Σχολές Πληροφορικής - για προγραμματιστής, όχι δάσκαλος

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το ξέρω ότι είναι άσχετες, αλλά δεν μπορώ να αποφασίσω :P από τα μόρια θα αποφασίσω που θα παω μάλλον :what:...
Τέσπα, πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών είναι καλή σχολή? Ξέρει κανείς κατι ?:hmm:
Αν πας με τα μόρια έχεις 50% (ή και παραπάνω) πιθανότητες να κάνεις ένα απ' τα μεγαλύτερα λάθη της ζωής σου: να επιλέξεις σχολή που ΔΕΝ σου αρέσει. :P


Σκέψου λίγο...
  • Σ' αρέσουν μηχανές, τουρμπίνες, κινητήρες; Να σχεδιάζεις με AutoCAD; Οι Μηχανολόγοι Μηχανικοί είναι για σένα.
  • Μήπως να σχεδιάζεις ηλεκτρικά κυκλώματα και να ασχολείσαι με τριφασικά δίκτυα; Να δουλέψεις στη ΔΕΗ ή να ασχοληθείς με ηλεκτρικές μηχανές; Μήπως να πας για Τηλεπικοινωνιακός ή Δικτυάς; ΗΜΜΥ for you.
  • Αν πάλι γουστάρεις hardcore προγραμματισμό και είσαι Pure κομπιουτεράς τι άλλο; Πληροφορικής και Επικοινωνιών.
Σου 'βαλα links στη wikipedia για να δεις με τι περίπου ασχολείται ο καθένας. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makbut

Νεοφερμένος

Ο makbut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Αν πας με τα μόρια έχεις 50% (ή και παραπάνω) πιθανότητες να κάνεις ένα απ' τα μεγαλύτερα λάθη της ζωής σου: να επιλέξεις σχολή που ΔΕΝ σου αρέσει. :P


Σκέψου λίγο...
  • Σ' αρέσουν μηχανές, τουρμπίνες, κινητήρες; Να σχεδιάζεις με AutoCAD; Οι Μηχανολόγοι Μηχανικοί είναι για σένα.
  • Μήπως να σχεδιάζεις ηλεκτρικά κυκλώματα και να ασχολείσαι με τριφασικά δίκτυα; Να δουλέψεις στη ΔΕΗ ή να ασχοληθείς με ηλεκτρικές μηχανές; Μήπως να πας για Τηλεπικοινωνιακός ή Δικτυάς; ΗΜΜΥ for you.
  • Αν πάλι γουστάρεις hardcore προγραμματισμό και είσαι Pure κομπιουτεράς τι άλλο; Πληροφορικής και Επικοινωνιών.
Σου 'βαλα links στη wikipedia για να δεις με τι περίπου ασχολείται ο καθένας. ;)

Thanks , θα τα κοιτάξω μπας και καταλήξω κάπου. :D:P

Btw, τι διαφορά έχει η σχολή της Πάτρας που είναι
ΗΜ και Τεχνολογίας Υπολογιστών από της αθήνας που είναι ΗΜ και Μηχανικών Υπολογιστών....

Και η Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας, είναι πιο κοντά στην Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ή καμία σχέση....? :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Ρε παιδια η Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιων ειναι hardcore προγραμματισμος?:( Εγω νομιζα πως ειναι μια σχολη πληροφορικης που δινει ιδιαιτερη προσοχη στη μελετη και την εφαρμογη συστηματων επικοινωνιας. Αν δεν κανω λαθος η (σκετο) Πληροφορικης ειναι pure προγραμματισμος. Αν κανω λαθος πειτε το...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Ρε παιδια η Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιων ειναι hardcore προγραμματισμος?:( Εγω νομιζα πως ειναι μια σχολη πληροφορικης που δινει ιδιαιτερη προσοχη στη μελετη και την εφαρμογη συστηματων επικοινωνιας. Αν δεν κανω λαθος η (σκετο) Πληροφορικης ειναι pure προγραμματισμος. Αν κανω λαθος πειτε το...


