Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,339 εγγεγραμμένα μέλη και 2,453,111 μηνύματα σε 77,697 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 420 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Έχετε πάει ποτέ σε οίκο ανοχής;

Έχετε πάει ποτέ σε οίκο ανοχής;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 98)
Ναι, όχι μόνο μία φορά.
7
7,14%
Ναι, αλλά δεν πρόκειται να ξαναπάω.
3
3,06%
Όχι, ακόμα.
23
23,47%
Όχι, και ούτε πρόκειται.
65
66,33%
ΔΞ/ΔΑ
0
0%

dannaros (daniel)

Φοιτητής

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 00:01, 14-09-11:

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω πάει σε μπουρδέλο, αλλά έχω ακούσει για πολλούς που έχουν πάει, ειδικά στην πρώτη τους φορά...

Ποια είναι η γνώμη σας επί του θέματος??
1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

oikonomologos

Φοιτητής

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 220 μηνύματα.

O oikonomologos έγραψε: στις 00:02, 14-09-11:

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.........να κλειδωθει αμεσα!!!!!!!!!!
16
5
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Πτυχιούχος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 00:03, 14-09-11:

NSFW
3
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 00:03, 14-09-11:

δεν εχω παει και δεν θελω!! δεν θα πληρωσω να κανω σεξ! αμα θελω βρισκω κοπελα!

Civilara

Επιφανές Μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,161 μηνύματα.

O Civilara Farewell έγραψε: στις 00:05, 14-09-11:

Α, εχουμε εδω κουτσομπολιο να φαν' κι οι κοτες. Για να μην ανοιγουν αλλοι κουτσομποληδες καινουριο θεμα, εχω παει και σε μπουρδελο και σε στριπτιτζαδικο και σε στουντιο. Πρεπει να πεσει λουκετο.
2
3
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,870 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 00:06, 14-09-11:

Οίκο ανοχής το λέν μάναμ.
10
2
Παράθεση

dannaros (daniel)

Φοιτητής

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 00:06, 14-09-11:

ρε παιδιά ? πως κάνετε έτσι εφηβικό θέμα είναι? πόσοι έφηβοι νομίζετε ότι πάνε καθημερινά? πολλοί !!
5
2
Παράθεση

manos4 (Μάνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O manos4 έγραψε: στις 00:07, 14-09-11:

πιστεύω ότι δεν είναι καλό.Λόγω ηθικών και βιολογικών θεμάτων(υγιεινή κτλ).Επίσης είναι λίγο "ξερή" σεξουαλική επαφή χωρίς συναισθήματα.
12
2
Παράθεση

dannaros (daniel)

Φοιτητής

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 00:07, 14-09-11:

Ε κάντε split στον τίτλο βάλτε "οίκο ανοχής"... αφήστε τα στερεότυπα, σοβαρή κουβέντα μπορεί να γίνει, γιατί υπάρχει αντιπαράθεση...
5
Παράθεση

Civilara

Επιφανές Μέλος

O Civilara Farewell έγραψε: στις 00:08, 14-09-11:

Το ξερω μαναμ, αλλα ετσι το 'χει και στον τιτλο μαναμ.
1
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,870 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 00:09, 14-09-11:

Για τον τόπικ στάρτερ το' πα μάναμ.
1
Παράθεση

JaneWin

Διάσημο Μέλος

H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 826 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε: στις 00:10, 14-09-11:

Ναι,κάθε μέρα,στο σχολείο μου.

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,888 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε: στις 00:10, 14-09-11:

χαχαχαχαχα!!!τι ειδους μπ......ο εννοειτε ρε παιδια?Η λεξη επιδεχεται πολλων ερμηνειων,αναλογα τι εννοει ο καθενας.Σοβαρα τωρα αλλαξτε την...επιμαχη λεξη στο λεκτικο συνολο ''οικο ανοχης''.(για να μην διαγραφει το θεμα,οχι τιποτα αλλο)
Παράθεση

Civilara

Επιφανές Μέλος

O Civilara Farewell έγραψε: στις 00:11, 14-09-11:

Ενταξει τοτε μαναμ.
Παράθεση

dannaros (daniel)

Φοιτητής

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 00:12, 14-09-11:

Ας μην κλείσει το θέμα, ας αλλάξει όνομα ο τίτλος, έχει πολύ ενδιαφέρον αυτό το θέμα, αγγίζει την σημερινότητα. ας αφήσουμε τα ταμπού και τα στερεότυπα απέξω, απλά ας αλλάξουμε τον τίτλο, σε αυτό έχετε δίκιο... ούτε εμένα δεν μου αρέσει ο οίκος ανοχής, αν και το σκεφτόμουν τις "δύσκολες" στιγμές...
4
1
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 00:12, 14-09-11:

Ναι μάναμ.
1
Παράθεση

oikonomologos

Φοιτητής

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 220 μηνύματα.

O oikonomologos έγραψε: στις 00:16, 14-09-11:

συγγνωμη το οτι αυτο το θεμα στο αισκουλ το βλεπουν 12χρονα 13χρονα 14χρονα που τους χαλαμε την παιδικη αθωωοτητα δεν μας λεει τιποτα???????ας το συζητησετε καπου αλλου οπου τετοια παιδια δεν εχουν προσβαση
13
3
Παράθεση

dannaros (daniel)

Φοιτητής

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 00:16, 14-09-11:

το θεωρείται καλό για να ξεσκάσει κάποιος ή όχι? ποια είναι η άποψη σας?

Αρχική Δημοσίευση από oikonomologos
συγγνωμη το οτι αυτο το θεμα στο αισκουλ το βλεπουν 12χρονα 13χρονα 14χρονα που τους χαλαμε την παιδικη αθωωοτητα δεν μας λεει τιποτα???????ας το συζητησετε καπου αλλου οπου τετοια παιδια δεν εχουν προσβαση
ας αλλάξει το όνομα... πίστεψε με στις μέρες μας και 12χρονα έχουν πάει... άνοιξε το θέμα για να ακουστεί η αντίθετη γνώμη, όπως αυτήν που λες, όχι για να κάνουμε τα κλειστά μάτια
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kaleidoscope : 14-09-11 στις 01:25. Αιτία: merge
3
1
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 00:18, 14-09-11:

Οικονομολογε αλλα χαλαν την παιδικη αθωωτητα οχι αυτο

ντανι υπαρχουν και αλλη τροποι να ξεσπασεις απο το να πηδηξεις μια και να της δωσεις λεφτα
5
1
Παράθεση

manos4 (Μάνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O manos4 έγραψε: στις 00:18, 14-09-11:

βασικά όλοι μέσα σε έναν οίκο ανοχής ζούμε και αναπνέουμε κάθε μέρα...(Ελλαδιστάν..)
1
17
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    johny_02, SonGokuUI