Πρόβλημα με τις ώρες κοινής ησυχίας

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Λοιπον οι ωρες κοινης ησυχιας ειναι οι εξης:

15:30 έως 17:30 και 22:00 έως 07:30 κατά τη χειμερινή περίοδο

15:00 έως 17:30 και 23:00. έως 07:00 κατά τη θερινή περίοδο

Εγω λοιπον το πρωι σηκωνομαι τις 7 και κατα τις 7 μιση ετοιμαζομαι να φυγω αλλα για κανα 5 λεπτο σαν ανθρωπος περπαταω και εγω στο σπιτι.Μεχρι τις 1 Οκτωβριου ισχυει η θερινη περιοδος αρα δεν εχω προβλημα αλλα και την χειμερινη μετα τις 7:30 μια χαρα.Ελα ομως που οι απο πανω μου κανουν παρατηρηση επειδη λενε ακουνε τα παπουτσια μ και εχω τσακωθει και με τους γονεις μου και εχουμε γινει @@ .Δεν καταλαβαινουν πως αμα ο αλλος ειναι κακος γειτονας δεν χαριζεσαι.

Εσεις εχετε αντιμετωπισει παρομοια ή και αλλα προβληματα σχετικα με τις ωρες κοινης ησυχιας με τους γειτονες σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Λοιπον οι ωρες κοινης ησυχιας ειναι οι εξης:
15:30 έως 17:30 και 22:00 έως 07:30 κατά τη χειμερινή περίοδο

15:00 έως 17:30 και 23:00. έως 07:00 κατά τη θερινή περίοδο

Εγω λοιπον το πρωι σηκωνομαι τις 7 και κατα τις 7 μιση ετοιμαζομαι να φυγω αλλα για κανα 5 λεπτο σαν ανθρωπος περπαταω και εγω στο σπιτι.Μεχρι τις 1 Οκτωβριου ισχυει η θερινη περιοδος αρα δεν εχω προβλημα αλλα και την χειμερινη μετα τις 7:30 μια χαρα.Ελα ομως που οι απο πανω μου κανουν παρατηρηση επειδη λενε ακουνε τα παπουτσια μ και εχω τσακωθει και με τους γονεις μου και εχουμε γινει @@ .Δεν καταλαβαινουν πως αμα ο αλλος ειναι κακος γειτονας δεν χαριζεσαι.

Εσεις εχετε αντιμετωπισει παρομοια ή και αλλα προβληματα σχετικα με τις ωρες κοινης ησυχιας με τους γειτονες σας;
ακουνε τα παππουτσια σου?:whatever: ρωτα τους αν τους βολευει να πηγαινεις πετωντας σχολειο..ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
όχι δεν μου έχει τύχει κάτι τόσο τραγικό!
βασικά τίποτα δεν μου έχει τύχει γιατί μάλλον είμαι η πιο ήσυχη στην γειτονιά!
οι γονείς σου παίρνουν το μέρος των γειτόνων? :confused:


ακουνε τα παππουτσια σου?:whatever: ρωτα τους αν τους βολευει να πηγαινεις πετωντας σχολειο..ελεος!

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εγω θελω να ρωτησω κατι αλλο που με καει

Στις ωρες κοινης φασαριας,μπορουμε να κανουμε οση φασαρια θελουμε?Δηλαδη μπορω να βαζω τερμα τα ηχεια και να τρανταζεται το δωματιο?

Θελω σιγουρη απαντηση και αν με καλυβει ο νομος κτλ

Ε ρε τι θα τραβηξουν οι γειτονες αμα ισχυει το παραπανω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
όχι δεν μου έχει τύχει κάτι τόσο τραγικό!
βασικά τίποτα δεν μου έχει τύχει γιατί μάλλον είμαι η πιο ήσυχη στην γειτονιά!
οι γονείς σου παίρνουν το μέρος των γειτόνων? :confused:




:hehe:
Δεν θελουν φασαριες:loltooth:
ακουνε τα παππουτσια σου?:whatever: ρωτα τους αν τους βολευει να πηγαινεις πετωντας σχολειο..ελεος!

