Φοιτητικές παρατάξεις

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
B.A.T.Ρ.Α.Χ.Ο.Σ.
Βόρειοι Ανεξάρτητοι Τελείως Ριζοσπατικά Ανώριμοι Χαμένοι Οριστικά στο Σύμπαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Εγώ το μόνο που κέρδισα από την παράταξη που είμαι γραμμένος ,είναι να μου κόψουνε την καλημέρα το 98% των μελών όταν διαφώνησα με κάποιες κινήσεις τους και σταμάτησα να ασχολούμαι με τα συνδικαλιστικά...:ermm:
Συνεπώς η άποψη μου περί παρατάξεων είναι ότι όλα αυτά είναι μια μαμακια. Εάν είσαι έτοιμος/η να ρουφιανέψεις ακόμα και τον κολλητό/η σου τότε να γίνεις μέλος σε όποια παράταξη θέλεις. Όλες τα ιδία είναι , μην αυταπατάστε…. Απλά το χρώμα και το λουστρακομ της αφίσας αλλάζει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από openopen:
Εγώ το μόνο που κέρδισα από την παράταξη που είμαι γραμμένος ,είναι να μου κόψουνε την καλημέρα το 98% των μελών όταν διαφώνησα με κάποιες κινήσεις τους και σταμάτησα να ασχολούμαι με τα συνδικαλιστικά...:ermm:...

το σωστό για μένα, θα ήταν να διαφωνείς αλλά να συνεχίσεις να ασχολείσαι με τα συνδικαλιστικά για τους λόγους για τους οποίους ξεκίνησες αρχικά, και να αποδέχεσαι τη γνώμη των πολλών. Δε πέρασε η διαφωνία που είχες? νεξτ τάιμ, προσπάθησε να κερδίσεις περισσότερους με το μέρος σου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
το σωστό για μένα, θα ήταν να διαφωνείς αλλά να συνεχίσεις να ασχολείσαι με τα συνδικαλιστικά για τους λόγους για τους οποίους ξεκίνησες αρχικά, και να αποδέχεσαι τη γνώμη των πολλών. Δε πέρασε η διαφωνία που είχες? νεξτ τάιμ, προσπάθησε να κερδίσεις περισσότερους με το μέρος σου;)

Συμφωνώ μαζί σου αλλά μάλλον είναι δικό μου λάθος που παρέλειψα να πω ότι η όλη ουσία είναι ότι θα έφτανα σε σημείο να ρουφιανευω αλλά άτομα της ιδίας παράταξης για να ανέβω σε εκτίμηση σε ανώτερα πρόσωπα, και εγώ ρουφιάνος δεν θα γίνω , διότι στην ίδια παράταξη είχα γράψει και έναν κολλητό μου. Φαντάσου τώρα να ρουφιανευω τον κολλητό μου το πρωί και το βράδυ να πίνω ούζα μαζί του. Με τι μούτρα να τον αντικρύσω μετά? Οπότε να πάνε να νταχ ντι ρι ρι …
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από openopen:
Συμφωνώ μαζί σου αλλά μάλλον είναι δικό μου λάθος που παρέλειψα να πω ότι η όλη ουσία είναι ότι θα έφτανα σε σημείο να ρουφιανευω αλλά άτομα της ιδίας παράταξης για να ανέβω σε εκτίμηση σε ανώτερα πρόσωπα, και εγώ ρουφιάνος δεν θα γίνω , διότι στην ίδια παράταξη είχα γράψει και έναν κολλητό μου. Φαντάσου τώρα να ρουφιανευω τον κολλητό μου το πρωί και το βράδυ να πίνω ούζα μαζί του. Με τι μούτρα να τον αντικρύσω μετά? Οπότε να πάνε να νταχ ντι ρι ρι …

πολύ ρουφιανιά έπεσε βρε παιδίμ. Πάλι με βάζω στα παπούτσια σου: θα την έκοβα την φορά στους ανωτέρους και στους υπόλοιπους (το έχω κάνει ήδη). Με πολυ όμορφο τρόπο, καταλάβανε ότι δεν θα τους κάτσει:clapup:

Θέλει διπλωματία. Με πιανς;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
openopen: Καλοπροαίρετη ερώτηση και αν θες απαντάς: Σε ποια παράταξη ήσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
openopen: Καλοπροαίρετη ερώτηση και αν θες απαντάς: Σε ποια παράταξη ήσουν;

Βασικα δεν ημουν, ειμαι ακομα γραμμενος , απλα δεν ασχολουμαι.Στην ΔΑΠ ειμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Embrance

Νεοφερμένος

Ο Embrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Μακριαααααα!!!! Είχα γραφτεί σε ΚΝΕ και ΠΚΣ και ξέρω!! Είδα κι έπαθα να ξεγραφτώ μετά!
Μακριάααααα! Ο,τι και να σας λένε μην τους αφήσετε να σας πείσουν!
Εγω ειμαι μέλος της ΚΝΕ αρκετο καιρο τωρα.Δεν βλέπω τιποτα αρνητικο.Ισα ισα που εχω γνωρισει αρκετα αξιολογα ατομα εκει περα που με βοηθησαν σε αρκετα θεματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Ναι, βοηθάνε, κανείς δεν διαφωνεί... Μόνο που δεν ξέρουμε γιατί βοηθάνε... Αυτό με το κόψιμο της καλημέρας το έχω παρατηρήσει και εγώ... Όποτε τύχει κάποιο ανεξάρτητο άτομο (π.χ. σαν και εμένα) να πει 2 κουβέντες με έναν από μια Α παράταξη, τότε η Β παράταξη σταματάει εντελώς τυχαία(;) να του μιλάει!

