Πανελλήνιες: θέμα τύχης;

the_truth

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the_truth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Αρχικα δεν ειναι επι ισοις οροις φυσικα αλλα φροντιστηρια εχει κανει ο ενας και αλλα ο αλλος η και ιδιαιτερα.
Και ολοι αυτοι που λετε οτι δεν υπαρχει τυχη θα ηθελα να δω τι θα λεγατε αν αποτυγχανατε στη τελικη.
Σε ολες τις διαδικασιες μπαινει ο παραγοντας τυχη και επηρεαζει και ετσι γινεται κσι στις πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Αρχικα δεν ειναι επι ισοις οροις φυσικα αλλα φροντιστηρια εχει κανει ο ενας και αλλα ο αλλος η και ιδιαιτερα.
Και ολοι αυτοι που λετε οτι δεν υπαρχει τυχη θα ηθελα να δω τι θα λεγατε αν αποτυγχανατε στη τελικη.
Σε ολες τις διαδικασιες μπαινει ο παραγοντας τυχη και επηρεαζει και ετσι γινεται κσι στις πανελληνιες.

Δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο με τον pagita..Απετυχα ρε φιλε σε ενα μαθημα δεν το εριξα ομως το φτεξιμο στην τυχη...+ οτι οι πανελληνιες ειναι εξετασεις πανω σε μια συγκεκριμενη υλη με αυτο το δεδομενο ειναι ΣΑΦΕΣ πως δεν τιθετε κανενα θεμα τυχης!

Οι πανελληνιες ειναι επι ισοις οροις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ενταξει ειναι σε μια συγκεκριμενη υλη, οι ασκησεις ομως που μπαινουν δεν εχουν καμια σχεση με τις αντιστοιχες ασκησεις του σχολικου που ειναι στην υλη.
Οποτε αν καπου μπαινει ο παραγοντας τυχη, ειναι το να εχεις ξαναδει κατι παρομοιο.
Για παραδειγμα, και θα μιλησω μονο για μενα, εγω δεν ειχα ξαναδει ασκηση οπως η τελευταια στην βιολογια.
Ουτε στο βιβλιο το αναφερει, ουτε ο καθηγητης μου το ανεφερε
Σε καποιους αλλους το χαν πει. Φανταζομαι οτι απλα δεν ημουν τοσο τυχερη ωστε να τυχει να το ακουσω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Ενταξει ειναι σε μια συγκεκριμενη υλη, οι ασκησεις ομως που μπαινουν δεν εχουν καμια σχεση με τις αντιστοιχες ασκησεις του σχολικου που ειναι στην υλη.
Οποτε αν καπου μπαινει ο παραγοντας τυχη, ειναι το να εχεις ξαναδει κατι παρομοιο.
Για παραδειγμα, και θα μιλησω μονο για μενα, εγω δεν ειχα ξαναδει ασκηση οπως η τελευταια στην βιολογια.
Ουτε στο βιβλιο το αναφερει, ουτε ο καθηγητης μου το ανεφερε
Σε καποιους αλλους το χαν πει. Φανταζομαι οτι απλα δεν ημουν τοσο τυχερη ωστε να τυχει να το ακουσω :D

Mε την λογικη σου μην πατησεις το ποδι σου στο Πανεπηστιμιο,που οι καθηγητες αλλα διδασκουν και αλλα βαζουν...Τι θα πει το σχολικο δεν ειχε τις ασκησεις?Παιρνεις βοηθηματα,φροντηστιριακα βιβλια,ψαχνεις στο ιντερνετ,μαζευεις ασκησιολογιο απο φιλους και κανεις την προετοιμασια σου....Και δοξα το θεο μυαλο εχουμε δεν χρειαζετε μια ασκηση να την ξερεις απο πριν για να την λυσεις,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Γιατι τι εχουν οι Πανελληνιες?Δεν εχω καταλαβει ακομα την κλαψα μερικων...

Σημείωση συντονιστή:
Το θέμα προήλθε από το thread Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις.

