Ξανά Πανελλήνιες ή να μείνω στη σχολή;

korineto

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Αφού δεν σου άρεζε ποτέ η ιστορία ξαναδώσε
Δεν αξίζει να κάνεις κατι που δεν αγαπάς και δεν εχεις πάθος μαζι του, το κάνεις σαν αγκαρία και έτσι δεν το κανεις καλά

Σε συμβολευω να ξανα δώσεις και να περάσεις αυτο που θελεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Έβγαλα γυρω στα 16000 μόρια και πέρασα Ιστορ.Αρχαιολογικό Θεσνικης.Με το που είδα τα μαθήματα φρίκαρα ποτέ δεν μάρεζε η ιστορία....Με ενδιαφέρουν κάποιες νομικές σχολές.Τι με συμβουλεύεται να ξαναδώσω παράλληλα με τις σχολή καθώς έχω κάνει συμβόλαιο με τον ενοικιαστή μου για έναν χρόνο και να δώ αν πετύχω νομική ή πολιτικών επιστημών ή κατι συναφές ή να αφοσιωθώ στην σχολή μου που μου δ΄΄ινει κάποια σιγουίά καθώς γίνεις φιλόλογος αν και δεν τρελαίνομαι.....???εσεις τι θα κάνατε???:'(:'(:'(

Αν και πάει καιρός από το post και δεν ξέρω τελικά τι αποφάσισες αλλά αν δεν σου αρέσει η σχολή καλύτερα να ξαναδώσεις γιατί αν συνεχίσεις μετά θα υπάρχει πάντα κάτι που θα σε τρώει στο ότι δεν σου αρέσει και θα το μετανιώνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Παιδια κατ'αρχας καλησπερα σε ολους!!! Ειμαι καινουριος στο forum και θα θελα τη γνωμη σας σε κατι που μ' απασχολει πολυ. Ηθελα σαν τρελος να μπω στην ιατρικη και ολο το χειμωνα ξεσκιστηκα στο διαβασμα... αλλα με τα 18000 μορια που εβγαλα αυτο ειναι απιθανο οποτε μαλλον θα παω χημικο.απ'τη μια σκεφτομαι να ξαναδωσω αλλα και μονο στην ιδεα αλλης μιας χρονιας εξαντλητικου διαβασματος με αβεβαιο αποτελεσμα με πιανει κρυος ιδρωτας.απ την αλλη και η χημεια ως μαθημα παντα μου αρεσε αλλα η ιατρικη συνεχιζει να ειναι το ονειρο μου..τι να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Παιδια κατ'αρχας καλησπερα σε ολους!!! Ειμαι καινουριος στο forum και θα θελα τη γνωμη σας σε κατι που μ' απασχολει πολυ. Ηθελα σαν τρελος να μπω στην ιατρικη και ολο το χειμωνα ξεσκιστηκα στο διαβασμα... αλλα με τα 18000 μορια που εβγαλα αυτο ειναι απιθανο οποτε μαλλον θα παω χημικο.απ'τη μια σκεφτομαι να ξαναδωσω αλλα και μονο στην ιδεα αλλης μιας χρονιας εξαντλητικου διαβασματος με αβεβαιο αποτελεσμα με πιανει κρυος ιδρωτας.απ την αλλη και η χημεια ως μαθημα παντα μου αρεσε αλλα η ιατρικη συνεχιζει να ειναι το ονειρο μου..τι να κανω?



αφού έβγαλες 18.000 σημαίνει ότι είσαι σε καλό επίπεδο και κατά πάσα πιθανότητα θα μπορέσεις να περάσεις με τη 2η...αλλα...........
....κανα χημικών μηχανικών θες???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
το εκανα το μηχανογραφικο και δεν το βαλα. μου παν οτι υπαρχει μεγαλη ανεργια ασε που τα μαθηματα δεν με τρελαναν. πολλα μαθηματικα και φυσικη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Φίλε τι πήγε στραβά και δεν εβγαλές παραπάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Καλυτερα να γραφτείς τώρα σε όποια σχολή περάσεις, ίσως να παρακολουθήσεις και λίγο, και αν θες πραγματικά τόσο πολύ την ιατρική δοκίμασε να ξαναδώσεις κιόλας! Στο τέλος-τέλος ακόμα κι αν δεν περάσεις ιατρικήμε τη 2η θα είσαι ήδη γραμμένος σε μια σχολή!
Το χημικό σ αρέσει καθόλου ή μπα?
Πάντως για να βγαλες φέτος 18000 σημαίνει πώς ίσως με λίγο παραπάνω προσπάθεια τα καταφέρεις, βέβαια έχεις δίκιο να λες ότι είναι ψυχοφθόρο κι αβέβαιο, αλλά νομίζω ότι τελικά εξαρτάται απ το πόσο πολύ το θες.
Πάντως σε κάθε περίπτωση γράψου σ όποια σχολή περάσεις!;)