Εντάξει ρε παιδιά! Μια κουβέντα είπαμε! Μη αφηνετε το κόμμα να σας δένει σώμα και ψυχή! Open your mind! Αν πάλι κάποιος είναι ικανός να το κάνει αυτό μέσω μιας παράταξης είναι και πολύ μαγκας!

Αλλά δυστυχώς νομίζω πως γενικότερα η τάση είναι προς τη μαζοποίηση :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Embrance:
Εγω ειμαι μέλος της ΚΝΕ αρκετο καιρο τωρα.Δεν βλέπω τιποτα αρνητικο.Ισα ισα που εχω γνωρισει αρκετα αξιολογα ατομα εκει περα που με βοηθησαν σε αρκετα θεματα.
δεν διαφωνώ σε αυτό αλλά:
1. Πρέπει ο,τι κάνεις να είναι σύμφωνο με το κόμμα
2. Σε αναγκάζουν να βλέπεις τους φίλους σου σαν υποψήφιους ΚΝίτες.
3. Η ζωή τους είναι το κόμμα και το κόμμα είναι η ζωή τους.
4. Σε αναγκάζουν να πρίζεις τους φίλους σου για πράγματα που δεν τους ενδιαφέρουν και σου το έχουν πει πολλάκις
5. Σε αναγκάζουν να διαβάζεις βιβλία πχ του Λένιν ΕΝ ΚΑΙΡΩ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ!!
6. Τους κακοφαίνεται να μιλάς με άτομα απο άλλες παρατάξεις
...και πολλά άλλα που βαριέμαι τώρα να γράψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πως σε αναγκάζουν δηλ.?:confused: σε εξετάζουν την επομένη στα άπαντα του Λένιν??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
πως σε αναγκάζουν δηλ.?:confused: σε εξετάζουν την επομένη στα άπαντα του Λένιν??:P
έχεις ακουστά τη λέξη "ψυχολογικός εκβιασμός"? ;)
Σε κάνουν να νιώθεις οτι μόνο αν το κάνεις θα είσαι σωστός απεναντι στο κόμμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
έχεις ακουστά τη λέξη "ψυχολογικός εκβιασμός"? ;)
Σε κάνουν να νιώθεις οτι μόνο αν το κάνεις θα είσαι σωστός απεναντι στο κόμμα...

σαν τη νηστεία ένα πράγμα :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Embrance

Νεοφερμένος

Ο Embrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Δεν ξερω τι να σας πω ρε παιδια.
Εγω οταν πηγα στο Παν. για δυο-τρεις φορεσ μιλουσα με ολες τις παραταξει.ςΚαι γνωριζω ατομα απο αλλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

THE RIDDLE

Νεοφερμένος

Ο THE RIDDLE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ΦΠΠ for ever:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
δεν διαφωνώ σε αυτό αλλά:
1. Πρέπει ο,τι κάνεις να είναι σύμφωνο με το κόμμα
2. Σε αναγκάζουν να βλέπεις τους φίλους σου σαν υποψήφιους ΚΝίτες.
3. Η ζωή τους είναι το κόμμα και το κόμμα είναι η ζωή τους.
4. Σε αναγκάζουν να πρίζεις τους φίλους σου για πράγματα που δεν τους ενδιαφέρουν και σου το έχουν πει πολλάκις
5. Σε αναγκάζουν να διαβάζεις βιβλία πχ του Λένιν ΕΝ ΚΑΙΡΩ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ!!
6. Τους κακοφαίνεται να μιλάς με άτομα απο άλλες παρατάξεις
...και πολλά άλλα που βαριέμαι τώρα να γράψω.
ΕΛΕΟΣ!! δεν ασχολουμαι γενικα με κομματικα,ηξερα οτι η συγκεκριμενη ειναι καπως αλλα οχι κ ετσι!! gtp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από cuto:
ΕΛΕΟΣ!! δεν ασχολουμαι γενικα με κομματικα,ηξερα οτι η συγκεκριμενη ειναι καπως αλλα οχι κ ετσι!! gtp
Εντελώς φίλε μου. :down: Εγώ έφαγα τέτοια φρίκη που πλέον δεν πατάω ούτε σε συνελεύσεις τμήματος. Ο,τι έχει σχεση με πολιτικά το αποφευγω ώσαν ο διάολος το λιβάνι.

Α και κάτι που δεν θυμαμαι αν ανέφερα: ΦΑΚΕΛΩΜΑ. Δεν μπορώ να πω και πολλά επι του θέματος γιατί δεν είναι σωστό μιας και είναι εσωτερικά της παράταξης και θα ήταν π**στια ακόμα και τώρα να τα λέω ελεύθερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Α και κάτι που δεν θυμαμαι αν ανέφερα: ΦΑΚΕΛΩΜΑ. Δεν μπορώ να πω και πολλά επι του θέματος γιατί δεν είναι σωστό μιας και είναι εσωτερικά της παράταξης και θα ήταν π**στια ακόμα και τώρα να τα λέω ελεύθερα....
Μαλλον χειρότερο ήταν αυτό απο ο,τι και να ελεγες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
Μαλλον χειρότερο ήταν αυτό απο ο,τι και να ελεγες :P
Το μόνο που με νοιάζει είναι να τηρήσω κάπως τα προσχήματα. Το αν θα είναι χειρότερο για δαύτους ποσώς με ενδιαφέρει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
και η γραμματεία σε φακελώνει.


και η πολιτεία σε φακελώνει.



πάω να γδάρω τα δαχτυλικά μου αποτυπώματα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top