Ξανά Πανελλήνιες ή να μείνω στη σχολή;

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Φίλε, όπως προαναφέρθηκε... ΜΗΝ ΣΥΜΒΙΒΑΖΕΣΑΙ! Τα όνειρα είναι για να τα ακολουθείς ότι και να γίνει μέχρι να γίνουν πραγματικότητα. Μην το βάζεις κάτω και ξαναδώσε ή πήγαινε εξωτερικό. Αφού θες τόσο πολύ Ιατρική, πιστεύω αξίζει και μια δεύτερη προσπάθεια! :no1::no1:Καλή τύχη λοιπόν αν αποφασίσεις να ξαναδώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Αν και πάει καιρός από το post και δεν ξέρω τελικά τι αποφάσισες αλλά αν δεν σου αρέσει η σχολή καλύτερα να ξαναδώσεις γιατί αν συνεχίσεις μετά θα υπάρχει πάντα κάτι που θα σε τρώει στο ότι δεν σου αρέσει και θα το μετανιώνεις.
Εγώ ειμαι ο aress18!(δεν μου ρχοταν ο κωδικός)ξανάδωσα!ειμαι 166 πάνω απο νομική κομοτηνής και περιμένω βάσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Έβγαλα γυρω στα 16000 μόρια και πέρασα Ιστορ.Αρχαιολογικό Θεσνικης.Με το που είδα τα μαθήματα φρίκαρα ποτέ δεν μάρεζε η ιστορία....Με ενδιαφέρουν κάποιες νομικές σχολές.Τι με συμβουλεύεται να ξαναδώσω παράλληλα με τις σχολή καθώς έχω κάνει συμβόλαιο με τον ενοικιαστή μου για έναν χρόνο και να δώ αν πετύχω νομική ή πολιτικών επιστημών ή κατι συναφές ή να αφοσιωθώ στην σχολή μου που μου δ΄΄ινει κάποια σιγουίά καθώς γίνεις φιλόλογος αν και δεν τρελαίνομαι.....???εσεις τι θα κάνατε???:'(:'(:'(

Χμ,θα μπορουσες να πας στο τμημα Δημοσιας Διοικησης,ξερω εκει καποια παιδια που ειναι πολυ ενθουσιασμενα με τα μαθηματα,ειναι ενα mix απο νομικες επιστημες και οικονομικες.Μετα υπαρχουν και οι καθαρα πολιτικες επιστημες.Δεν ξερω αν πρεπει να δωσεις ξανα πανελλαδικες,αλλα σκεψου και την πιθανοτητα να πας εξωτερικο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Χμ,θα μπορουσες να πας στο τμημα Δημοσιας Διοικησης,ξερω εκει καποια παιδια που ειναι πολυ ενθουσιασμενα με τα μαθηματα,ειναι ενα mix απο νομικες επιστημες και οικονομικες.Μετα υπαρχουν και οι καθαρα πολιτικες επιστημες.Δεν ξερω αν πρεπει να δωσεις ξανα πανελλαδικες,αλλα σκεψου και την πιθανοτητα να πας εξωτερικο.....
εγω ειμαι ο aress18!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ημουν ατυχος και δεν περασα πρωτη επιλογη, ας το αφησουμε αυτο. Επι του θεματος. Αξιζει αυτη η σχολη? Η να ξανα δωσω? Θελω γνωμες... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Καλή σχολη είναι αλλα αν σου αρέσουν τα μαθηματικά τόσο πολύ αξίζει μια δεύτερη προσπάθεια.Δεν ξέρω βεβαια αν έχεις το κουράγιο αλλα να σου πω ότι μπορείς να ξαναδώσεις παράλληλα με την σχολη ακόμα και χωρίς φροντιστήριο .It's up το you. ;)

offtopic: Θα μπορούσες να είχες δηλώσει το τμήμα Στατιστικής και Αναλογιστικών Μαθηματικών δεύτερο που στην ουσία είναι ένας κλάδος των εφαρμοσμένων μαθηματικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Καλή σχολη είναι αλλα αν σου αρέσουν τα μαθηματικά τόσο πολύ αξίζει μια δεύτερη προσπάθεια.Δεν ξέρω βεβαια αν έχεις το κουράγιο αλλα να σου πω ότι μπορείς να ξαναδώσεις παράλληλα με την σχολη ακόμα και χωρίς φροντιστήριο .It's up το you. ;)

offtopic: Θα μπορούσες να είχες δηλώσει το τμήμα Στατιστικής και Αναλογιστικών Μαθηματικών δεύτερο που στην ουσία είναι ένας κλάδος των εφαρμοσμένων μαθηματικών.