Οι πανελληνιες είναι σαν να εχεις παιξει ‘’παμε στοιχημα’’,μελετας μελετας και ξαναμελετας(βεβαια οσο πιο πολυ μελετας τοσο πιο πολυ αυξανεις τις πιθανοτητες να προκοψεις) μια εφημεριδα,παιζεις το στοιχηματακι σου(ακα πανελληνιες) και περιμενεις τα αποτελεσματα σου (ακα βασεις).Το δε πιο τυχερο από όλα είναι το μηχανογραφικο,αν ο άλλος την εχει πιο μεγαλη από σενα σου τρωει τη θεση,αν όχι τουτην τρως εσυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Οταν η θεωρεια της ασκησης δεν υπαρχει στο σχολικο τοτε δεν ειναι δικο μου προβλημα αλλα αυτου που επελεξε την ασκηση.
Δε μπορω να μυρισω τα νυχια μου λοιπον για το τι θα βαλουν. Αν θελουν να το πανε ετσι, ας ανοιξουν την υλη.
Τα παντα απο μαθηματικα τα παντα απο φυσικη τα παντα απο αρχαια ιστορια κλπ.
Οσο για το ΠανεπΙστημιο, εχει μια τελειως διαφορετικη νοοτροπια και καλο θα ειναι να μην τα μπερδευεις.
Εκει δεν υπαρχουν διαγωνισμοι οπου περνα ο καλυτερος.
Προσωπικα με αηδιαζει αυτη η παπαγαλια των πανελληνιων που πρεπει να μαθεις απεξω ενα τονο μεθοδολογιες. Το συστημα ειναι τελειως λανθασμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Οι πανελληνιες είναι σαν να εχεις παιξει ‘’παμε στοιχημα’’,μελετας μελετας και ξαναμελετας(βεβαια οσο πιο πολυ μελετας τοσο πιο πολυ αυξανεις τις πιθανοτητες να προκοψεις) μια εφημεριδα,παιζεις το στοιχηματακι σου(ακα πανελληνιες) και περιμενεις τα αποτελεσματα σου (ακα βασεις).Το δε πιο τυχερο από όλα είναι το μηχανογραφικο,αν ο άλλος την εχει πιο μεγαλη από σενα σου τρωει τη θεση,αν όχι τουτην τρως εσυ.

Ποπο τι κλαψα!Ετσι ειναι η κοινωνια.Και στον εργοδοτη αυριο πηγαινε πες του εχω και εγω το ιδιο πτυχιο με τον ταδε προσελαβε με.Οπως και η αγορα εργασιας ετσι και η εκπαιδευση ειναι θεμα ανταγωνισμου,παντα θα υπαρχει καποιος καλυτερος που θα σου περνει την θεση.Στο χερι σου ειναι να εισαι εσυ ο καλυτερος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ποπο τι κλαψα!Ετσι ειναι η κοινωνια.Και στον εργοδοτη αυριο πηγαινε πες του εχω και εγω το ιδιο πτυχιο με τον ταδε προσελαβε με.Οπως και η αγορα εργασιας ετσι και η εκπαιδευση ειναι θεμα ανταγωνισμου,παντα θα υπαρχει καποιος καλυτερος που θα σου περνει την θεση.Στο χερι σου ειναι να εισαι εσυ ο καλυτερος...

καταρχην εβγαλα τη σχολη μου σε 4 χρονια τζαστ;)
βρηκα αμεσως δουλεια,με το βασικο μεν,αλλα με πολυ καλες προοπτικες εξελιξης.

δευτερον,αυτο δεν αναιρει οτι οι πενελληνιες περα απο θεμα διαβασματος ή προγραμματος ειναι και θεμα τυχης(οπως και θεμα τυχης ειναι να πεσει η σωστη αγγελια στα χερια σου ή να ψαξεις,στο σωστο χρονο)

τριτον,που την ειδες την κλαψα δεν καταλαβα?ο εργοδοτης δεκαρα δεν δινει πως περασες τις πανελληνιες,ο εργοδοτης νοιαζεται για το αν εκτελεις αρτια τη δουλεια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
καταρχην εβγαλα τη σχολη μου σε 4 χρονια τζαστ;)
βρηκα αμεσως δουλεια,με το βασικο μεν,αλλα με πολυ καλες προοπτικες εξελιξης.

δευτερον,αυτο δεν αναιρει οτι οι πενελληνιες περα απο θεμα διαβασματος ή προγραμματος ειναι και θεμα τυχης(οπως και θεμα τυχης ειναι να πεσει η σωστη αγγελια στα χερια σου ή να ψαξεις,στο σωστο χρονο)

τριτον,που την ειδες την κλαψα δεν καταλαβα?ο εργοδοτης δεκαρα δεν δινει πως περασες τις πανελληνιες,ο εργοδοτης νοιαζεται για το αν εκτελεις αρτια τη δουλεια του.
γιατι του δινεις σημασια? :) βλεπεις κανεναν να το κανει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
καταρχην εβγαλα τη σχολη μου σε 4 χρονια τζαστ;)
βρηκα αμεσως δουλεια,με το βασικο μεν,αλλα με πολυ καλες προοπτικες εξελιξης.

