Ποιά είναι η χειρότερη χυλόπιτα που "φάγατε" ποτέ;

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Μεσα σε ενα club (χοροσπεριδδα) οταν προσεγγισα μια κοπελα και της ειπα αν θελει να χορεψουμε..Αυτη στην αρχη παγωσε και στην συνεχεια ειπε οτι πονανε τα ποδια της:/: .Βεβαια μετα απο την κινηση μου πηρε τη φιλη της και τρεξανε στην τουαλετα και αρχισα να γελαω...Τωρα το σκεφτομαι και μου φαινεται αστειο το ολο σκηνικο αλλα τοτε ηταν ενα καλο Χ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μεσα σε ενα club (χοροσπεριδδα) οταν προσεγγισα μια κοπελα και της ειπα αν θελει να χορεψουμε..Αυτη στην αρχη παγωσε και στην συνεχεια ειπε οτι πονανε τα ποδια της:/: .Βεβαια μετα απο την κινηση μου πηρε τη φιλη της και τρεξανε στην τουαλετα και αρχισα να γελαω...Τωρα το σκεφτομαι και μου φαινεται αστειο το ολο σκηνικο αλλα τοτε ηταν ενα καλο Χ .
χαχαχαχαχαχαχα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Οι γυναικες ειναι σαν τα γραμματοσημα.Οσο τις φτηνεις τοσο κολανε.Αυτο εχω να πω μονο...Τα υπολοιπα δικα σας...Γραψε μια κοπελια στα αμελετητα σου και θα δεις πως θα κολησει πανω σου σαν βδελλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Οι γυναικες ειναι σαν τα γραμματοσημα.Οσο τις φτηνεις τοσο κολανε.Αυτο εχω να πω μονο...Τα υπολοιπα δικα σας...Γραψε μια κοπελια στα αμελετητα σου και θα δεις πως θα κολησει πανω σου σαν βδελλα.

και ειναι ωραιο αυτο;εκτος απο το να σου αυξησει τον εγωισμο στιγμαια,μακροπροθεσμα θα εχεις κανει μια τρυπα στο νερο εκτος απο το οτι θα βασανιζεις τα συναισθηματα ενος ανθρωπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Χμ.
Ημουν πιο μικρος, 14, οταν δεν ειχα ιδεα απο αυτα. Εβγαλα ενα λογυδριο-ερωτικη εξομολογηση, με την καταληξη: "Εγω σου αρεσω καθολου;" (ναι, ξερω, καμακωτης)

Ειπε οχι και εφυγε.

Αουτς.

καημενούλη :P ahahha πραγματικά πολύ θα θέλα να μαι παρών :P (κακός :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deidara

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Όχι παιδί μου,δεν είπα ότι δεν κατάλαβα τι πήραν πίσω.
Η "ένσταση" μου ήταν στο γιατί. :P

Δεν ξέρω μου κάνει κάπως "γυφτιά"? :worry:
Τα κερνάς? Τα κέρασες. Δεν έγινε τίποτα? Φεύγεις. That's it.

οχι κοριτσι μου δεν προκειται να αφησω τπτ σε καποια π δν γυρισε να με κοιταξει καν, δν το αξιζει.... μπορουσε με ενα υποτυποδη ευχαριστω της να τελειωσει το θεμα και να δειξει οτι δεν ενδιαφερεται καν αλλα..... γιαυτο κ η συγκεκριμενη πραξη μετα... και μην ακουω για υπερτατες γυφτιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
και ειναι ωραιο αυτο;εκτος απο το να σου αυξησει τον εγωισμο στιγμαια,μακροπροθεσμα θα εχεις κανει μια τρυπα στο νερο εκτος απο το οτι θα βασανιζεις τα συναισθηματα ενος ανθρωπου.

