Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
και γω σπουδαζω αλλα κανω παραλληλα και ιεκ εφαρμογων διαιτητικης
γινεται αυτο? εγω ηξερα οτι δεν συνδυαζονται..
μηπως ειναι ιδιωτικο ιεκ?
για πες μας αν θες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto 123

Νεοφερμένος

Η myrto 123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους,

Θα ήθελα τα φώτα σας.
Είμαι πλέον πολύ μεγάλη (28) αλλά θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες ή τελος πάντων με κάποιο τρόπο να μπορέσω να κάνω τις σπουδές σε ΑΕΙ που πάντα επιθυμούσα αλλά δεν τα κατάφερα!

Πραγματικά το θέλω πάρα πολύ παρόλο που ο χρόνος μου είναι ελάχιστος λόγο δουλειάς.
Σκεφτόμουνα λοιπόν αν είναι δυνατόν να πάω σε ένα νυχτερινό λύκειο να ξανακάνω την τρίτη λυκείου και να μπορέσω να δώσω πανελλήνιες μετά! Μπορώ να το κάνω αυτό?

Απ ότι κατάλαβα από αυτά που διάβασα, είναι λίγο πιο χαμηλές οι βάσεις, και σκεφτόμουνα ότι έτσι ίσως έχω κάποιες ελπίδες.
Είναι αλήθεια αυτό??

Υπάρχει άλλος τρόπος να δώσω πανελλήνιες? (μιας και όταν τελέιωσα εγώ δίναμε με άλλο σύστημα)

Σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Προσωπικά, το σύστημα με τα νυχτερινά λύκεια δεν το γνωρίζω.. Σου εύχομαι πάντως καλή επιτυχία, αν τελικά αποφασίσεις να δώσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Αφου εχεις τελειωσει το λυκειο πως θα γινεται να ξανα πας 3 λυκειου? Μου φαινεται λιγο παραξενο να γινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Νομιζω δεν γινετε να ξανακανεις την ταξη...Αλλα και να μπορουσες,στα νυχτερινα οντως εχει μικροτερες βασεις αλλα μπαινουν 1-2 σε καθε σχολη!!Πραγμα που σημαινει οτι πρεπει να γραψεις καλυτερα απο ολους τους υπολοιπους,ανεξαρτητα με τις βασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Το νυχτερινό έχει τέσσερις τάξεις και όχι τρεις. Οι βάσεις είναι χαμηλότερες, αλλά όχι τόσο καλές οι σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
τι λές αγόρι μου ???οι ίδιες σχολές είναι...απλώς μπαίνεις με χαμηλότερες βάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Το νυχτερινό έχει τέσσερις τάξεις και όχι τρεις. Οι βάσεις είναι χαμηλότερες, αλλά όχι τόσο καλές οι σχολές.
Ειναι φυσικα οι ιδιες σχολες με το ημερισιο.Δεν υπαρχουν αλλες σχολες για ημερησιο και αλλες για νυχτερινο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Α γυμνασίου είναι το παιδάκι,κ απότι κατάλαβα ξέρει τα πάντα για όλα τα θέματα...τσπ.Θα μπορούσες να ρωτήσεις σε ένα εσπερινό κ αν γίνεται πιστεύω ότι συμφέρει πολύ.Οι βάσεις δν είναι απλώς χαμηλότερες,είναι γελοιες και περνάνε λίγα άτομα γιατι πολύ λίγοι δίνουν σοβαρά.Αν εχεις σκοπό να διαβάσεις τότε είναι μια πολύ καλή ευκαιρία.Για ποια σχολή ενδιαφέρεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Δεν ειναι ετσι.Μια σχολη μπορει να εχει βαση 12 και να εχουν γραψει 100 ατομα πανω απο 12 αλλα αυτοι που θα περασουν θα ειναι οι 2 ή ο 1 πρωτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Κάνεις λάθος. Οι βάσεις είναι διαμορφωμένες έτσι ώστε η βάση να είναι τα μόρια του εισαχθέντος με τα λιγότερα μόρια. Αν δεν ήταν έτσι ποιός ο λόγος να υπάρχουν οι βάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ελα ντε??Κι εγω μολις το εμαθα απο γνωστους μου που εχουν δωσει απο το νυχτερινο,η ιδια ακριβως απορια μου δημιουργηθηκε!Αυτο που λες συμβαινει στο ημερησιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Άλλιώς είναι το σύστημα στο ημερήσιο κ αλλιώς στο εσπερινό?Μάλλον ο γνωστός σου δεν ήξερε τι παίζει με τις βάσεις.Δν είναι λογικό αυτό που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Και εμενα μου φαινεται παραλογο αυτο, δηλαδη αν η βαση ειναι 12 την μια χρονια και υπαρχουν 2 θεσεις αλλα πεντε ατομα που τις διεκδικουν δεν θα περασουν αυτοι με το μεγαλυτερο βαθμο ετσι ωστε να διαμορφωθει και η βαση της σχολης αναλογα με τα μορια του τελευταιου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Τι να σας πω?Εγω αυτο ξερω απο γνωστους μου.Τωρα αν θελετε ψαξτε το καλυτερα.Ουτε κι εμενα μου φαινεται λογικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto 123

Νεοφερμένος

Η myrto 123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ πάντως για τι απαντήσεις!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto 123

Νεοφερμένος

Η myrto 123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Για την Πάντειο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
κανεις δεν ξερει αν μπορεις να σπουδαζεις ταυτοχρονα σε ιεκ και ΑΕΙ/ΤΕΙ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
αν εχεις παρει απολυτηριο λυκειου δεν μπορεις να ξαναφοιτησεις στην τριτη λυκειου..
ακομη για να μπορεσει να δωσει μεσω νυχτερινου καποιος θα πρεπει να παει και στις 2 τελευταιες ταξεις δηλαδη 3η και 4η..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
28 ετων εισαι εχεις ακομα περιθωρια δεν σε πηραν και τα χρονια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top