δευτερον,αυτο δεν αναιρει οτι οι πενελληνιες περα απο θεμα διαβασματος ή προγραμματος ειναι και θεμα τυχης(οπως και θεμα τυχης ειναι να πεσει η σωστη αγγελια στα χερια σου ή να ψαξεις,στο σωστο χρονο)

τριτον,που την ειδες την κλαψα δεν καταλαβα?ο εργοδοτης δεκαρα δεν δινει πως περασες τις πανελληνιες,ο εργοδοτης νοιαζεται για το αν εκτελεις αρτια τη δουλεια του.

Mα ακριβως αυτο λεω και εγω ο εργοδοτης νοιαζετε αν εκτελεις καλα την δουλεια σου και τι εφοδια εχεις...
Δεν μιλησα προσωπικα σε εσενα μιλαω γενικα για ολους αυτους που κλαιγονται...
Να κανω και μια ερωτηση σε εσας που επικαληστε συνεχεια την θεα τυχη.Τι ειναι τυχη?Εγω ηξερα πως τυχη ειναι καποιο γεγονος που δεν μπορουμε να ελεγξουμε και να προσδιορισουμε.


Επιμενω τι ειναι τυχη?θελω τεκκμιριωμενη απαντηση,γιατι καλο να χρησιμοποιουμε μια ενοια αλλα να ξερουμε και τι σημαινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Mα ακριβως αυτο λεω και εγω ο εργοδοτης νοιαζετε αν εκτελεις καλα την δουλεια σου και τι εφοδια εχεις...
Δεν μιλησα προσωπικα σε εσενα μιλαω γενικα για ολους αυτους που κλαιγονται...
Να κανω και μια ερωτηση σε εσας που επικαληστε συνεχεια την θεα τυχη.Τι ειναι τυχη?Εγω ηξερα πως τυχη ειναι καποιο γεγονος που δεν μπορουμε να ελεγξουμε και να προσδιορισουμε.


Επιμενω τι ειναι τυχη?θελω τεκκμιριωμενη απαντηση,γιατι καλο να χρησιμοποιουμε μια ενοια αλλα να ξερουμε και τι σημαινει

τυχη?

εδωσα πανελληνιες το 2007 ,τελευταιο μαθημα ΑΟΘ,ειχα ξεσκισει κυριολεκτικα το βιβλιο στο διαβασμα,ωστοσο καποια κομματια θεωριας τα ηξερα πιο πολυ, μου ειχαν καθησει περισσοτερο,πως το λενε.Αν επεφταν εκεινα θα ειχα γραψει το τελειο 20,επεσε ομως κατι αλλο το οποιο ναι μεν το ηξερα αλλα οχι τοσο καλα,και ετσι εγραψα 18.

τυχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Τυχη ειναι ενας απροσδιοριστος παραγοντας, το απροβλεπτο.
Καλα την ξερεις. Επισης καλο ειναι να ξερουμε και πως γραφονται οι λεξεις που χρησιμοποιουμε, ειναι εννοια.
Και παψε να θεωρεις οτι ολοι κλαιγονται.
Συζητηση γινεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_gka

Νεοφερμένος

Η kate_gka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Για μενα τουλαχιστον ειναι τυχη!
Εδωσα φετος...Για τα αρχαια ειχαμε πολυ λιγο χρονο και ετσι δεν διαβασα πολυ καλα τις τελευταιες μερες.
Σας μιλω ειλικρινα , επεσε το μοναδικο κομματι που ηξερα τοσοο καλα στο γνωστο.Οσοι ειναι θεωρητικη καταλαβαινουν ποσες πιθανοτητες ειχα να μου πεσει αυτο που ηξερα τελεια..1/30κατι..Αν επεφτε Αριστοτελης ειδικα θα εγραφα ουτε το μισο βαθμο.
Παμε παρακατω.Λατινικα τελευταιο μαθημα.Ειχαμε και σ/κ να διαβασουμε αλλα εμενα μ επιασε η βαρεμαρα μου και δεν διαβασα πολυ καλα..Απο ασκησεις ελυσα μονο των τελευταιων 2 μαθηματων στην επαναληψη.Και πεφτει το τελευταιο μαθημα και αλλο ενα που το θυμομουν απ εξω γιατι μας ειχε πρηξει η καθηγητρια στο φροντ.Αφου τη συμπτηξη προτασης σε μετοχη την θυμομουν χωρις να την κανω.Δεν ειναι αυτο τυχη?Να εχω δει την ιδια ακριβως ασκηση εχοντας διαβασει τις ασκησεισ για 2 μονο κειμενα?1/35 οι πιθανοτητες...μπορει και παραπανω.
Βιολογια γενικης περιμενα να γραψω καλυτερα γιατι το βιβλιο το ηξερα απ εξω αλλα επεσαν θεματα που με δυσκολεψαν.Ατυχια λοιπον.
Αυτα πιστευω εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
mods μηπως να κανατε σπλιτ?