Καλή τύχη!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
το εκανα το μηχανογραφικο και δεν το βαλα. μου παν οτι υπαρχει μεγαλη ανεργια ασε που τα μαθηματα δεν με τρελαναν. πολλα μαθηματικα και φυσικη..



εμένα στο φροντηστήριο το έχουν για καλό!! μ'αυτά τα μόρια..
ε χημικων μηχανικων, μηχανολογία, ημμυ ξέρω εγώ...?!:) Όλα τα πολυτεχνεία βασικά τίγκα στα μαθηματικά και τη φυσική είναι.. κάποια έχουν και πράγματα από χημεία...κανα εξωτερικό παίζει?? καμια βουλγαρία ή ρουμανία που γυρνάνε όλοι γιατροί???:P:P:P
αν προσπαθήσεις πάλι κατά πάσα πιθανότητα την έχεις τη σχολή, εκτώς κι αν γίνουν στραβές... αλλά θέλει πολύ όρεξη ακόμη............και δεν σε βλέπω να έχεις την όρεξη να ξαναδιαβάσεις το ίδιο και λίιιιιγο παραπάνω..και με το δίκιο σου!! εδώ δεν την έχουν όσοι ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΑΝ!!! LOL...σκεψου το σοβαρα...................εχεις καιρο..................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Φίλε τι πήγε στραβά και δεν εβγαλές παραπάνω;
δεν ξερω ισως να φταιξε οτι λιγο πριν τα χριστουγεννα ειχα ενα προβλημα υγειας και ημουν 1 μηνα στο νοσοκομειο με αποτελεσμα να χασω πολλα μαθηματα.μετα στρωθηκα για τα καλα καλυψα τα κενα(ετσι πιστευω τουλαχιστον) και γραφα τελεια σ ολα τα διαγωνισματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eγώ θα σου πω ένα πράγμα.
Μην συμβιβάζεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Δυστυχώς το 18000 δεν είναι μικρή υπόθεση!!! Σημαίνει ότι προσπάθησες και έφτυσες αίμα...Και για 2η χρονιά είναι πολύ δύσκολο να ξαναπεράσεις τα ίδια. Ωστόσο για ένα όνειρο ζούμε...
Επίσης όμως και κάθε εμπόδιο είναι για καλό...

Κι εγώ πάντως έπαθα τα ίδια! Με μια σημαντική διαφορά! Εγώ έβγαλα 14000 ενώ εσύ 18000. Όνειρό μου να γίνω Οικονομολόγος ή να σπουδάσω διοίκηση Επιχειρήσεων. Πιστεύω ότι το ΄χω και μια ζωή θυμάμαι τον εαυτό μου να ασχολείται με επιχειρήσεις. Ακόμη και μικρός εκτός των άλλων παιχνιδιών έκανα πως είχα επιχειρήσεις και τις διοικούσα. Οργανωμένα όχι τάχα μου έτσι. Να φανταστείς έβαζα τις ξαδέρφες μου να είναι οι γραμματέες μου και να μου ανακοινώνουν τις νέες παραγγελίες...χαχαχαχα!

Δε θεωρώ τα οικονομικά βαρετά..Η Διοίκηση μιας Επιχείρησης είναι κάτι μαγικό για μένα! ΤΟ ίδιο για σένα η ιατρική μάλλον...

Έτσι δεν έπιασα φέτος την ΑΣΟΕΕ! Άφησα το όνειρό μου και στη μέση της χρονιάς τα παράτησα... Με πόνεσε και με έχει κάνει να διερωτηθώ για πολλά πράγματα!

Σκέφτομαι να ξαναδώσω για να κυνηγήσω αυτό που θέλω... Πήγαινε στο Χημικό και παρακολούθησε να δεις αν σ'αρέσει. Αν πάλι το θες τοόσο πολύ με την ιατρική πήγαινε...