Χαχα;p:P

Εγω θελω να ρωτησω κατι αλλο που με καει

Στις ωρες κοινης φασαριας,μπορουμε να κανουμε οση φασαρια θελουμε?Δηλαδη μπορω να βαζω τερμα τα ηχεια και να τρανταζεται το δωματιο?

Θελω σιγουρη απαντηση και αν με καλυβει ο νομος κτλ

Ε ρε τι θα τραβηξουν οι γειτονες αμα ισχυει το παραπανω :hehe:

όχι ωρε γιατι αμα κανεις πολλη φασαρια τοτε ειναι ηχορυπανση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Λοιπον οι ωρες κοινης ησυχιας ειναι οι εξης:
15:30 έως 17:30 και 22:00 έως 07:30 κατά τη χειμερινή περίοδο

15:00 έως 17:30 και 23:00. έως 07:00 κατά τη θερινή περίοδο

Εγω λοιπον το πρωι σηκωνομαι τις 7 και κατα τις 7 μιση ετοιμαζομαι να φυγω αλλα για κανα 5 λεπτο σαν ανθρωπος περπαταω και εγω στο σπιτι.Μεχρι τις 1 Οκτωβριου ισχυει η θερινη περιοδος αρα δεν εχω προβλημα αλλα και την χειμερινη μετα τις 7:30 μια χαρα.Ελα ομως που οι απο πανω μου κανουν παρατηρηση επειδη λενε ακουνε τα παπουτσια μ και εχω τσακωθει και με τους γονεις μου και εχουμε γινει @@ .Δεν καταλαβαινουν πως αμα ο αλλος ειναι κακος γειτονας δεν χαριζεσαι.

Εσεις εχετε αντιμετωπισει παρομοια ή και αλλα προβληματα σχετικα με τις ωρες κοινης ησυχιας με τους γειτονες σας;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Ελα ομως που οι απο πανω μου κανουν παρατηρηση επειδη λενε ακουνε τα παπουτσια μ

:rofl:
Συνήθως οι από κάτω είναι που έχουν πρόβλημα γιατί πατάς στο ταβάνι τους, αλλά και τότε τα βήματα σπάνια ακούγονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
:rofl:
Συνήθως οι από κάτω είναι που έχουν πρόβλημα γιατί πατάς στο ταβάνι τους, αλλά και τότε τα βήματα σπάνια ακούγονται.
ε εχουν καλη ακοη οι απο πανω χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εσεις εχετε αντιμετωπισει παρομοια ή και αλλα προβληματα σχετικα με τις ωρες κοινης ησυχιας με τους γειτονες σας;
Α, όχι. Εδώ που είμαι οι ώρες κοινής ησυχίας είναι 12:00 - 14:00 (lunch time) και 22:00 - 06:00. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Εμενα η απο πανω μου κοντεψε να ανοιξει τρυπα στο ταβανι!
Την πρωτη φορα ηταν βραδυ γυρω στις 12 και κατι και μιλουσα με μια φιλη μου στο κινητο. Μιλουσα κανονικα ουτε φωναζα ουτε τιποτα. Καποια στιγμη δεν ειχε σημα να ανεβασα ελαχιστα τον τονο της φωνης μου μπας και με ακουσει (κλασσικη αντιδραση:P). Δυστυχως με ακουσε η απο πανω και αρχισε να χτυπαει το ταβανι. Ενταξει σκεφτηκα ισως το παρακανα.
Τη δευτερα φορα ομως εγινε πανικος. Εβλεπα τηλεοραση (γυρω στις εντεκα) και γελασα δυνατα με καποια ατακα που ακουσα. Ξαφνικα αρχισε να ακουγεται ενας δυνατος θορυβος και να κουνιεται το φωτιστικο στο ταβανι! Ακομα και η μαμα μου απο το σαλονι το ακουσε και ετρεξε να δει τι γινεται! Πηρε κι εκεινη την κιθαρα μου και αρχισε να βαραει το ταβανι και να φωναζει:"Τι θα γινει θα μας γκρεμισεις και το σπιτι????" Χαχαχαχαχα! Ευτυχως με υποστηριξε!
Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο σε καταλαβαινω! Μερικοι ανθρωποι ειναι τοσο περιεργοι!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εμενα η απο πανω μου κοντεψε να ανοιξει τρυπα στο ταβανι!
Την πρωτη φορα ηταν βραδυ γυρω στις 12 και κατι και μιλουσα με μια φιλη μου στο κινητο. Μιλουσα κανονικα ουτε φωναζα ουτε τιποτα. Καποια στιγμη δεν ειχε σημα να ανεβασα ελαχιστα τον τονο της φωνης μου μπας και με ακουσει (κλασσικη αντιδραση:P). Δυστυχως με ακουσε η απο πανω και αρχισε να χτυπαει το ταβανι. Ενταξει σκεφτηκα ισως το παρακανα.
Τη δευτερα φορα ομως εγινε πανικος. Εβλεπα τηλεοραση (γυρω στις εντεκα) και γελασα δυνατα με καποια ατακα που ακουσα. Ξαφνικα αρχισε να ακουγεται ενας δυνατος θορυβος και να κουνιεται το φωτιστικο στο ταβανι! Ακομα και η μαμα μου απο το σαλονι το ακουσε και ετρεξε να δει τι γινεται! Πηρε κι εκεινη την κιθαρα μου και αρχισε να βαραει το ταβανι και να φωναζει:"Τι θα γινει θα μας γκρεμισεις και το σπιτι????" Χαχαχαχαχα! Ευτυχως με υποστηριξε!
Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο σε καταλαβαινω! Μερικοι ανθρωποι ειναι τοσο περιεργοι!!!!!!