Εγω δεν πηγαινα για το στατιστικο. Για καθηγητης πηγαινα. Για αυτο κα δεν το δηλωσα. Πραγματικα ειμαι σε απογνωση. Δεν ξερω τι να κανω..Αυτο το ΤΕΙ θα μου προσφερει λεφτα? ΔΕΝ ΞΕΡΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni999

Νεοφερμένος

Η eleni999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
θελω τη γνωμη σας σε κατι.Περασα μεσσογειακεσ σπουδες στην ροδο η σχολη μου αρεσει παρα πολυ .Αλλα δεν μου αρεσει καθολου το μερος .ειναι νησι και εγω σε νησι ζω τοσα χρονια ηθελα κατι διαφορετικο αθηνα η θεσσαλονικη η εστω καμια μεγαλη πολη αλλα οχι νησι.Υπαρχει και ενα αλλο θεμα απο παντα λατρευα το θεατρο και ηθελα ν ατο εξελιξω με σχολες και τετοια μαζι με τις σπουδες μου .αν παω ροδο χανεται αυτη η προοπτικη για τουλαχιστον 4 χρονια.και αν θελω να κανω κατι σε αυτο παιζει σημαντικο ρολο η ηλικια δεν μπορω να παω στην σχολη στα 23 ενω αλλοι θα την τελειωνουν.Αυτο φυσικα δεν θα το καταλαβουν ποτε οι γονεις μου.Αρα εχω τις εξης επιλογες η παω ροδο και δινω απο εκει πανελληνιες και αν εχω περασει πουθενα δεν θα μπορουν αν μου πουν μην πας.Η μενω εδω που ειμαι και ξανα δινω.ειμαι πολυ στεναχωρημενη εσεις τι θα κανατε τη θεση μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Έχεις πάει ποτέ;Από ποιο νησί είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni999

Νεοφερμένος

Η eleni999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
οχι δεν εχω παει ποτε!απο σαμοθρακη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Λοιπόν δεν έχει καμία σχέση με νησί-νησί :iagree:Eίναι αρκετά μεγάλη η πόλη θα έλεγα και
έχει πολλά πράγματα να κάνεις χειμώνα καλοκαίρι.Είναι ακόμα άφθονη σε μπαράκια μέσα και έξω από την παλιά πόλη.Βέβαια αφού σου αρέσει η σχολή να πας...

ΥΓ φυσικό είναι να έχεις κάποιες ενστάσεις για το τι σου λέει ο x y άγνωστος μέσω ίντερνετ καλό θα ήταν να πας εκεί για την εγγραφή να δεις τι παίζει και μετά να κρίνεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni999

Νεοφερμένος

Η eleni999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
σιγουρα θα παω να γραφτω απλα αν δεις και το πρωτο μου μηνυμα αυτο που με προβληματιζει περισσοτερο ειναι τι θα γινει με το θαετρο και αυτο που θελω τοσο πολυ ν ακανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Μπορώ να ρωτήσω και να σου πω αν θες;) Βέβαια με μια σύντομη αναζήτηση στο google η Ρόδος έχει ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ οπότε οι πιθανότητες να έχει κάτι αυξάνονται:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni999

Νεοφερμένος

Η eleni999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
τι να ρωτησεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αν υπάρχει κάτι σχετικό με θέατρο εκεί:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Και γω ενας αγνωστος ειμαι(οπως ειπε ο Iliaso :)και +φωνω μαζι του)
Σχετικα με το θεμα "Ροδος".Ενα πολυ καλο μου φιλαρακι σπουδαζει εκει...Ηταν να παρει μεταγραφη Θεσσαλονικη ομως ειδε τη γλυκα εκει και εκατσε...Ομως αυτο δεν εχει σημασια
Εγω δε θα σου πω τι να κανεις....Θα σου πω τι να ΜΗΝ κανεις....
....ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Mια χαρά νησί είναι η Ρόδος! όλοι έχουν να πουν τα καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
για το 10% υπαρχουν πιθανοτητες; δυσκολο θα μου πεις, αλλα του χρονου που δε θα εχουν ολοι οι αποφοιτοι δικαιωμα να κανουν μπορει να πεσουν οι βασεις.
αν σου αρεσει τοσο πολυ το θεατρο, νομιζω πως αξιζει να ξαναδωσεις παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Bασικά είπε πως της άρεσε η σχολή αλλά θέλει το θέατρο ερασιτεχνικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indrilgon

Νεοφερμένος

Η indrilgon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
θελω τη γνωμη σας σε κατι.Περασα μεσσογειακεσ σπουδες στην ροδο η σχολη μου αρεσει παρα πολυ .Αλλα δεν μου αρεσει καθολου το μερος .ειναι νησι και εγω σε νησι ζω τοσα χρονια ηθελα κατι διαφορετικο αθηνα η θεσσαλονικη η εστω καμια μεγαλη πολη αλλα οχι νησι.Υπαρχει και ενα αλλο θεμα απο παντα λατρευα το θεατρο και ηθελα ν ατο εξελιξω με σχολες και τετοια μαζι με τις σπουδες μου .αν παω ροδο χανεται αυτη η προοπτικη για τουλαχιστον 4 χρονια.και αν θελω να κανω κατι σε αυτο παιζει σημαντικο ρολο η ηλικια δεν μπορω να παω στην σχολη στα 23 ενω αλλοι θα την τελειωνουν.Αυτο φυσικα δεν θα το καταλαβουν ποτε οι γονεις μου.Αρα εχω τις εξης επιλογες η παω ροδο και δινω απο εκει πανελληνιες και αν εχω περασει πουθενα δεν θα μπορουν αν μου πουν μην πας.Η μενω εδω που ειμαι και ξανα δινω.ειμαι πολυ στεναχωρημενη εσεις τι θα κανατε τη θεση μου?

Ροδο ειναι τελεια! Οσοι φιλοι μου περασαν εκει ζουν ζωή και κότα. Και πίστεψε με καλα εισαι που περασες καπου με θαλασσα! Εγω που ειμαι απο νησι και περασα Γιαννενα εκανα ενα χρονο να προσαρμοστω! Παντος μην αποριψεις κατι πριν το ζησεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top