Ερασιτεχνικά συγκροτήματα

ΝΕΦΥ

Νεοφερμένος

Η ΝΕΦΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κεχρόκαμπος (Καβάλα). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Το όνειρο μου από μικρή να φτιάξω κάποια στιγμή τ δικό μου συγκρότημα (παίζω πιάνο 9 χρόνια)....αλλά το διάβασμα με έχει φάει (πανελλήνιες φέτος)...Κ γενικά λατρεύω τις ιστορίες για ερασιτεχνικά συγκροτήματα κ πώς ανήλθαν....ερώτηση : πώς δικτυώνεσαι ως φοιτητής για να βρεις κ άλλα παιδιά που ασχολούνται κλπ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

music_is_life

Νεοφερμένος

Η music_is_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Το όνειρο μου από μικρή να φτιάξω κάποια στιγμή τ δικό μου συγκρότημα (παίζω πιάνο 9 χρόνια)....αλλά το διάβασμα με έχει φάει (πανελλήνιες φέτος)...Κ γενικά λατρεύω τις ιστορίες για ερασιτεχνικά συγκροτήματα κ πώς ανήλθαν....ερώτηση : πώς δικτυώνεσαι ως φοιτητής για να βρεις κ άλλα παιδιά που ασχολούνται κλπ?????
γεια!.. δεν ξέρω να σου απαντήσω ακριβώς στην ερώτησή σου, κι εγώ ενδιαφέρομαι για κάτι τέτοιο, δεν γνωρίζω πως ακριβώς θα βρεις άτομα..πιστεύω μέσα από φοιτητικές παρέες.. εγώ παίζω 8 χρόνια κιθάρα και φέτος θα είμαι 1ετής φοιτήτρια.. μάλιστα, η μόνη μου κατοικία είναι στον ίδιο νομό με σ'ένα, οπότε άμα του χρόνου περάσεις καμιά Πάτρα, θα συνεργαστούμε μουσικά...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Tι μου θυμισες μολις μαναρι...!!

Υποθετω στο Πανεπιστημιο σιγουρα θα βρεις νεες παρεες,θα πας σε νεα μερη,καινουργια μπαρακια,ανθρωποι ...


Γιατι δεν το λες στους φιλους σου ομως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΕΦΥ

Νεοφερμένος

Η ΝΕΦΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κεχρόκαμπος (Καβάλα). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
α!!!καλό καλό!!!μας κόβω και συμφοιτήτριες!!χαχα:whistle:

επίσης οι φίλοι μου δεν ασχολούνται με μουσική!!κ όσοι ασχολούνται είναι ήδη σε συγκροτήματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
ω το τέλειο θέμα :hehe:
Η ιδέα να έχω ένα δικό μου συγκρότημα μου αρέσει τόσο πολύ, άσχετα που δεν το ψάχνω τόσο έντονα ώστε να το επιδιώξω. Ισως κάποια στιγμή κατά την διάρκεια των σπουδών μου να βρεθούν τα κατάλληλα άτομα που θα δέσουμε, και θα επιθυμούν και εκείνοι την δημιουργία ενός συγκροτήματος. Βέβαια θα πρέπει και να έχουμε κάποια σχέση με την μουσική αλλά και να μην προυπάρχει, δεν νομίζω πως είναι δύσκολο να συμβεί, για όλα υπάρχει πρώτη φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top