[2011] Βάσεις Πανελληνίων Πανεπιστημίων και ΤΕΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΝΙΚΙ

Νεοφερμένος

Η ΝΙΚΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ναι είμαι στους "τριτεκνους"...ακόμα δεν έχω μάθει....συνεχίζει να λέει το ίδιο όταν πληκτρολογώ τον κωδικό και τα στοιχεια μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lianna08

Νεοφερμένος

Η Lianna08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
και μενα εχω πεθανει απο τ πρωι ψαχνω....
ποσο εχεις βγαλει αν επιτρεπεται γιατι ισως στ βγαζει γιατι δεν περασαμε καπου... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
παιδια γιατι δεν κανετε και μια βολτα απο τα σχολεια σας να δειτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΙ

Νεοφερμένος

Η ΝΙΚΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
10.....πιάνω σίγουρα τις ιερατικές και άλλη μια στη μυτιλήνη. άκουσα όμως στην tv ότι δεν έχουν βγει ακόμα για τις ειδικές κατηγοριες....αλλα δεν ξέρω αν ισχύει....κι εσένα το ίδιο σου βγάζει; (δεν βρέθηκαν εγγραφες που........);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Άμα έδωσες φέτος εξετάσεις τότε κοίτα το 90%. Το 10% είναι για αυτούς που έγραψαν πέρσι και δεν πέρασαν εκεί που ήθελαν.
Όχι, δεν έδωσα φέτος, του χρόνου δίνω και είπα να κοιτάξω τις βάσεις.. Άρα εγώ βλέπω στο 90%.. Ευχαριστώ.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Νικη δεν επιτρεπονται τα greeklish σε αυτο το forum:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lianna08

Νεοφερμένος

Η Lianna08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ναι και αυτο το βγαζει γ αυτουσ που δεν περασαν :(
Μακαρι να μην εχουν βγει ακομη για τισ ειδικεσ αλλα οι βασεισ εχουν βγει δεσ εδω και δες ανα κατηγορια https://www.minedu.gov.gr/

ειμαι εκτοσ αθηνασ και στο σχολειο μου ειναι μια ασχετη γραμματεασ που μου ειπε απλα οτι δεν με βρισκει και αρα δεν περασα! γενικη σιγουρα δεν εχω περασει ειδικη ομωσ βαση τισ βασεισ που ανερτησε το υπουργειο σιγουρα εχω περασει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

jonito2000

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Τελικα το "Δεν βρέθηκαν εγγραφές που να πληρούν τα κριτήρια της αναζήτησης." τι συμενει; Αμα δεν περνουσαμε δεν θα ελεγε κατι αλλο; Αυτο θυμαμαι μου το εβγαζε και με την βαθμολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΙ

Νεοφερμένος

Η ΝΙΚΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
sorry για τα greeklish!!! δεν ξέρω ακόμα τι γίνεται, ούτε τι σημαίνει το δεν βρέθηκαν έγγραφες........... στο σχολείο δυστυχώς δεν το σηκώνουν όσες φορές προσπάθησα να πάρω....αναμονή......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonito2000

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αρα περιμενουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δημοσιεύτηκαν οι ειδικές κατηγορίες
https://ischool.e-steki.gr/page.php?p=vaseis
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonito2000

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγω που ανηκω στα κοινωνικα κριτηρια, θα δω το 90% Ημερήσια απο τα κοινωνικα κριτηρια για τις βασεις που θελω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Είδα τις βάσεις πριν απο λίγο και έπαθα σοκ!Καταποντίστηκαν πραγματικά παιδαγωγικά,φυσικομαθηματικές σχολές,οικονομικά τμήματα και τμήματα μηχανικών στην περιφέρεια.Πτώση και στα φιλολογικά τμήματα αλλά σε λογικά πλαίσια κυρίως στης Αθήνας.Νομικές και ιατρικές μικρή η πτώση τους.Συγχαρητήρια σε όσους πέτυχαν και καλή σταδιοδρομία!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΙ

Νεοφερμένος

Η ΝΙΚΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
βρε παιδιά, πήγα στο σχολείο και δεν υπάρχει το όνομα μου. παρόλα αυτά η πρώτη σχολή που δήλωσα στο μηχανογραφικό μου έκανε δεκτό τον πρώτο με 8.717 και τον τελευταίο με 8.586 στην κατηγορία των τριτεκνων. Εγω με 10 και πρωτη επιλογή γιατί έμεινα εκτός?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
βρε παιδιά, πήγα στο σχολείο και δεν υπάρχει το όνομα μου. παρόλα αυτά η πρώτη σχολή που δήλωσα στο μηχανογραφικό μου έκανε δεκτό τον πρώτο με 8.717 και τον τελευταίο με 8.586 στην κατηγορία των τριτεκνων. Εγω με 10 και πρωτη επιλογή γιατί έμεινα εκτός?????????
Νίκη μπορεί απλά να σε ξεχάσανε. Επικοινώνησε με το υπουργείο αν δε σου δίνουν σημασία βάλε δικηγόρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
βρε παιδιά, πήγα στο σχολείο και δεν υπάρχει το όνομα μου. παρόλα αυτά η πρώτη σχολή που δήλωσα στο μηχανογραφικό μου έκανε δεκτό τον πρώτο με 8.717 και τον τελευταίο με 8.586 στην κατηγορία των τριτεκνων. Εγω με 10 και πρωτη επιλογή γιατί έμεινα εκτός?????????
Ίσως έκανες κάτι λάθος στη συμπλήρωση του μηχανογραφικού:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ίσως έκανες κάτι λάθος στη συμπλήρωση του μηχανογραφικού:/:

Έχει οριστικοποιηθεί το λάθος ειναι του υπουργείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

ΝΙΚΙ

Νεοφερμένος

Η ΝΙΚΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ναι μπήκα τώρα και το έλεγξα!!!!έλεγα μήπως έχω κάνει κάποιο λάθος και δεν το είχα οριστικοποιήσει...αλλά όχι..το μηχανογραφικό είναι οριστικοποιημένο!!!ούτε στην δεύτερη επιλογή μπήκα που πάλι την έπιανα ούτε στις παρακάτω....αλλά πες ότι στις παρακάτω μπήκε κάποιος με μεγαλύτερη βαθμολογία που την είχε δηλώσει πρώτη. αλλά είναι δυνατόν να μην μπώ στην πρώτη επιλογή μου??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ναι μπήκα τώρα και το έλεγξα!!!!έλεγα μήπως έχω κάνει κάποιο λάθος και δεν το είχα οριστικοποιήσει...αλλά όχι..το μηχανογραφικό είναι οριστικοποιημένο!!!ούτε στην δεύτερη επιλογή μπήκα που πάλι την έπιανα ούτε στις παρακάτω....αλλά πες ότι στις παρακάτω μπήκε κάποιος με μεγαλύτερη βαθμολογία που την είχε δηλώσει πρώτη. αλλά είναι δυνατόν να μην μπώ στην πρώτη επιλογή μου??????????

Βγάλε το φωτοτυπία και σημειώσε το λινκ μη τα αφαιρέσουνε. Μετά πρέπει να επικοινωνήσεις με το υπουργείο να βρεις την αιτιολογία. Δε παίζει κανένα ρόλο αν το είχες πρώτη ή 10η επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top