6ο μάθημα για Πανελλήνιες

maroulucky

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
κι εγω σκεφτομαι να παρω αοθ γιατι με ενδιαφερουν τα οικονομικα.σε βοηθαει ομως και για τα αλλα πεδια ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μόνο αν γράψεις 20 παίρνεις 300μόρια παντού:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδια εγω για Γ'Λυκειου θα διαλεξω για μαθημα επιλογης ΑΟΘ.

1)Ανοιγεις 5ο Πεδιο...
2)Αν γραψεις 19 περνεις 1100 μορια παραπανω για το 5ο πεδιο
3)Ειναι απλη 30-40σελιδη θεωρια
4)Μου αρεσουν τα οικονομικα

Οποτε ανεπιφυλακτα ΑΟΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Περίκλεις

Νεοφερμένος

Ο Περικλής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ναι καλε εννοειται.βασικα το αοθ και τα μαθηματικα τα επιλεγεις μονο αν θελεις να επιλεξεις και 5ο πεδιο.απο εκει και περα το 1ο πεδιο ειναι για την θεωρητικη κατευθυνση και το δηλωνεις αν θες.



Οκ σε ευχαριστω πολυ:thanks::thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα ρε σεις.....:( Εγώ είμαι θεωρητική,εκτός από το 1ο πεδίο ποιο άλλο μπορώ να πάρω και με ποια μαθήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Αν πάρεις ΑΟΘ, έχεις πρόσβαση στο 5ο πεδίο χωρίς απώλεια μορίων.

Σε όλα τα υπόλοιπα χάνεις μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
μπορεις να παρεις και βιολογια και ετσι να ανοιξεις και 3ο πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Με μεγάλη όμως απώλεια μορίων. Έτσι, ακόμη και 20 να γράψεις, σε σχολές όπως π.χ. η Ιατρική δε μπορείς να περάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Αν πάρεις ΑΟΘ, έχεις πρόσβαση στο 5ο πεδίο χωρίς απώλεια μορίων.

Σε όλα τα υπόλοιπα χάνεις μόρια.
Θενξ Κρουκ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa2912

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Με μεγάλη όμως απώλεια μορίων. Έτσι, ακόμη και 20 να γράψεις, σε σχολές όπως π.χ. η Ιατρική δε μπορείς να περάσεις.
ρε παιδιά μια απορία!αν είμαι θεωρητικ΄σ ξέρω πως αν πάρω βιολογία χανω πολλά μορια.ισχύει πωσ αν δεν δηλώσω καμία σχολή απο το τρίτο πεδίο δε θα χάσω καθόλου μορια και ασ είμαι θεωρητικ΄σ και ας πήρα βιολογία?επίσησ,πόσα μόρια περίπου χάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
ρε παιδιά μια απορία!αν είμαι θεωρητικ΄σ ξέρω πως αν πάρω βιολογία χανω πολλά μορια.ισχύει πωσ αν δεν δηλώσω καμία σχολή απο το τρίτο πεδίο δε θα χάσω καθόλου μορια και ασ είμαι θεωρητικ΄σ και ας πήρα βιολογία?επίσησ,πόσα μόρια περίπου χάνω?

Αν εισαι θεωρητικη και παρεις Βιολογια, τοτε χανεις μορια μονο για το 3ο πεδιο, το 1ο δεν επηρεαζεται

Ριξε μια ματια στον υπολογιστη μοριων, βαλε τυχαιους αριθμους για να δεις ποσα μορια ακριβως χανονται για το 3ο πεδιο

https://www.ischool.gr/goto.php?section=moria
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Δεν ξέρω πόσα μόρια χάνεις, καλύτερα να ρωτήσεις γι' αυτό κάποιον μεγαλύτερο. Τα μόρια τα χάνεις, επειδή στα μαθήματα βαρύτητας της κατεύθυνσης του πεδίου που επιλέγεις, μπαίνουν κάποιοι συντελεστές μικρότεροι του 1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
0.9 και 0,4 από 1,3 και 0,7:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erinys

Νεοφερμένος

Η erinys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Παιδια κ εγω σκεφτομαι γ το μα8ημα επιλογης του χρονου....

Οι περισσοτεροι μ λενε να παρω ΑΟΘ, ομως το 5ο πεδιο δεν μ ενδιαφερει... (οικονομικα κλπ, απαπα..:P) Αλλα απ την αλλη μ λενε πως ανεβαζει τ μορια και θα με βοηθησει... :what:
Μ ενδιαφερουν 2ο κ 4ο , τα οποια μου τα ανοιγει η κατευθυνση μου.
Ετσι , σκεφτομαι να δωσω ως μαθημα επιλογης Στατιστικη.

Τι προτεινετε? Κυριως οι πιο μεγαλοι π τα εχουν περασει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μάθημα επιλογής είναι το αοθ πληροφορική και λοιπά... την στατιστική την επιλέγεις..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erinys

Νεοφερμένος

Η erinys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
με εχασες λιγο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa2912

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
με εχασες λιγο... :P
Παιδιά μοθ ΣΟΣ!η χαζή(για μενα λεω:bye:)δν ήξερα πως και ασ είμαι θεωρητική μπορώ να παρω και 2 και 4 πεδιο με μαθηματικά γενικής παιδείας(ξέρω πως χάνω μόρια-ξέρω πως δηλώνω απο τα δύο πεδία σχολές).Ήθελα λοιπόν να ρωτήσω,θα μου ειναι δύσκολα τα μαθηματικά?η αλήθεια είναι πως έχω κενά,αλλα μου πανε οτι είναι εύκολα του χρόνου.Σκέφτομαι επίσης ΤΕΙ γραφιστικής απο 4 πεδίο,αρα θα δώσω και σχέδιο κατι που επίσης δεν έχω αρχίσει!αλλα πιο πολύ ταμαθηματικά με ενδιαφέρουν...πείτε μου ότι μπορείτε και συγνάμη και για τα πολλά ερωτήματα!και για γραφιστική ότι ξέρετε καλοδεχούμενο!πάντως τα χω παίξει,δεν ξέρω τι να ακολουθήσω και ψάχνω μανιωδώς!Βοήθεια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasMetalhead

Νεοφερμένος

Ο KostasMetalhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παίδες και εγώ μάλλον του χρόνου θα ανοίξω 5ο πεδίο γιατί θέλω Αστυνομία.Το πρόβλημα είναι οτι στα μαθηματικά γενικής έχω αρκετά κενά.Τί να πώ θα δείξει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ε μην μπαινεις στον κοπο να συγκρινεις τα μαθηματικα γενικης του χρονου με τη φετινη αλγεβρα απο τη στιγμη που δεν εχεις γνωρισει καθολου το ενα και δεν εχεις ολοκληρωσει το αλλο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Για να ανταποκριθείς στα μαθηματικά γενικής θα πρεπει να σαι καλός στην άλγεβρα της Α λυκ, όχι της Β

(και πάλι είναι ελάχιστες οι προαπαιτούμενες γνώσεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top