Ασεε:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
το καλυτερο... εκανα ενα παρτυ σπιτι μ και καταλαβαινετε τι γινοταν... το πιο αστειο ειναι οτι την αστυνομια την φωναξαν τα απεναντι σπιτια και οχι η γιαγια που μενει 3 οροφους κατω απο μενα.... (μαλλον θα ηθελε να την καλεσω κι αυτην στο επομενο παρτυ!!!χαχαχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
όχι τα παπούτσια:Pη ηχομόνωση:P
Ναιι αυτο!
το καλυτερο... εκανα ενα παρτυ σπιτι μ και καταλαβαινετε τι γινοταν... το πιο αστειο ειναι οτι την αστυνομια την φωναξαν τα απεναντι σπιτια και οχι η γιαγια που μενει 3 οροφους κατω απο μενα.... (μαλλον θα ηθελε να την καλεσω κι αυτην στο επομενο παρτυ!!!χαχαχα)
Χαχαχα;p Εγω εκανα ενα παρτυ και οι απο διπαλ ειχανε λγιη μουσικη.Οταν οι απο πανω με απειλησαν πως θα φερυν την αστυνομια τοτε την καλεσα ο ιδιος και οταν ηρθε χαμηλωσαμε την μουσικη και την πληρωσανε οι απο διπλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ρε μάναμ, αλλάξτε πατώματα να ηρεμήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Ρε μάναμ, αλλάξτε πατώματα να ηρεμήσεις.

????? μηπως να τους ανακαινησω και το σπιτι?????:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Αν τα εχουμε περασει λεει?με την παρεα καθομαστε εξω απο το σπιτι ενος παιδιου και μια μερα στις 7 βγαινει ενας γειτονας μας βριζει και πεταει πανω μας ενα πιατο το οποιο σπαει τα σπασμενα πεφτουν πανω μας.και ενας αλλος γειτονας μας βριζει..ολα αυτα απο 7-9 το βραδακυ..περιττο να πω οτι τους εχω σκυλοβρισει απειρες φορες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Άμα έχεις τα φράγκα.

αμα ειχα φραγκα θα ειχα φτιαξει δικο μ και δεν θα νοικιαζα!!!χαχαχαχα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top