Σώματα ασφαλείας

βιλλ77

Νεοφερμένος

Ο βιλλ77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ειμαι σιγουρος οτι το εχετε συζητησει το θεμα αλλα παρακαλω αν μπορει καπιοσ να μου πει λιγα πραγματα για τις σχολες των σωματων ασφαλειας......φετος θα δωσω πανελληνιες και σαν πρωτη επιλογη αν πανε ολα καλα θα εχω την σχολη αξιωματικων αστυνομιασ αλλα και τις θπολοιπες στρατο,ναυτικο,αεοροπορια.....μπορει να με βοηθησει καποιος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnaekmaiden

Νεοφερμένος

Ο johnaekmaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εγω δινω φετος και στοχευω κ εγω για αξιωματικων ΕΛ.ΑΣ.. Η ερωτηση σου ειναι πολυ γενικη.. για ποιο σωμα ασφαλειας θελεις να μαθεις πληροφοριες και τι ακριβως θελεις να σου πουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
σκεψου στο μυαλο σου ποσο πιστευεις πως μπορεις να γραψεις στην πανελληνιες μην σκεφτεις εγω ειμαι μαγκας και θα γραψω 19
απαντησε μου αυτο και θα σου πω οτι θες για τις σχολες αυτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Παιδιά πληροφορίες θα βρείτε εδώ...https://www.astynomia.gr/newsite.php?&lang=
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλ77

Νεοφερμένος

Ο βιλλ77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
για να γινω πιο συγκεκριμενος......αφηστε τα τα περι σταρτου απλα θελω να μαθω για την αστυνομια.....εκπαιδευση,προσοντα που χρειαζεσαι και οταν βγεις απο την σχολη τι ακριβως κανεις...π.χ αρμοδιοτητες και υποχρεωσεις που θα εχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Φίλε μου σε αυτήν την ιστοσελίδα που σου έγραψα λέει τα πάντα... Αλλά για πιο συγκεκριμένα δες τη φετινή προκήρυξη η οποία αναφερει τα πάντα...(προσόντα, υποχρεώσεις, εκπαίδευση)https://www.astynomia.gr/index.php?option=ozo_content&perform=blogcategory&id=434&Itemid=761 Σχετικά με την έξοδό σου από τη σχολή είναι νωρίς ακόμη να συζητήσουμε... Κι εγώ ακόμη δεν ξέρω τίποτα... Υπάρχουν πάρα πολλές υπηρεσίς όταν βγεις από τη σχολή για να ασχοληθείς...(https://www.astynomia.gr/index.php?option=ozo_content&perform=view&id=45&Itemid=35&lang=)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλ77

Νεοφερμένος

Ο βιλλ77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ευχαριστω για την σελιδα αλλα και παλι τα λεει πολυ γενικα εκει.....με λιγα λογια αν τελικα γραψω τον καταλληλο βαθμο (υπολογιζω 14-17 και 18 στην καλυτερη περιπτωση) τι να επιλεξω ναυτικεσ σχολες-αστυνομικες σχολες η σταρτιωτικες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ευχαριστω για την σελιδα αλλα και παλι τα λεει πολυ γενικα εκει.....με λιγα λογια αν τελικα γραψω τον καταλληλο βαθμο (υπολογιζω 14-17 και 18 στην καλυτερη περιπτωση) τι να επιλεξω ναυτικεσ σχολες-αστυνομικες σχολες η σταρτιωτικες?
με 14-17 ναυτικές φυσικα! τρελά λεφτά-αμεση αποκατάσταση- ευκολή προσβαση(πολύ χαμηλές βάσεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Φίλε μου να επιλέξεις αστυνομία διότι στο στρατό υπάρχουν οι μεταθέσεις και στο ναυτικό τρως τη ζωή σου σε ταξίδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top