[Πανελλήνιες 2012] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2012] Ποια θα είναι η πρώτη σας επιλογή;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 239)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

johnaekmaiden

Νεοφερμένος

Ο johnaekmaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εγώ στοχεύω Σχολή Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας. Δεύτερη επιλογή δεν έχω, είμαι σίγουρος οτι με την προσπάθεια που θα καταβάλω και την προετοιμασία μου θα περάσω.:)(φαίνομαι πολύ εγωιστής ε;:P)
Μην δηλώσει κανας άλλος ΣΑΕΑ ε!:D

και γω για αξιωματικος ελληνικης αστυνομιας παω:P

Ετσι ρε... Και γω ειμαι φουλ για Αξιωματικων Ελληνικης Αστυνομιας.. Επεσαν και οι βασεις αρκετα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
1.Βιολογια ΕΚΠΑ ή
2.Χημεια ΕΚΠΑ

ελπιζω την δευτερη φορα να τα καταφερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Παιδιά καλή δύναμη σε όλους.

Μακάρι να πετύχετε όσα ονειρεύεστε. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σκοπεύω να ξαναδώσω για Αγγλική Φιλολογία! Huzzah :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
johnaekmaiden

φετος δινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
αχ κι εγώ παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης θέλωω <3 κι εγώ πρέπει να περιμένω ακόμα 2 χρόνιαα =(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas original

Νεοφερμένος

Ο kostas original αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια αμα περασω αξιωματικων μετα την σχολη αθηνα θα ειμαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
εγώ στοχεύω αρχικά --->Αρχές Οργάνωσης και διοίκησης επιχειρήσεων Αθήνα
-//- -//- Θεσ/νικη
Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας Αθήνα
Οικονομικής επιστήμης Αθήνα και μετά οπου κάτσει.
Θες να σπουδάσεις ΑΟΔΕ :hmm: :hmm: :hmm:
Εγώ θα πρωτοτυπήσω. Στοχεύω το τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών της πολυτεχνικης σχολής του Αριστοτελειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης. Ουφ. Ή τουλάχιστον στα σχεδόν αντίστοιχα τμήματα των ηλεκτρονικών σε Ξάνθη ή Χανιά. Η Αθήνα σαν φοιτητούπολη δεν μου πολυαρέσει.

Εύγε Αντώνιε, καλή επιτυχία :clapup:
εγω θελω αναπτυξη εφαρμογωσ σε προγραμματιστικο περιβαλλον

Και εσύ θέλεις ΑΕΠΠ :hmm: :hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
αχ κι εγώ παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης θέλωω <3 κι εγώ πρέπει να περιμένω ακόμα 2 χρόνιαα =(


και 'γω στο περίμενε....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_olgie

Νεοφερμένος

Η lady_olgie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
εγω ευελπιστω, ευχομαι και προσευχομαι να μπω ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ!!!απο πρωτη γυμνασιου τ εχω παρει αποφαση και θα δωσω ολο μου το ειναι για να πετυχω τν στοχο μου!!δυσκολος τ ξερω αλλα θα προσπαθησω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
και 'γω στο περίμενε....:/:

κι εσύ 2α λυκείου θα πας>? πφφφ,άσεε..υπομονήηη,θα έρθει ο καιρόος!!τι θες να περάσεις? =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
κι εσύ 2α λυκείου θα πας>? πφφφ,άσεε..υπομονήηη,θα έρθει ο καιρόος!!τι θες να περάσεις? =)

Λέω να το γράψω του χρόνου στο αντίστοιχο θέμα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
ΕΚΠΑ για την πόλη ή for the sake of it;

για την πολη, για τι αλλο.Ουτος η αλλος στο Ελλαδισταν ολα για τον Π*ο ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
παιδια αμα περασω αξιωματικων μετα την σχολη αθηνα θα ειμαι?
αμυγδαλεζα αττικης ειναι η σχολη αξιωματικων! πιστευεις πως μπορεις να γραψεις 18.000++ που ειναι η βαση..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

**χρυ$@ν8η**

Νεοφερμένος

Η Χρυσάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Εγώ είμαι σε δίλημμα :hmm: ..Δεν ξέρω τι θέλω να σπουδάσω τι επάγγελμα να κάνω και αν θα μου αρέσει αργότερα :( ...Είμαι ανάμεσα σε Χημεία Αθήνας και Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ...το ξέρω δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους αλλά γι' αυτό είναι δύσκολο να αποφασίσω ...και τ δύο μ' αρέσουν εξίσου το ίδιο!. ;) :hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Εγώ είμαι σε δίλημμα :hmm: ..Δεν ξέρω τι θέλω να σπουδάσω τι επάγγελμα να κάνω και αν θα μου αρέσει αργότερα :( ...Είμαι ανάμεσα σε Χημεία Αθήνας και Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ...το ξέρω δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους αλλά γι' αυτό είναι δύσκολο να αποφασίσω ...και τ δύο μ' αρέσουν εξίσου το ίδιο!. ;) :hmm: :hmm:

Τι σου αρεσει στους Πολιτικους Μηχανικους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xrysaa:*

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκη!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

**χρυ$@ν8η**

Νεοφερμένος

Η Χρυσάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ο πολιτικός μηχανικός μ' αρέσει σαν επάγγελμα..μ' αρέσει η ιδέα να φτιάχνω κτίρια, γέφυρες, οδικά δίκτυα. Δεν το ξέρω και πολύ αυτό το επάγγελμα γιατί δεν έχω γνωστούς ή συγγενείς που να το ασκούν αλλά το θεωρώ ενδιαφέρον :) ....Απ' την άλλη μεριά, θα ήθελα να γίνω χημικός-οινολόγος μιας και ο πατέρας μου είναι οινοποιός και θα έχω έτοιμη δουλειά. Επίσης η χημεία είναι μία γενική επιστήμη και θα μπορώ να ασχοληθώ με διάφορα επαγγέλματα στο μέλλον. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ετσι ρε... Και γω ειμαι φουλ για Αξιωματικων Ελληνικης Αστυνομιας.. Επεσαν και οι βασεις αρκετα..
εεεε μωρέ όλοι Αξιωματικών θέλουν... πολυ ανταγωνισμός!:(/:clapup::studying::spasiklas:
παιδια αμα περασω αξιωματικων μετα την σχολη αθηνα θα ειμαι?
Κατα πάσα πιθανότητα ναι. Διότι η Αθήνα έχει τις μεγαλύτερες ανάγκες. Γενικά είναι πολυ δύσκολο να πας επαρχία και πρέπει να βγάλεις καλή σειρα στη σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top