Κατ'αρχάς :worship: για το θέμα!! :P:P

Κι έπειτα, πες τα γιατί το να παίζεις με τα αισθήματα των άλλων μπορεί να σου γυρίσει και μπούμερανγκ αλλά και από μόνο του δεν δείχνει σεβασμό προς τον άλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Κατ'αρχάς :worship: για το θέμα!! :P:P

Κι έπειτα, πες τα γιατί το να παίζεις με τα αισθήματα των άλλων μπορεί να σου γυρίσει και μπούμερανγκ αλλά και από μόνο του δεν δείχνει σεβασμό προς τον άλλον...

παντα σου γυρναει μπουμερανγκ,λενε που θα πανε αν πεθανουν μερικοι,και πως θα ναι ο παραδεισος ή η κολαση,ε λοιπον εδω ειναι η κολαση εδω ειναι και ο παραδεισος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menoula

Νεοφερμένος

Η Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Δεν εχω φαει προς το παρων γιατι απο πρωτες κινησεις δεν πολυκανω κ παντα κραταω μια πισινη λογω μεγαλου εγωισμου...
Κακως βεβαια...αλλα τι να κανουμεεεεεε...αιγοκερακι ειμ εγω =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
και ειναι ωραιο αυτο;εκτος απο το να σου αυξησει τον εγωισμο στιγμαια,μακροπροθεσμα θα εχεις κανει μια τρυπα στο νερο εκτος απο το οτι θα βασανιζεις τα συναισθηματα ενος ανθρωπου.
Ενώ όταν σου βασανίζει η άλλη τα συναισθήματα και την ίδια ώρα εσύ προσφέρεις πράγματα, είναι καλά, έτσι;
Άσε, Όλγα. Χρειάζεται κι αυτή η τακτική ώρες-ώρες γιατί μου φαίνεται πως άμα καλομάθεις στο να σου προσφέρουν, μετά ξεχνάς πώς είναι να σου φέρονται σαν σκουπίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Πήγα να τον πλησιάσω μήπως και έρθουμε πιο κοντά και μου είπε ότι δεν χρειάζεται άλλους φίλους γιατί έχει ήδη πολλούς...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,345 μηνύματα.
Χυλόπιτες δεν είχα την τιμή να φάω,τουλάχιστον όχι όπως τις εννοείτε στο topic!Θυμάμαι όμως δύο αρκετά κουλές περιπτώσεις...

Τη μια πριν από χρόνια στη Χαλκιδική όπου πήγα μαζί με φίλο που ήθελε να κάνει καμάκι στην ψύχρα σε κάποια κι έπειτα από λίγη κουβέντα (και την ευχάριστη προδιάθεση των 2) η στραβωμένη 3η της παρέας ξέσπασε και έκλεισε το τάβλι στα μούτρα του παλικαριού!:blink:Μεγάλη τσουράπω,η τύχη της αγνοείται έκτοτε...

Επίσης ένα περσινό,όπου βρίσκομαι με 2 φίλους μου στο Flamingo στη Γευγελή και καμτσικώνω ένα 10€ στα slots...βλέπω στον διπλανό κουλοχέρη μια milfάρα all the money να ακουμπάει τα 50€ με το τσουβάλι!
Είχα πιει και λίγο,έτσι όπως σηκώνομαι και γέρνω προς τη μεριά της γυρίζω και της λέω "μωρό μου αν ήμουν εγώ κουλοχέρης θα σ'τα έδινα όλα"...και μου'ρχεται μια μπούφλα στο αριστερό μάγουλο,άλλο πράμα!:D
Πήγαινα γυρεύοντας φυσικά,δε μπλέκεις με παθιασμένες τζογαδόρους...κι ειδικά όταν χάνουν!:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Δεν έχω φάει ποτέ... Είμαι σαν τον τυπά πιο πριν βρίσκω το σωστό τρόπο και timing... :P

Ωστόσο θυμάμαι πέρυσι που έδωσα μία... Είχαμε πάει εκδρομή και είχαμε κάνει στάση σε εστιατόριο το οποίο είχε ένα πάρκο απ' έξω...

Με φωνάζει λοιπόν μια κοπελιά και άρχισε και μου έλεγε: Μου αρέσεις και θέλω να κάνουμε κάτι...

Μετά από ένα ολόκληρο δευτερόλεπτο σκέψης της απάντησα: Καλά να πάθεις και έφυγα διακριτικά...