φιλε ειμαι φοιτητης του τμηματος και μπορω να σε διαφωτισω...στα δυο πρωτα χρονια που κανεις υπαρχει μονο πργραμματισμος υστερα επιλεγεις 3 πιθανες κατευθυνσεις οπου μια απο αυτες ειναι τηλεπικοινωνιες οι αλλεσ δυο ειναι καθαρα προγραμματισμος.....και στις τηλεπικοινωνιες υπαρχει προγραμματισμος.....λιγοτερο απο τις αλλες δυο....ανεξαρτητα βεβαια απο της κατευθυνσεις εχεις και τα κοινα μαθηματα που περιεχουν και παλι προγραμματισμο........

με απλα λογια για να περασεις τη σχολη πρεπει να λιωσεις στον προγραμματισμο.........βεβαια μετα θα εισαι guru;):jumpy:

σε επιπεδο προγραμματισμου η σχολη πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων εεχει το καλυτερο επιπεδο απο ολες τις αλλες σχολες εν ελλαδι συμπεριλαμβανομενου και των πολυτεχνεικων,.......


ελπιζω να βοηθησα....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Λάθος. Όλες είναι καθαρές πληροφορικές. Στην ασοεε έχει ένα μονο μάθημα οικονομικών... Όμως δεν είναι ιδιες, κοίτα τα μαθήματα στις σελίδες των τμημάτων.

Word. Δώστε βάση σ' αυτό που είπε το παλικάρι, είναι πολύ σωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
:(

δεν μπορω να καταλαβω...επειδη ενδιαφερομαι για σχολη η/υ καθομαι και ψαχνω σε οδηγους σπουδων αλλα ακρη δεν βρισκω...σε ολες τις σχολες ολα ιδια μου φαινονται σ'αυτα που γραφουν...

...

ουσιαστικα ποια ειναι η διαφορα των σχολων "πληροφορικης" απο τα "ηλεκτρολογων μηχανικων......"?

επισης, ....αν καποιος ενδιαφερεται για προγραμματισμο προς τα που πρεπει να κατευθυνθει?????

βοηθειαααααααααααααααααααααααααααα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
:(

δεν μπορω να καταλαβω...επειδη ενδιαφερομαι για σχολη η/υ καθομαι και ψαχνω σε οδηγους σπουδων αλλα ακρη δεν βρισκω...σε ολες τις σχολες ολα ιδια μου φαινονται σ'αυτα που γραφουν...

...

ουσιαστικα ποια ειναι η διαφορα των σχολων "πληροφορικης" απο τα "ηλεκτρολογων μηχανικων......"?

επισης, ....αν καποιος ενδιαφερεται για προγραμματισμο προς τα που πρεπει να κατευθυνθει?????

βοηθειαααααααααααααααααααααααααααα:)


Νομίζω ότι μετά από ψάξιμο κατάλαβα πάνω κάτω τι παίζει με πληροφορική/ΗΜΜΥ.
Από ότι έχω καταλάβει λοιπόν και σύμφωνα με τα παραπάνω ποστ, αν θες προγραμματισμό και είσαι σίγουρος για αυτό, πηγαίνεις σε σχολή πληροφορικής. Έχω διαβάσει κάπου ότι κάθε σχολή πληροφορικής διδάσκει προγραμματισμό, αλλά επικεντρώνεται και σε ένα άλλο αντικείμενο. Π.χ. Η πληροφορική του ΕΚΠΑ ασχολείται ΚΑΙ με τηλεπικοινωνίες, η πληροφορική ΑΣΟΕΕ και ΠΑΠΕΙ ασχολείται ΚΑΙ με οικονομικά, η σχολή της Κέρκυρας έχει και μαθήματα ανθρωπιστικών σπουδών. Επομένως αν θες όπως ειπώθηκε pure προγραμματισμό πας Πληροφορική.
Οι ΗΜΜΥ απ' ότι έχω καταλάβει περιλαμβάνουν μεγαλύτερο εύρος αλλά δεν επικεντρώνονται τόσο στον προγραμματισμό όσο οι σχολές πληροφορικής. Ασχολούνται και με δίκτυα, μεταφορά ενέργειας, hardware κλπ
Έτσι νομίζω πως έχουν τα πράγματα, αν κάνω λάθος διορθώστε με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ:):):):)

γνωριζει κανεις να μου πει περισσοτερα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
A! κ για το τμήμα πληροφορικής του ΑΠΘ γνωρίζει κανείς τίποτα; είναι δύσκολη σχολή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marian