πανελληνιες vs θρησκεια,πιστευετε στην τυχη?

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mts_

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μαραθώνας (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
99% Διάβασμα, 1% τύχη!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Είναι πολύ απλό. Η τύχη σου χρειάζεται οταν δεν εχεις προετοιμαστεί επαρκώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mts_

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μαραθώνας (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Είναι πολύ απλό. Η τύχη σου χρειάζεται οταν δεν εχεις προετοιμαστεί επαρκώς

συμφωνώ!! τα πάντα είναι θέμα προετοιμασίας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
1oν ποιος σου ειπε οτι εγραψα και στα δυο 20ρια...
2ον το οτι εσυ χρειαζοσουν μιση ωρα παραπανω και θα τα ελυνες ολα δεν εχει να κανει με την τυχη,...
3ον την μαλακια που εκανα στην φυσικη και πειρα 18 δεν την φορτωνω στον παραγοντα τυχη γιατι ετσι με συμφερει,ειναι καθαρα δικια μου ηλιθιοτητα,βιασυνη και ελλιπεις προετοιμασια.Μπορει να το ηξερα και σπιτι μου να μην το ειχα κανει λαθος αλλα εκεινη την ωρα το εκανα οποτε ειμαι εγω καθαρα υπευθυνος και κανεις αλλος.Σταματηστε τις κλαψες και αναλαβετε τις ευθυνες,δεν υπαρχει τυχη.

Είναι ΚΑΙ θέμα τύχης! Είναι πρακτικά αδύνατο για κάποιον να είναι άριστος ΚΑΙ στα 6 μαθήματα που εξετάζονται πανελλαδικός! (Όσο για τη δήλωση σου "Την έκθεση δεν την θεωρώ μάθημα" σε προηγούμενο ποστ μπράβο! :clapup: γέλασα πολύ!)
Αν σου πέσει το ένα σημείο της Φυσικής π.χ. που δεν είσαι ΑΡΙΣΤΟΣ και σου ξεφεύγει κάτι αυτό είναι θέμα τύχης, γιατί από κακή τύχη, εσύ που υστερείς σε αυτό το σημείο θα χάσεις αρκετά μόρια ενώ ένας που εκεί είναι καλός και υστερεί σε ένα άλλο σημείο της ύλης το οποίο δεν έχει πέσει θα πάρει περισσότερα από εσένα... Αυτό δεν είναι τύχη ε; Κανείς δεν υποστηρίζει πως κατά τύχη ένας μαθητής του 20 γράφει κάτω από 10 σε όλα τα μαθήματα αλλά ένας που πήγαινε για 20 στη Φυσική και από την ΑΤΥΧΙΑ που σου περιέγραψα προηγουμένως γράφει 18, τότε ναι αυτό γίνεται κατά τύχη. Τέσπα δεν ξέρω γιατί απάντησα! Έχω μάθει να ξεχωρίζω τα ποστ που γράφονται μόνο και μόνο για να προκαλέσουν αντιδράσεις... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Έχω μάθει να ξεχωρίζω τα ποστ που γράφονται μόνο και μόνο για να προκαλέσουν αντιδράσεις... :whistle:
και καποια ατομα γραφουν μονο τετοια ποστ:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Η φάση είναι ότι όλοι εδώ μέσα που υποστηρίζουν ότι δεν υπάρχει ο παράγοντας τύχη στις πανελλήνιες εχουν ως δεδομένο ότι αυτοί που πιστεύουν το αντίθετο απέτυχαν στις πανελλήνιες και προβάλλουν την ατυχία τους ως δικαιολογία. Ανοίξτε λίγο τα μυαλά σας. Όχι πολύ. Ίσα ίσα για να μπορείτε να αποδέχεστε και την γνώμη του άλλου και να μην την ακυρώνετε αμέσως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top