Είμαι τσογλάνι ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,345 μηνύματα.
Τεσπα εγώ από τότε δεν τα "ξαναριξα" ποτέ ποτέ ποτέ σε αγόρι... Περιμένω από αυτούς το πρώτο βήμα! 8):P

Και κάτι 30άρες που είμασταν μαζί τώρα πρόσφατα στην ιστιοπλοΐα το πρώτο βήμα περίμεναν και μόλις πέρασαν τα χρόνια κι είδαν ότι (αν και ωραίες) δεν περνάει πια η μπογιά τους,κατέληξε η μια να παρακαλάει τον εκπαιδευτή να την κουτουπώσει κι η άλλη να την πέσει σ'εμένα,22 χρονών άνθρωπο...
Πολύ σας γουστάρω τελικά!:hello:

χμ...
Ας αρχισω ,λοιπον, εκτη δημοτικου στο ιδιο τμημα ,απο νωρις στα βασανα,μαρεσε ο Χ !Επειδη δεν μπορουσα τα πολλα-πολλα ζουζουνιστικα ,αποφασιζω να του γραψω ενα ραβασακι.Το χωνω στο βιβλιο της φυσικης.Τα αποτελεσματα?Αφου καταλαβε ποια ημουν δε μου μιλαγε για δυο χρονια !
Ωραια χυλοπιτα... και ξερεις που ειναι το ωραιο μικρο μου φορουμιτακι? στο οτι ο τυπος ,τωρα, εδω και 1 χρονο ,περιπου,με θελει!:P

Τα περισσότερα αγοράκια όταν είναι μικρά,έχουν την εντύπωση ότι περιμένοντας λίγο καιρό θα τους κάτσει η super 16αβάλβιδη γκόμενα,σαν αυτές που βλέπουν στις ταινίες και στις τσόντες...λογικό είναι αφού προσγειώθηκε στην πραγματικότητα να πάει στο (και καλά) σιγουράκι!
Εντάξει λέμε για σας,αλλά είμασταν κι εμείς μικροί,βράσ'τα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Μια που ειχα φαει σε ενα μαγαζι περσυ.Χαλια ηταν.Ακριβη κιολας,δε ξαναπατησα ποτε εκει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,345 μηνύματα.
Εγώ τα φοβάμαι πολύ αυτά. Καλύτερα μόνος... παρά ρεζιλεμένος.

Γιαννάκη για να φας ψάρι πρέπει να βρέξεις κώλο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savvina_edw

Νεοφερμένος

Η Savvina_edw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
χαχα..ναι ημουν β' λυκειου...και ειχαμε χωρησει...δλδ εγω τον ειχα χωρησει γιατι ηταν αδιαφορος...και μετα η χαζη νομιζα οτι με ηθελε ακομα και πηγα και του ειπα οτι τον θελω....θυμαμαι χαρακτηρισκηκα...μου λεει : "δηλαδη θελεις να τα ξαναβρουμε?" του λεω ναι...και μ λεει θα το σκεφτω και θα σου πω...αλλα δεν πηρα απαντηση ποτε.....Καλα..χοντροο κολλημα εγω...Χειλοπιταα
:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
σε βλέπω φιλικά :devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν έχω φάει ακόμα.
Συνήθως αν κάνω κίνηση, θα το κάνω αφού έχει ανάψει το πράσινο φως από τον άλλον, οπότε πάω στα ψιλοσίγουρα.
Δε συμπεριλαμβάνω τα "γεγονότα/παρατράγουδα" μετά από χωρισμό, που έχω άσχημες αναμνήσεις και δε θέλω να τα σκέφτομαι. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Η πιο ασχημη χυλοπιτα ηταν απο σερβιτορα 1 χρονο μεγαλυτερη με την οποια ειχαμε μιλησει 2 φορες και οταν παω την τριτη φορα να της πιασω κουβεντα μου πεταει ''τι θες αγορι μου???' :p Tα ειδα ολα αλλαξα πεζοδρομιο και καφετερια χωρις να πω κουβεντα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top