Νεοφερμένος

Η marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
μηπως μπορει να μου πει καποιος που σπουδάζει πληροφορική αν ειναι ενγιαφεροντα τα μαθήματα?κ ειδικά για μια κοπέλα...βασικα ασχολούμε με τους υπολογιστές αλλά πιστευω οτι στις σπουδες πρεπει να είναι πολύ διαφορετικά...κατι δικτυα τηλεπικοινωνίες κ τετοια ειναι ωραία?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
μηπως μπορει να μου πει καποιος που σπουδάζει πληροφορική αν ειναι ενγιαφεροντα τα μαθήματα?κ ειδικά για μια κοπέλα...βασικα ασχολούμε με τους υπολογιστές αλλά πιστευω οτι στις σπουδες πρεπει να είναι πολύ διαφορετικά...κατι δικτυα τηλεπικοινωνίες κ τετοια ειναι ωραία?...

Το αν ειναι ενδιαφερον και ωραιο ενα μαθημα το κρινει ο καθενας για τον εαυτο δεν εχει νοημα να ρωτας αλλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Γιατί να μην είναι ενδιαφέρον το μάθημα για μια κοπέλα?Αν σ'αράσει σαν τμήμα θα σου αρέσουν και τα μαθήματα λογικά.:)Listen to your Heart που λέει και το τραγούδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Στη δική μου σχολή πάντως (που έχει σχέση και με πληροφορική) έχουμε λίγες κοπέλες και απο αυτές ακόμα πιο λίγες ενδιαφέρονται πραγματικά για αυτό που σπουδάζουν.
Η μόνη a priori εμπειρία που μπορείς να έχεις για τα μαθήματα της σχολής, είναι η περιγραφή του οδηγού σπουδών. Μπορεί βέβαια η a posteriori εμπειρία να μην έχει καμία σχέση με αυτό που περίμενες. Σε αυτή την περίπτωση μην κάνεις το λάθος να μείνεις στη σχολή αν δε σου αρέσει, δώσε ξανά με 10% και πήγαινε κάπου αλλού. Δεν υπάρχει πιο ψυχοφθόρο πράγμα απο το να σπουδάζεις κάτι που δεν σε ενδιαφέρει, ειδικά αν είναι δύσκολο, σκέτη αγγαρεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Εγώ είμαι σε δίλημμα τει αθήνας ή αει επαρχίας;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Καλυτερα να περασεις σε ΑΕΙ, ειναι πιο γενικες σπουδες κ θα εχεις περισσοτερες διοδους λογικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirit

Νεοφερμένος

Η spirit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγώ είμαι σε δίλημμα τει αθήνας ή αει επαρχίας;;

Ίσως να μπορώ να σας βοηθήσω.

Τελείωσα το τμήμα πληροφορικής του τει αθήνας, είναι αρκετά δύσκολη σχολή, δύσκολα θα βγάλει κάποιος τη σχολή στα 4 χρόνια και καλό βαθμό!
Στην ώρα μας τελειώσαμε μόνο 3 άτομα από τη φουρνιά μου!

Τα καλά είναι η ύπαρξη πρακτικής άσκησης, οπότε αν σε ενδιαφέρει η αγορά εργασίας, είναι πιο εύκολο έτσι να βρεις διέξοδο!
Είναι πρακτικό τμήμα με υποχρεωτικά εργαστήρια κάτι που σημαίνει ότι κάθε βδομάδα θα πρέπει να παραδίδεις εργασίες και να παρακολουθείς περί τις 12 ώρες τα εργαστήρια εβδομαδιαίως (στις 2 απουσίες που θα κάνεις σε κάθε εργαστηριακό σου μάθημα χάνεις το δικαίωμα της εξέτασης!).Στις θεωρίες η παρακολούθηση είναι μη υποχρεωτική, αλλά βοηθάει σημαντικά.


Μετά την επιτυχή ολοκλήρωση των σπουδών σου, αν έχεις πάει καλά μπορείς να συνεχίσεις σε μεταπτυχιακό στο πανεπιστήμιο, κάτι το οποίο κάνω κι εγώ στο τμήμα πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών και αργότερα διδακτορικό (προσωπικά έχω ήδη επιτύχει σε εξετάσεις για υποτροφία για τη συνέχιση των σπουδών μου).

