Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας σε 10 χρόνια;

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:D Εγώ όταν πάρω πτυχίο ιατρικής θα σταματήσω να γράφω στο steki (το έχω πει) δε γίνεται ιατρός πράγμα να τρολάρει. Μπορείτε να μου πείτε να γράφω σαν κανονικός χρήσης αλλά αυτό το έχω προσπαθήσει και δε το μπορώ.

Συνεπώς δε ξέρω αν θα είναι καλύτερα να είμαι αιώνιος φοιτητής :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo_13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Για να γίνεις γιατρός με ειδικότητα κλπ, θες τουλάχιστον 12 χρόνια ε? άρα έχεις να κάνεις ποστ ακόμα...

Εγώ δεν ξέρω πώς με βλέπω, αλλά θα ήθελα πολύ να ήμουν σε ένα γραφείο με απέραντη θέα, και να μπαίνουν λεφτά από την πόρτα. Γίνεται κάτι τέτοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ας ζούμε πρώτα κι όλα τ'άλλα θα 'ρθουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Με φαντάζομαι σαν ένα επιτυχημένο Στρατιωτικό, σκληραγωγημένο, γυμνασμένο με προοπτικές να κάνει ότι καλύτερο μπορεί για την Ελλάδα... Ένα πράγμα σαν τον Rambo της Ελλάδας φανταστείτε :P

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Με φαντάζομαι σαν ένα επιτυχημένο Στρατιωτικό, σκληραγωγημένο, γυμνασμένο με προοπτικές να κάνει ότι καλύτερο μπορεί για την Ελλάδα... Ένα πράγμα σαν τον Rambo της Ελλάδας φανταστείτε :P

:hmm:

dude high as fuck...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
dude high as fuck...

Δεν έχεις και άδικο... :P

Άλλα για να πας ψηλά πρέπει να στοχεύεις ψηλά... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.

Αλλα θα προσπαθησω να το καταπολεμησω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ετσι: καθηγητρια ειναι μν την βλεπετε ετσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
δε φαινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reokd

Νεοφερμένος

Ο reokd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
δεν μου αρεσει να σκεφτομαι το μελλον. αγχωνομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
βασικα θελω να ξαναγραψω! θα ηθελα να ζουσα στην Θεσσαλονικη που οκ εχει πιο ηπιες συνθηκες απο οτι στα Τρικαλα που κυριολεκτικα σκαμε! να σπουδαζω στην Φιλοσοφικη σχολη του Α.Π.Θ , να βαψω το μαλλι μου....ξανθο.... αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
ωραια!!! φανταζομαι τον εαυτο μου σε δεκα χρονια να σπουδαζω αγγλικη φιλολογια μαζι με την κολλητη μου ( η οποια εφυγε :(:'() !!!
να εχω διπλα μου τους ανθρωπους που αγαπω
να νοιξω φροντιστηριο μαζι με την κολλητη μου
και γενικα να ειμαι υτυχισμενη!!!
αμα μου ερθει και τιποτα αλλλο το γραφω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Ελπίζω χαρούμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A.A

Νεοφερμένος

Η Αριάδνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Σε 10 χρόνια να έχω πάρει το πτυχειο μου και να διασκεδάζω!!! Αποκλείεται γάμος από τα 23!!!!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αίτνα

Νεοφερμένος

Η ΄Οπως και της γιαγιάς :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Είναι πολύ καλό και υγιές να έχεις στόχους... αλλά σπάνια αυτοί υλοποιούνται ακριβώς όπως τους θέλεις...Γενικά η ζωή ως ζωή είναι απρόβλεπτη.Ίσως αυτή να είναι και η ομορφιά της ...φανταστείτε να ήταν όλα προγραμματισμενα (ένα πράγμα σα τη ζωή των Κινέζων,των παιδιών τους δηλαδή).Θα χανόταν κάθε ομορφιά και έκπληξη...Εγώ πάντως δεν ξέρω που θα με φέρουν τα κύματα...αλλά θέλω να βοηθάω τον κόσμο ουσιαστικά...Γενικός στόχος βέβαια..αλλά αυτός είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Σε 10 χρονια, αρα θα ειμαι 28... χμμμ θα εχω τελειωσει πρωτο πτυχιο-μεταπτυχιακο, αρα μολις θα τελειωνω το διδακτορικο στις νευροεπιστημες ή γενετικη, θα βρισκομαι στη Βοστωνη, σε ενα απο τα αγαπημενα μου πανεπιστημια και θα προετοιμαζομαι να εργαστω σε καποιο εργαστηριο βιολογιας.... Το πρωτο βημα εγινε ειμαι φοιτητης βιολογιας (ειτε αθηνας ειτε κρητης)... ενα ενα βημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rhenium

Νεοφερμένος

Η Rhenium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θα είμαι 28 ή τουλάχιστον έτσι θα λέω μιας και κερδίζω χρονιά(27 στην πραγματικότητα):p Θέλω να πιστεύω πώς θα δουλεύω ως φιλόλογος σε κάποιο φροντιστήριο κατα προτίμηση και παράλληλα θα διδάσκω και Αγγλικά;) Α και θα σχεδιάζω ρούχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
σε 10 χρόνια...χμμ...θα έχω τελειώσει (λογικά:P) να σπουδάζω ως πολιτικός μηχανικός και μπορεί να κάνω μεταπτυχιακό στο Λονδίνο...σίγουρα όμως θα κάνω ταξίδια σε ΟΛΟ το κόσμο με τη κολλητή μου ή με το αμόρε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
τι καλύτερη δουλειά παρά:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Υγεία, υγεία, υγεία σίγουρα 1ο! κυρίως για τους ανθρώπους που αγαπώ.
Συνήθως το θεωρούμε δεδομένο και το ''παραλείπουμε'' στα όνειρά μας..

Κατα τ'αλλά θα ήθελα πτυχίο και ενα μεταπτυχιακό ελπίζω, σίγουρα να έχω ζήσει σε μια ξένη χώρα για λίγο είτε για σπουδές είτε για δουλεία (erasmus π.χ.). Γενικότερα να έχω αποκομίσει όσες περισσότερες εμπειρίες μπορώ όντας φοιτήτρια.
Κι αργότερα να έχω μια σταθερή δουλειά πάνω στο αντικείμενο μου, δεν με νοιάζει να είμαι πλούσια (δεν προβλέπετε έτσι κι αλλίως:P), μακάρι οι φίλοι μου να παραμείνουν ως τότε..ακόμα κι αν είμαστε μακριά, οσο για οικογένεια θα ήθελα πολύ να έχω.. δεν θέλω να γίνει μετα τα 30, το θεωρώ λιγάκι αργά!

Υγιής και ευτυχισμένη με απλά καθημερινά πράγματα.. μου αρκούν!! όσο γραφικό κι αν ακούγεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top