Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας σε 10 χρόνια;

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Θα συλλαμβάνω κακοποιά στοιχεία και διάσημους εγκληματίες:P στην Αθήνα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
10 ήθελα να γράψω:redface::redface::redface: Μπερδεύτηκαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Το 2013 τετοια εποχή, θα διαβάζω για την εξεταστική μου στο ΗΜΜΥΑΠΘ, ελπίζω με παρέα;).

εδιτ: Το 2021, δε θα διαβάζω για εξεταστικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δε θέλω να τρέχω από τώρα. :/:
Έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου όνειρα και στόχους, μα δεν με απασχολούν πολύ.
Σιγά σιγά όλα θα γίνουν. :)
Για αυτό θα πω υγιής. Και εγώ και τα άτομα που αγαπώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Συμφωνώ με τη Ραφ! (εδώ δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει αύριο , που να τρέχεις να φαντάζεσαι 10 χρόνια αργότερα. Είναι εποχές για τέτοια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staceyll

Νεοφερμένος

Η staceyll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
είναι καλό πάντως να έχεις στόχους.!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
σε 10 χρονια?με φανταζομαι να εχω τελειωσει φυσικη και να αρχιζω διδακτορικο :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Dead.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
But alas, οι καλοί φεύγουν νέοι! :cry_x:


Χμμ.. δεν μπορώ να φανταστώ :hmm:Λογικά, είτε να παίρνω δεύτερο πτυχίο (highly unlikely) είτε με οικογένεια (???) Who knows!!

Actually scratch αυτό με την οικογένεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
υγεία να'χουμε παιδιάα :P :D κι όλα τ'άλλα θα έρθουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_olgie

Νεοφερμένος

Η lady_olgie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
με φανταζομαι πετυχημενη δικηγορο στην Πατρα με οικογενεια( 2 κοριτσια συγκεκριμενα)!και να ειναι υγιεις οι δικοι μου πανω απ ολα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
θα σπουδαζω,θα τρεχω να ψαχνω να βρω δουλεια για να μαζευω λεφτα και να πληρωνω τα απαραιτητα,θα εχω κανει καινουριες γνωριμιες και ελπιζω να εχω παρει διπλωμα αυτοκινητου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
να εχω υγεια εγω και η οικογενεια μου πανω απο ολα.....και ισως να εχω και 1-2 παιδακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Σε δεκα χρονια δεν θα ειμαι μικρο και σπαρτσακλο οπως τωρα..

Γιατι?

Θα ειμαι 26 λοιπον....

Ενας Θεος ξερει....Και αυτος δεν ξερω και αν υπαρχει...

Αφηστε,δραμα η κατασταση...:redface::worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
χμμμ.....οταν ημουν μικρη ποτε δε μπορουσα να φανταστω τον εαυτο μου εφηβη :) Ετσι και τωρα μου ειναι δυσκολο να με φανταστω σε 10 ολοκληρα χρονια!
Ισως ειμαι μια δασκαλα και ζω μαζι με τον συντροφο μου σε ενα μικρο παραθαλασσιο χωριουδακι(αυτο ειναι και το ονειρο μου)
Ισως ειμαι μια αυστηρη,ξινη φιλογος η οποια δε θα μπορει να σταρωσει αντρα :P...
Ισως μια ανεργη δικηγορος η οποια προσπαθει διαρκως πελατη να εξυπηρετησει...
Ισως ζω σε μια ξενη χωρα....ισως σε μια διαλυμμενη Ελλαδα.....ισως οδηγαω αυτοκινητο....ισως παλι οχι...
Μου αρεσει να κανω ονειρα και σχεδια για το μελλον αλλα ποτε δε ξερεις που θα σε οδηγισουν τα κρυφα μονοπατια της ζωης....σημασια για εμενα εχει να απολαμβανεις το τωρα ωστε να μπορεις αργοτερα να χαρεις και το μετα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Άνεργο. Ή άστεγο. Ή και τα δύο. Θα δείξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
σε 10 χρόνια θα είμαι 25.... :hmm: ή θα δουλέυω κπ :D ή θα σπουδάζω ακόμα :) ή θα είμαι άνεργη :(.... παιδιά δεν νομίζω να έχω.... αλλά ας φτάσω πρώτα μέχρι τα 25 και μετά βλέπουμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
μεγαλοεπιχειρηματιας στην Ελβετια με γυναικα Σουηδεζα και γραμματεα Βραζιλιανα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top