Απλά σκέψου καλά τι θέλεις! Προσωπικά δεν ήθελα να πάω επαρχία. Επίσης στα τει η εισαγωγή γίνεται με τους μισούς καλύτερους εισαχθέντες τον Οκτώβρη και τους υπόλοιπους το Μάρτιο, οπότε αν τελικά δεν είσαι στο πρώτο μισό θα ξεκουραστείς και κάποιους μήνες.

μηπως μπορει να μου πει καποιος που σπουδάζει πληροφορική αν ειναι ενγιαφεροντα τα μαθήματα?κ ειδικά για μια κοπέλα...βασικα ασχολούμε με τους υπολογιστές αλλά πιστευω οτι στις σπουδες πρεπει να είναι πολύ διαφορετικά...κατι δικτυα τηλεπικοινωνίες κ τετοια ειναι ωραία?...

Αν σου αρέσει η επιστήμη των υπολογιστών, why not? Μη βάζεις ταμπέλες σε αγόρια και κορίτσια, είναι μόνο τη αρέσει σε κάποιον και συνήθως στα κορίτσια δεν αρέσει και πολύ η πληροφορική. Στη σχολή που ήμουν πχ τα κορίτσια είναι λίγα και το 95% δεν την πάλευαν κιόλας. Αλλά αν σου αρέσει θα τα πας πολύ καλά και καλύτερα από αριστούχους αγόρια..!
Τα δίκτυα και η επικοινωνίες είναι ωραίο αντικείμενο, αν και προσωπικά προτιμώ την ανάπτυξη λογισμικού.


Υ.Γ. Είστε απόφοιτοι τεχνολογικής ή θετικής κατεύθυνσης; Εγώ αποφοίτητα πριν 6 χρόνια από θετική και οι πρώτες μου ώρες στον τμήμα ήταν απελπιστικές, κάτι αλγοριθμικές και τέτοια που δεν καταλάβαινα Χριστό!!!

Φιλικά,
για απορίες μη διστάσετε να με ρωτήσετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marian

Νεοφερμένος

Η marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Στη δική μου σχολή πάντως (που έχει σχέση και με πληροφορική) έχουμε λίγες κοπέλες και απο αυτές ακόμα πιο λίγες ενδιαφέρονται πραγματικά για αυτό που σπουδάζουν.
Η μόνη a priori εμπειρία που μπορείς να έχεις για τα μαθήματα της σχολής, είναι η περιγραφή του οδηγού σπουδών. Μπορεί βέβαια η a posteriori εμπειρία να μην έχει καμία σχέση με αυτό που περίμενες. Σε αυτή την περίπτωση μην κάνεις το λάθος να μείνεις στη σχολή αν δε σου αρέσει, δώσε ξανά με 10% και πήγαινε κάπου αλλού. Δεν υπάρχει πιο ψυχοφθόρο πράγμα απο το να σπουδάζεις κάτι που δεν σε ενδιαφέρει, ειδικά αν είναι δύσκολο, σκέτη αγγαρεία.

ποια ειναι η δική σου η σχολή?κ από τον οδηγό σπουδών όμως δεν μπορώ να καταλάβω κ πολλά....αυτο με το φύλο το ανέφερε γιατι σε εταιρίες προτιμούν πιο πολύ αντρες παρά γυναίκες...α μπορει να μου πει καποιος εκτος από καθηγήτρια που μπορείς να δουλέψεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
ποια ειναι η δική σου η σχολή?
Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών στο Πολυτεχνείο Κρήτης.

κ από τον οδηγό σπουδών όμως δεν μπορώ να καταλάβω κ πολλά....
Ναι αυτό είναι το γνωστό πρόβλημα της κότας και του αβγού.
Για να καταλάβεις τι γράφει ο οδηγός σπουδών ώστε να αποφασίσεις αν σου αρέσει, πρέπει ουσιαστικά να σπουδάσεις στη σχολή. Για να σπουδάσεις στη σχολή όμως πρέπει να ξέρεις αν αυτό που διαβάζεις σου αρέσει.
Είναι κύκλος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ τα μαθήματα την Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής.

εδώ λέει μόνο αυτά που έχουν ιστοσελίδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Στο πρόγραμμα σπουδών: https://www.ceid.upatras.gr/proptyxiaka/progr_sp07_08.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top