Γενικό -  Bοηθήματα Α' Λυκείου

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Χημεία Σαλτερής - κλασική αξία... Βέβαια έχει πολλές, αλλά εύκολες ασκήσεις... τουλάχιστον στο γυμνάσιο. Έτσι κι αλλιώς όμως, στο γυμνάσιο η χημεία είναι εύκολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έχω μια απορία για ένα βοήθημα άλγεβρας Α Λυκείοιυ.
Από αυτά που διάβασα προτιμώ Μπάρλα, αλλά τσεκάροντας το λίγο online είδα ότι η τελευταία του έκδοση ήταν 6/2010
Όμως τα βιβλία άλλαξαν φέτος.. Αντίθετα, είδα ότι ένα βοήθημα ονόματι "Μεθοδική Άλγεβρα" του Σαββάλα ήταν του 2011.. ποιο λέτε να αγοράσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Του Παπαδάκη σου προτείνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Εγώ προτείνω μπάρλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
παπαδάκης=εκδόσεις ή συγγραφέας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Συγγραφέας Σαββάλα. Του Μπάρλα της πρώτης λυκείου, προσωπικά δε μ'αρέσει. Ο Παπαδάκης είναι πιο μεθοδικός και με περισσότερες ασκήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω Μπαμπη και ολο το ζουμι ειναι στα επαναληπτικα milestones μπορω να σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Παίδες ο προβληματισμός μου αφορά την ημερομηνία έκδοσεις.. γι αυτό είχα επιφυλαξεις για τον Μπαρλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Εγώ έχω Παπαδάκη στην άλγεβρα και είμαι πολύ ικανοποιημένη! Είναι σύμφωνα με τα καινούρια βιβλία(έκδοση: Σεπτέμβριος 2011) και βγαίνει σε δυο τεύχη!
Εχει όπως πάντα καλή μεθοδολογία και μεγάλο εύρος ασκήσεων:)
Προσωπικά το προτείνω με κλειστά μάτια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Γεια σας!

Μπορείτε να μου προτείνετε βοηθήματα σε άλγεβρα, γεωμετρία, χημεία και φυσική... αλλά να είναι ανανεωμένα με την ύλη του 2011, γιατί έχει αλλάξει.

@dr.tasos: Τελικά ποια βοηθήματα πήρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω ειχα πάρει για αλγεβρα στεργιου , γεωμετρια παπαδακη ( επρεπε να παρω στεργιου αλλα δεν γαμεις ) , φυσικη πηρα σαββαλα , χημεια σαλτερη κλασσικα .

Αυτα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
φυσικη πηρα σαββαλα

ποιανού συγγραφέα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Των αδερφών Σαββαλα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
ok θενξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Έχετε να μου προτείνετε κάποιο βοήθημα για την έκθεση, Α' Λυκείου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Τι βοηθήματα πήρατε ή θα πάρετε;

Σημείωση συντονιστή: Tα μηνύματα προήλθαν από το θέμα Γενικό Πώς νιώθετε που θα πάτε Α' Λυκείου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Τι βοηθήματα πήρατε ή θα πάρετε;

Πήρα την Άλγεβρα του Μπάρλα, την Γεωμετρία του Τραγανίτη και σκέφτομαι να πάρω και φυσική εκδ. σαββάλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Μήπως πήρες το βιβλίο με την παλιά ύλη στα μαθηματικά? Ο Μπάρλας νομίζω δεν έβγαλε βιβλίο με την νέα ύλη, αλλιώς θα το είχα πάρει στα σίγουρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Μήπως πήρες το βιβλίο με την παλιά ύλη στα μαθηματικά? Ο Μπάρλας νομίζω δεν έβγαλε βιβλίο με την νέα ύλη, αλλιώς θα το είχα πάρει στα σίγουρα. :P

Κι εγώ Μπάρλα είχα και είχε τα πάντα.Απλά το κεφάλαιο με τις πιθανότητες το είχε σε ένα βιβλιαράκι που πήγαινε μαζί με το βοήθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Βασικά μαζί με το βιβλίο της παλιάς ύλης ο Μπάρλας δίνει δώρο ένα μικρό βιβλιαράκι με την ύλη που προσθέθηκε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top