Έχω μια φίλ μου μεγαλύτερη η οποία το έχει απωθημένο με την ιατρική. Ήταν όνειρό της. Ωστόσο δεν ήθελε με τίποτα να ξαναδώσει. Πέρασε νοσηλευτική, έκανε μεταπτυχιακό στη διοίκηση μονάδων υγείας και τώρα κάνει διδακτορικό σε κάτι παρεμφερές που δεν έχω καταλάβει...χχαχα.

Με άλλα λόγια προχώρησε και ας μην πέρασε εκεί που ποθούσε. Θέλω να πω..Κανείς δε χάνεται...σε ό,τι και αν κάνει!

Και θέλω να καταλήξω πως εξαρτάται από τον καθένα το τί θα κάνεις. Μπορεί εσύ να αντέξεις για άλλη μια φορά να δώσεις. ΑΝ πάλι δε μπορείς ξανά μπορείς να εξελιχθείς όπως η φίλη μου...Αν το θέλεις πολύ όμως ξαναδώσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Να ξαναδώσεις!!!! Εγώ την πρώτη φορα έβγαλα 18179 στο 3ο κ 17988 στο 4ο και την δευτερη φορα 19147 στο 3ο και 19223 στο 4ο. Επίσης δεν είναι τόσο δύσκολα την δευτερη φορα όσο ακούγεται και τα μάθηματα είναι πιο εύκολα και το διάβασμα είναι λιγότερο, απλώς έχεις την εμπειρία. Μην κάνεις περικοπές στα όνειρα σου από αυτήν την ηλικία γιατί στο μέλλον τι θα κάνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
και γω κατα βαθος πιστευω οτι θα καταληξω να ξαναδωσω απλα δεν το εχω συνηδειτοποιησει ακομα..τι να πω εκτος αν με ξετρελανει τοσο το χημικο και αλλαξουν τα πραματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Να ξαναδωσεις
Ακομα και ιατρικη να μην περασεις θα εχεις προσπαθησει και θα τα χεις καλα με τον εαυτο σου
Καλη επιτυχια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@my_07

Νεοφερμένος

Η @my_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
να ξαναδωσεις !!!!κανε 1 χρονο υπομονη !για να εβγαλες 18000 σημαινει οτι εχεις γνωσεις δεν εισαι ασχετος !!!! θα κανεις ενα καλο προγραμμα κ τωρα που δεν θα εχεις σχολειο θα ειναι 1000 φορες καλυτερα!!!!!! καλη επιτυχια:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Παιδια κατ'αρχας καλησπερα σε ολους!!! Ειμαι καινουριος στο forum και θα θελα τη γνωμη σας σε κατι που μ' απασχολει πολυ. Ηθελα σαν τρελος να μπω στην ιατρικη και ολο το χειμωνα ξεσκιστηκα στο διαβασμα... αλλα με τα 18000 μορια που εβγαλα αυτο ειναι απιθανο οποτε μαλλον θα παω χημικο.απ'τη μια σκεφτομαι να ξαναδωσω αλλα και μονο στην ιδεα αλλης μιας χρονιας εξαντλητικου διαβασματος με αβεβαιο αποτελεσμα με πιανει κρυος ιδρωτας.απ την αλλη και η χημεια ως μαθημα παντα μου αρεσε αλλα η ιατρικη συνεχιζει να ειναι το ονειρο μου..τι να κανω?


