Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ο τίτλος τα λέει όλα! Απλά αν θέλετε αναφέρετε και την σειρά εισαγωγής σας. Εγώ 68ος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ο τίτλος τα λέει όλα! Απλά αν θέλετε αναφέρετε και την σειρά εισαγωγής σας. Εγώ 68ος!

Χεχε, μου θυμίζεις τα νιάτα μου dragonver. Θα φάτε καλά μελλοντικοί συνάδελφοι. Για το ιστορικό αρχείο και μόνο αναφέρω ότι το 2002 πέρασα 22ος στο τμήμα πολιτικών μηχανικών ΑΠΘ (αλλά αυτά είναι παλιά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Εγω με 19223 περασα 93η
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Τι διάολο; Μόνο εγώ και η Catherine3 περάσαμε Πολ. Μηχ. στη Θεσσαλονίκη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Και ο savoulino που είδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.

Vale

Νεοφερμένος

Η Vale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κι εγώ πέρασα στους πολιτικούς μηχανικούς στη Θεσσαλονίκη:D Α καλά όλοι σε τόσο καλές θέσεις είστε? Είμαι 129η με 19132 μόρια. Λέτε να συναντηθούμε??:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Κι εγώ πέρασα στους πολιτικούς μηχανικούς στη Θεσσαλονίκη:D Α καλά όλοι σε τόσο καλές θέσεις είστε? Είμαι 129η με 19132 μόρια. Λέτε να συναντηθούμε??:lol:
Mια χαρά είσαι βρε, σιγά η θέση δεν παίζει και κανένα ιδιαίτερο ρόλο! Πάντως μπορούμε να κανονίσουμε να βρεθούμε, αν θέλετε! :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Και εγώ συμφώνω να συναντηθούμε τόσες ώρες έχουμε πέρασει εδώ μέσα παρέα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vale

Νεοφερμένος

Η Vale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Nαι μωρε...απλα ετυχε να ειστε οσοι γραψατε πριν την 100η θεση :-)
-----------------------------------------
Αναμεσα σε 160 ατομα...πως θα γνωρισουμε ο 1 τον αλλο? Μηπως να κραταμε απο 1 κοκκινο τριανταφυλλο? :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Είναι μια ιδέα και αυτή! Μπορούμε να ανταλλάξουμε φωτογραφίες, απλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mary*

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!Κ εγώ Πολιτικών Μηχανικών περασα, μονο που ειμαι καινουργια στο i-school...Πηγα χθες κ εκανα εγγραφη:)Ειμαι καταενθουσιασμενη!*!*!*!*!Βασικα θ ηταν ωραια ν οργανωνομασταν κ ν πηγαιναμε ολοι μαζι...τεσπα παρολο που η σχολη εχει 160+ ατομα πιστευω οτι καποια στιγμη θ τ πουμε κ απο κοντα!εσεισ πηγατε γ εγγραφη??
-----------------------------------------
Α!! Επίσης γνώρισα στη σχολή πολλά παιδιά από Κατερίνη...Βασικά οι μισοί απ' αυτούς που γνώρισα ήταν από εκεί!+ απ' ότι είδα, από Κατερίνη είναι κ ο savoulinho.....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Όντως είναι πολλοί με μεταγραφή! Μόνο δύο από το σχολείο μου να φανταστείς! Πρώτη χρονιά έδωσες, Μαράκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vale

Νεοφερμένος

Η Vale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας και παλι! Εκανα κι εγω εγγραφη, τη Δευτερα. Μ αρεσε η τοποθεσια και το κλιμα της σχολης! Μηπως εχετε ακουσει τιποτα για το ποτε ξεκιναμε? Ενα χαρτι εκει περα εγραφε για 28/9 αλλα ολοι λενε οτι θα ειναι μετα τις εκλογες (οπως ειναι φυσικο (!)) Εχετε βρει και σπιτι οσοι δεν ειστε απο Θεσσ.??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Γεια σου, Vale! Εγώ πήγα την Τετάρτη για εγγραφή! Από ότι άκουσα μάλλον για 6 ξεκινάμε, ωστόσο υπάρχει ένα ενδεχόμενο να ξεκινήσουμε πριν τις εκλογές και να συνεχίσουμε μετά! Το σπίτι μου είναι σαράντα εκκλησιές, πάντως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vale

Νεοφερμένος

Η Vale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Hi Savoulino! Μπραβο...join the club κι εσυ τωρα :no1: Εμαθα οτι 1 Οκτωβριου θα αρχισουμε μαλλον αλλα θα κλεισει παλι για εκλογες αρα ουσιαστικα ειναι απο 6. Αν ειναι παντως 1/10 δεν θα ανεβω για 1 μερα μονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vale

Νεοφερμένος

Η Vale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδια βγηκε το προγραμμα στην ιστοσελιδα των πολ. μηχ. απθ! Ρε την Πεμπτη που ελεγα να μην παω εχει εργαστηριο. Αλλα δεν λεει πως θα χωριστουμε σε α,β,γ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Ρε παιδιά σε εργαστήρια γραφτήκατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
εγω φετος δινω παννελαδικες...ελπιζω και εγω του χρονοτ να ειμαι στην ευχαριστη θεση να ανοιξω ενα ιδιο θεμα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Αντε αφου καναν οι δικηγοροι και οι γιατροι γιατι να μην κανουμε και εμεις.η ειμαστε λιγοι?τεσπα καθε σχολιο συμβουλη ευπροσδεκτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top