Αλλαγή σχολής (10%)

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Ο κύριος από πάνω προσπαθεί να σε μπερδέψει :P

Δεν μπορείς:P(κανείς πια δεν παίρνει ιστορία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ο κύριος από πάνω προσπαθεί να σε μπερδέψει :P

Δεν μπορείς:P(κανείς πια δεν παίρνει ιστορία)

κακιούλες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Educationman

Νεοφερμένος

Ο Educationman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ξέρει μήπως κανένας προβλέψεις για τις βάσεις του 10%;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxxxgr

Νεοφερμένος

Ο maxxxgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει πιθανότητα το ΗΜΜΥ Ξάνθης να ανέβει πάνω από 500 μόρια για όσους δινουν με το 10%. Ακούω διάφορα για το 10% και έχω αρχίσει να αγχώνομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει πιθανότητα το ΗΜΜΥ Ξάνθης να ανέβει πάνω από 500 μόρια για όσους δινουν με το 10%. Ακούω διάφορα για το 10% και έχω αρχίσει να αγχώνομαι.
τι ακους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxxxgr

Νεοφερμένος

Ο maxxxgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Τί άλλο? Ότι θα ανέβουν πολύ οι βάσεις με το 10% επειδή είναι η τελευταία χρονιά που ισχύει για όλους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fwto@2009

Νεοφερμένος

Η fwto@2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! εγω ειμαι 1ο ετος φετος και θελω ναλλαξω :s ...εχω 18548 στο 3ο πεδιο...υπαχει περιπτωση να πιασω φαρμακευτικη που ηθελα παντα ή αστο καλητερα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! εγω ειμαι 1ο ετος φετος και θελω ναλλαξω :s ...εχω 18548 στο 3ο πεδιο...υπαχει περιπτωση να πιασω φαρμακευτικη που ηθελα παντα ή αστο καλητερα?!
σου αφιερωνω το μονο στα ονειρα του μιχαλη.[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0SrGttTq0Cw[/ame]
:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια καμια προβλεψη για την φιλολογια πελ/σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris60

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 63 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδια καμια προβλεψη για την φιλολογια πελ/σου?
Eαν ισχυσει το 10% του χρονου με 18000 μορια και πανω περνας σιγουρα.Το 2009 η βαση ειταν 17970.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JeyTsav

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Γειά σας!
Έδωσα πανελλήνιες το 2007-2008..
Γνωρίζετε κατι για το μέχρι πότε μπορώ να κάνω τα μηχανογραφικό μου με το 10% ? Ξέρω ότι μπορώ μέχρι 2 χρόνια από τότε που έδωσα πανελλήνιες.. Δηλαδή μπορώ και φέτος...
Ξέρετε κάτι σχετικό? Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ναι, έχει ξαναειπωθεί το θέμα αυτό. Μπορείς φέτος να κάνεις μηχανογραφικό με το 10% ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JeyTsav

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Thanks αρχηγέ!
Ααααχ πονεμένη ιστορία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
πες μας τη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellaki

Νεοφερμένος

Η ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
απευθύνομαι σε φοιτητές και των δύο σχολών...είμαι πρωτοετής αρχιτεκτονικής και μέρα με τη μέρα με απογοητεύει περισσότερο αυτή η σχολή επειδή δε μου ταιριάζει (για αλλους μπορεί δικαίως να είναι υπέροχη)...σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάω στους πολιτικούς με 10% του χρόνου( έχω 19700 μόρια)...ακούω γνώμες!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δεν ειμαι στη σχολη αλλα κρινοντας απο αυτα που ειχες πει στο αλλο θεμα μαλλον θα σου αρεσει περισσοτερο στους πολιτικους μηχανικους... συνδιαζει μαθηματικα + φυσικη κ ο,τι αλλα χρειαζεται (στατικα, υλικα κτλ) για να χτιζεις σπιτια γεφυρες και γενικα οτιδηποτε τετοιο. Και με 19700 μορια περνας ανετα αν οχι αθηνα σε οποιαδηποτε αλλη πολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
απευθύνομαι σε φοιτητές και των δύο σχολών...είμαι πρωτοετής αρχιτεκτονικής και μέρα με τη μέρα με απογοητεύει περισσότερο αυτή η σχολή επειδή δε μου ταιριάζει (για αλλους μπορεί δικαίως να είναι υπέροχη)...σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάω στους πολιτικούς με 10% του χρόνου( έχω 19700 μόρια)...ακούω γνώμες!!!:)

Με τέτοια βαθμάρα (συγχαρητήρια ellaki, έσκισες) σίγουρα θα περάσεις σε κάποιο τμήμα πολιτικών μηχανικών (κοίτα τι λέω:P, εδώ και ΕΜΠ πιάνεις). Διάβασε προσεκτικά τους οδηγούς σπουδών των τμημάτων πολιτικών μηχανικών που θα δηλώσεις (δηλαδή του 1ου που θα δηλώσεις γιατί θα το πιάσεις) και δες αν σ' αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ως συνέχεια της σκέψης του Civilara, δηλαδή αν σε καλύπτει το τμήμα Πολιτικών Μηχανικών...

και ακόμα περισσότερο αν σε καλύπτει το τμήμα Πολιτικών Μηχανικών της πόλης που είσαι ήδη στους Αρχιτέκτονες Μηχανικούς (και κατά 99% με το σύστημα του 10% πιάνεις όλα τα τμήματα Πολιτικών Μηχανικών σε οποιαδήποτε πόλη)...

θα κοιτούσα κιόλας και ποια μαθήματα είναι κοινά μεταξύ των δύο τμημάτων και θα τα περνούσα φέτος, έτσι ώστε σε περίπτωση πιθανής αλλαγής τμήματος να μου αναγνώριζαν και κανένα μάθημα του χρόνου στους Πολιτικούς Μηχανικούς...

Με αυτό τον τρόπο θα "κέρδιζα" μια λιγότερο βεβαρυμένη 1η χρονιά φοίτησης στους Πολιτικούς Μηχανικούς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πιθανολογώ ότι δεν θα βρήκες το "μηχανικός" που μπορεί να επιθυμούσες στη σχολη αρχιτεκτόνων που διάλεξες...Ναι, θα ήταν καλή σκέψη να πας στους ΠΜ, που και γενικά είναι κάπως πιο ευρύς κλάδος, τουλάχιστον εγχώρια, αλλά να κοιτάξεις πρώτα τους οδηγούς σπουδών γιατί μπορεί να μη σου αρέσει ούτε εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top