Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας σε 10 χρόνια;

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Παντρεμένη με 4-5 κουτσούβελα να τρέχουν από δω και από κει μέσα στο σπίτι και εγώ νοικοκυρά (δούλα και κυρά!!) που θα περιμένει τον άντρα της να γυρίσει από την δουλειά και όλο αγάπη, πίστη και αφοσίωση να του φέρει τις παντούφλες του!!!
:P

Πέρα από την πλάκα τώρα, δεν έχω ιδέα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Κάπως έτσι θέλω να ελπίζω..:hmm::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Ίδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RandomHero

Νεοφερμένος

Ο RandomHero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
οταν θα ειμαι 24 θελω να ειμαι σαν τον τυπα εδω https://www.youtube.com/watch?v=No8kKiZ8ZkU
Να εχω αφησει μουσια,να εχω μια προσωπικοτητα βραχου,να ακουω stoner και να ειμαι "The DUDE"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Σε 10 χρόνια από τώρα.Στα 29 μου δηλαδή. Χμ, σίγουρα θα έχω τελειώσει τις σπουδές μου.Τώρα,θα είμαι στάνταρ απάντρευτος και ίσως να έχω δουλειά.Υπάρχει περίπτωση να βρίσκομαι στο εξωτερικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Χχχχμμμ!! Στα 29... (δε θέλω να σκέφτομαι μακάβρια πράγματα οπότε γράφω...με αρκτετή δόση αισιοδοξίας)

Όσον αφορά τα επαγγελματικά παίζουν 4 εκδοχές (κυρίως):

Ίσως είμαι:
1) Ιδιαιτερού που θα τρέχει από σπίτι σε σπίτι και θα γίνεται πτώμα αλλά θα βγάζει καλά λεφτά (το ελπίζει δηλαδή) Λογικά θα αγαπάει τη δουλειά της.
2) Καθηγήτρια σε κάποιο φροντιστήριο, ίσως και ιδιοκτήτρια φροντιστηρίου!! Χμμ... δεν είναι κακό. :shifty: Να έχω διοριστεί σε κάποιο σχολείο δε παίζει ε; Δε παίζει!
3) Γλωσσολόγος ή καλύτερα ψυχογλωσσολόγος που θα κάνει έρευνες κτλ κτλ (ναι ναι κάνε όνειρα)
4) Μπορεί να είμαι ακόμη φοιτήτρια. Ίσως κάνω κάποιο διδακτορικό, άντε το λιγότερο μεταπτυχιακό (αλλά τι τόσα χρόνια θα μου πάρει; ) - πολλά θέλω εε;- ή μπορεί να πάω για δεύτερο πτυχίο, προσπαθώντας να καλύψω το μεγάλο μου απωθημένο : τη νομική!!

Αισθηματικά-οικογενειακά κτλ κτλ:
29 εεε;

1) Δε νομίζω να έχω παντρευτεί (35 και μετά...)
2) Εεε μωρέ θα έχω βρει κάποιο κορόιδο σίγουρα και θα του τρώω τα λεφτά.
3) Δε ξέρω, μπορεί να είμαι με κάποιον και να είμαι τρελά ερωτευμένη
4) Μπορεί να είμαι μόνη μου αλλά να περνάω καλά :angel:

Αααχ ωραία όνειρα έχεις Μαρία...

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Σε 10 χρόνια θα είμαι 30. Πως φαντάζομαι ότι θα είναι η ζωή μου;
Σίγουρα θα είμαι ελεύθερη. Δεν υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος που το πιστεύω, αλλά το λέω κυρίως λόγω της νοοτροπίας των γονιών μου (πρώτα μια σωστή καριέρα και μετά οικογένεια).
Θα έχω παντρέψει την κολλητή μου (με βαριά καρδιά γιατί είμαι κατά του θρησκευτικού γάμου) και πιθανότατα θα έχω βαφτίσει το παιδί της (θα έχει κάνει τουλάχιστον ένα μέχρι τότε).
Σίγουρα δεν θα δουλεύω πάνω σε αυτό που σπουδάζω, γιατί δεν μου αρέσει, δεν έχει δουλειά ούτε λεφτά.
Πιθανότατα θα δουλέυω στην οικογενειακή επιχείρηση μέχρι να καταφέρω να κάνω επαγγελματικά κάτι που μου αρέσει (βλέπε παρακάτω).
Ελπίζω να έχω καταφέρει να σπουδάσω αυτό που πραγματικά μου αρέσει (Ιστορία της Τέχνης) και να κάνω μεταπτυχιακό πάνω σ' αυτό.
Πιστεύω θα έχω μάθει άλλη μια ξένη γλώσσα μέχρι τότε (τώρα γαλλικά θα είναι, δανικά, σουηδικά, θα σας γελάσω!).
Αυτό που είναι σίγουρο πάντως είναι ότι θα είμαι πολύ πολύ ευτυχισμένη, γιατί ότι και να κάνω θα το έχω επιλέξει εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
μακρια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rebel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,025 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
Στην φυλακή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christaras94

Νεοφερμένος

Ο christaras94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Διάσημο κάπου στο εξωτερικό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
έξω από την ουρά του ΙΚΑ για το ΛΑΦΚΑ... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Ἀλλάζουν τὰ ὄνειρα μὲ τὰ χρόνια...Ἐλπίζω τουλάχιστον νὰ κάνω κάτι ποὺ νὰ μοῦ ἀρέσῃ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Considering that i'm going to be a biochemist,i picture myself like this.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να προσπαθω να βγαλω καμια σχολη ή να δουλεύω κάπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nastazia88

Νεοφερμένος

Η Nastazia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
πιθανόν να έχω τελειώσει νομική και να περνάω καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
κάπου σε κάποιο παγκάκι ...να κοιμάμαι...:D
αλλιώς,σε κάποια βιλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Δεν το φαντάζομαι. Τουλάχιστον όχι σπουδαγμένο, πλούσιο η οτιδήποτε άλλο. Απλά να κάνω αυτό που μου αρέσει με άτομα που με κάνουν να νιώθω όμορφα απαλλαγμένος από κάθε πρέπει. Η Άποψη μου για την ζωή είναι εντελώς ηδονιστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Να κανω ταξιδια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Χμμμμμ... σε 10 χρόνια εε; Ελπίζω να έχω τελιώσει με την σχολή να έχω τελιώσει με τα στρατολογικά και αν δεν κάνω κανα μεταπτυχιακό να δουλεύω. Τώρα για το τι θα δουλεύω μη με ρωτάτε :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top