και εγω τα ιδια περναω :(ηθελα οδοντιατρικη ή φαρμακευτικη...τα τελευταια 6 χρονια της ζωης μου ελεγα ποσο πολυ ηθελα μια απο τις 2 σχολες αυτες...(απο μωρο ελεγα γιατρος,μετα καταλαβα οτι μπορει να μην αντεχω ψυχολογικα τοσο αιμα και πιεση)...διαβαζα πρωι μεσημερι βραδυ,ολη τη χρονια την περασα με πολυ διαβασμα,ολη μερα ασκησεις εργασιες εκθεσεις....ολο κολλες Α4 και τετραδια,βοηθηματα,στυλους,αυτα θυμαμαι γυρω μου,ακομα και οταν ξυπνουσα πολλες φορες ενιωθα το βιβλιο διπλα μ...κι ομως,οσο διαβασμα και να εριξα οσο και αν προσπαθησα,οσο και αν κατερευσα ψυχολογικα,δεν εφτασε,εβγαλα 17722,το ηξερα πως δεν εγραψα σε ενα μαθημα,ομως ηλπιζα σε κατι καλυτερο,τωρα δηλωσα χημικων μηχανικων ΑΠΘ οπου λογικα περναω διοτι ειμαι 300 μορια πανω...μεσα μου ξερω οτι θα ξαναδωσω....οτι θελω πραγματικα να το παλεψω,να φτασω εκει που ηθελα,για μενα....απλα πρεπει να το συνειδητοποιησω...τωρα θα παω στη σχολη για να δω αν μου αρεσει...αν μου αρεσει τοσο πολυ μπορει να μεινω εκει...θα δουμε...
καλη τυχη και καλο κουραγιο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Κι εγώ θα σου πρότεινα να ξαναδώσεις.
Τα μόρια που συγκέντρωσες δείχνουν ότι μπορείς να διαβάσεις πολύ και να αποδώσεις καλά, από εκεί και πέρα η ζήτηση της σχολής που θέλεις είναι πολύ μεγάλη και χρειάζεται λίγη παραπάνω προσπάθεια.
Ειδικά για την Ιατρική είναι πολύ συνηθισμένο φαινόμενο να ξαναδίνουν τα παιδιά, είναι υψηλές οι βάσεις και ιδιαίτερη σχολή...
Προσπάθησε όσο γίνεται να μην το δεις με άγχος, μην σκέφτεσαι την επικείμενη κούραση: δες το σαν ευκαιρία να μάθεις σε βάθος αυτά που χρειάζεται για τις εξετάσεις, σε ένα ωράριο διαφορετικό από εκείνο του σχολείου.
Δεν θα έχεις σχολείο και καθημερινά 6ωρα και 7ωρα, μπορείς να αφοσιωθείς στα μαθήματα που πρέπει με περισσότερη ηρεμία, αφού ξέρεις ήδη και την ύλη και τί ζητείται στην εξέταση.

Μην τρελαίνεσαι, με ένα καλό πρόγραμμα θα μπορείς να είσαι πολύ πιο χαλαρός από την προηγούμενη χρονιά και πιο σίγουρος για τις γνώσεις και την απόδοσή σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
έπρεπε να ειχες δηλώσει νοσηλευτική αφου διδάσκονται πολυ ιατρικη χημεια και βιολογια...θα σου έλεγα να μην ξαναδωσεις .....σαν χημικός μπορεις να δουλέψεις και σε νοσοκομειο.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpyRos____

Νεοφερμένος

Ο SpyRos____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
σου προτεινω να μην ξαναδωσεις..
κ περνα χημικο..
θα χασεις εναν πολυτιμο χρονο κ οι
ιατρικες σχολες ειναι τοσα χρονια
+1 του στρατου αν πας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
και εγω τα ιδια περναω :(ηθελα οδοντιατρικη ή φαρμακευτικη...τα τελευταια 6 χρονια της ζωης μου ελεγα ποσο πολυ ηθελα μια απο τις 2 σχολες αυτες...(απο μωρο ελεγα γιατρος,μετα καταλαβα οτι μπορει να μην αντεχω ψυχολογικα τοσο αιμα και πιεση)...διαβαζα πρωι μεσημερι βραδυ,ολη τη χρονια την περασα με πολυ διαβασμα,ολη μερα ασκησεις εργασιες εκθεσεις....ολο κολλες Α4 και τετραδια,βοηθηματα,στυλους,αυτα θυμαμαι γυρω μου,ακομα και οταν ξυπνουσα πολλες φορες ενιωθα το βιβλιο διπλα μ...κι ομως,οσο διαβασμα και να εριξα οσο και αν προσπαθησα,οσο και αν κατερευσα ψυχολογικα,δεν εφτασε,εβγαλα 17722,το ηξερα πως δεν εγραψα σε ενα μαθημα,ομως ηλπιζα σε κατι καλυτερο,τωρα δηλωσα χημικων μηχανικων ΑΠΘ οπου λογικα περναω διοτι ειμαι 300 μορια πανω...μεσα μου ξερω οτι θα ξαναδωσω....οτι θελω πραγματικα να το παλεψω,να φτασω εκει που ηθελα,για μενα....απλα πρεπει να το συνειδητοποιησω...τωρα θα παω στη σχολη για να δω αν μου αρεσει...αν μου αρεσει τοσο πολυ μπορει να μεινω εκει...θα δουμε...
καλη τυχη και καλο κουραγιο:no1:[/quote
αααχ να ξερες πως σε καταλαβαινω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top