενε να βρίσουμε να του χαλάσουμε τη ψυχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ενα βραδυ πηραμε με την παρεα μου για πλακα ολα τα μπουρδελα που ηταν στη σειρα, καθε 15 μετρα και ενα κοκκινο φωτακι!
Απο την βρωμια και μονο δεν αντεχαμε περισσοτερο απο 2 λεπτα μεσα και φευγαμε αλλα δεν θα πηγαινα για σεξ σε εναν οικο ανοχης...
Προτιμω τα κωλομπαρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsakis

Νεοφερμένος

Ο tsakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
τοσεσ πουτανες κυκλοφορουνε δν χρειαζεται να πας σε οικο ανοχης,απλα δν πληρωνονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
τοσεσ πουτανες κυκλοφορουνε δν χρειαζεται να πας σε οικο ανοχης,απλα δν πληρωνονται

το καλυτερο σχολιο που χω διαβασει ποτε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Έχω πάει μια φορά,δεν έκανα τίποτα,είχα αναφέρει παλαιότερα σε άλλο thread την εμπειρία μου.

τοσεσ πουτανες κυκλοφορουνε δν χρειαζεται να πας σε οικο ανοχης,απλα δν πληρωνονται

Α,το "μπουρδέλα" σας πείραξε,αυτή εδώ η μισογύνικη ρατσιστική παπαριά δεν σας πείραξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantelis1992

Νεοφερμένος

Ο pantelis1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ελατε παιδια σκοτωστε τον κιολας για το θεμα που ανοιξε!!!!Καλα τα μυαλα μερικων ειναι...100 χρονια πισω(κ βαλε).Αντε διαχειριστες τι κανετε κοιμαστε ακομα να κλεισετε αυτο το απρεπες και τοσο προσβλητικο θεμα???Καντε γρηγορα γιατι τα παιδια εδω κοντευουν να κανουν επανασταση..!

Υ.Γ. Εγω εχω παει με φιλους για τη γνωστη (οικοανοχης)τσαρκα αλλα δεν εχω διαπραξει αυτο το αμαρτημα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Μια χαρα ειναι το θεμα..Πολλοι εφηβοι θα δουν και μια αποψη παραπανω ή θα εκφρασουν τη δικια τους οπτικη για το θεμα..
on: Οχι δεν εχω παει και δεν βρισκω το λογο να παω απο τι στιγμη που δεν θα μου προσφερει τιποτα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Δεν εχω παει και αν παω θα ειναι μοναχα για χαβαλε την λεγομενη οικοανοχοτσαρκα οπου πας με φιλους οχι για να κανεις κατι απλα για να γελασεις.
Ο αγοραιος ερωτας δεν βοηθαει ενα πρωταρη γιατι ο σκοπος ειναι να μπορει να παει με μια κοπελα επειδη της εμπνεει εμπιστοσυνη και οχι επειδη εχει ενα 50 ευρω στην τσεπη του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
χαχα το ischool αγγίζει ένα ακόμα θέμα ταμπού :P:P (λιώνωωω)
Εμείς στο σπίτι στην Αθήνα έχουμε από κάτω 2 οίκους ανοχής για ξένους. Το ένα είναι για μογγολοκινέζους και το άλλο για αφρικανοπακιστανούς.
Το μόνο καλό είναι ότι πάντα βρίσκουμε πάρκινγκ απ'έξω, αφού κανείς δε παρκάρει για να μη φανεί ότι είναι μέσα :P (γιατί ξέρετε ότι είναι απίθανο να βρεις θέση στο κέντρο). Ο dad μου τους έδωσε και από 2 τελάρα ελιές, για να μας προσέχουν και το αυτοκίνητο ;)

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis_grc

Νεοφερμένος

Ο stathis_grc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εδω οι πακιστανοι δεν εχουν να φανε και θα πανε και σε (μπουρδελο)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
συγγνωμη το οτι αυτο το θεμα στο αισκουλ το βλεπουν 12χρονα 13χρονα 14χρονα που τους χαλαμε την παιδικη αθωωοτητα δεν μας λεει τιποτα???????ας το συζητησετε καπου αλλου οπου τετοια παιδια δεν εχουν προσβαση
Ναιιι αυτο ειναι που χαλαει την παιδικη αθωοτητα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
stathis_grc :
τα έξοδα επίσκεψης σε μπουρδέλο δεν αναφέρονται σαν έξοδα βιοπορισμού..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Οποιος πηγαινει σε οικο ανοχης να ζηταει αποδειξη. Εκπιπτει στην εφορια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
εδω οι πακιστανοι δεν εχουν να φανε και θα πανε και σε (μπουρδελο)?
σε λίγο δεν θα έχουμε εμείς να φάμε...
stathis_grc :
τα έξοδα επίσκεψης σε μπουρδέλο δεν αναφέρονται σαν έξοδα βιοπορισμού..:P
:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top