Γενικές φοιτητικές απορίες

student91

Νεοφερμένος

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζει κανείς κάτι για τη Φιλοσοφική Σχολή και συγκεκριμένα για το τμήμα της Φιλολογίας?Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:bye:
Στις 28 αρχιζουν~!!!θα ειμαστε συμφοιτητες!! εισαι απο μυτιληνη?? ξερεις εναν βασιλη κ.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το πα.μακ αρχιζει στισ 28!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Στις 28 αρχιζουν~!!!θα ειμαστε συμφοιτητες!! εισαι απο μυτιληνη?? ξερεις εναν βασιλη κ.?

Επιτέλους βρίσκω <Φιλολόγους>. Κι εγώ παιδιά συμφοιτητής σας θα είμαι. Να κανονίσουμε να συναντηθούμε. :no1:
Εμένα, που πήγα και ρώτησα, μου είπαν ότι τα μαθήματα ξεκινούν στις 30.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

student91

Νεοφερμένος

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Επιτέλους βρίσκω <Φιλολόγους>. Κι εγώ παιδιά συμφοιτητής σας θα είμαι. Να κανονίσουμε να συναντηθούμε. :no1:
Εμένα, που πήγα και ρώτησα, μου είπαν ότι τα μαθήματα ξεκινούν στις 30.
Φιλολογια Αθηνα εχεις περασει,ετσι?Οποτε θελεις στειλε πμ να κανονισουμε!! 28 αρχιζουν τα μαθηματα το λεει η ιστοσελιδα
https://www.phil.uoa.gr/announcementsProgramm.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

student91

Νεοφερμένος

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Επιτέλους βρίσκω <Φιλολόγους>. Κι εγώ παιδιά συμφοιτητής σας θα είμαι. Να κανονίσουμε να συναντηθούμε. :no1:
Εμένα, που πήγα και ρώτησα, μου είπαν ότι τα μαθήματα ξεκινούν στις 30.
τωρα ειδα οτι εισαι απο Θεσσαλονικη..αρα εισαι στο τμημα της Θεσσαλονικης ε? εγω ειμαι Αθηνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
τωρα ειδα οτι εισαι απο Θεσσαλονικη..αρα εισαι στο τμημα της Θεσσαλονικης ε? εγω ειμαι Αθηνα..

Τώρα είδα το πμ. Ναι Θεσσαλονίκη είμαι. Δεν πειράζει... μετράει η καλή σου θέληση!!:):)
-----------------------------------------
Εμάς τα μαθήματα στη σχολή αρχίζουν 6 Οκτωβρίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
όσοι ενδιαφέρονται για πληροφορική απθ πήρα τηλ τη γραμματεία και είπε θα αρχίσουν μετά τις εκλογές, θα βγεί πρόγραμμα στο site
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
εγώ έμαθα ότι το παιδαγωγικό τμήμα δημοτικής εκπαίδευσης Ιωαννίνων αρχίζει στις 6...κ μου είπαν ότι θα βγεί και αναλυτικό πρόγραμμα στο ιντερνετ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
εμεις στο μεταφραστικο ξεκιναμε 12 οκτωβριου λογω εκλογων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλένηΚρ

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Εμεις στο Παιδαγωγικο Βολου ξεκινησαμε στις 21 Σεπτεμβρη:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εμεις στο Παιδαγωγικο Βολου ξεκινησαμε στις 21 Σεπτεμβρη:'(

τόοοσο νωρίς?να σε ρωτήσω...τα μαθήματα επιλογής πότε τα δήλωσες?πριν αρχίσουν τα μαθήματα?δήλωσες και αγγλικά ή γαλλικά ή γερμανικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penspinner

Νεοφερμένος

Ο penspinner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Σαν μαθητής που σε λίγες μέρες, 3 για την ακρίβεια, τελειώνει τις πανελλαδικές εξετάσεις θα ήθελα να μάθω πότε κλείνουν τα πανεπιστήμια για την εξεταστική γιατί ενδιαφέρομαι να πάω να δω πως είναι οι εγκαταστάσεις, τα μαθήματα (που από ότι μου έχουν πει μπορεί να παρακολουθήσει ο καθένας) και γενικώς η "ζωή" στην τριτοβάθμια εκπαίδευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Εμείς αν σε ενδιαφερει κλείσαμε ήδη,γραφω 1η Ιούνη.Καθε σχολη εχει το προγραμμα της,δεν ειναι σαν τα σχολεια.Ναι οντως ταμαθηματα ο καθενας τα παρακολουθει αν δε δημιουργει προβλημα.Εχω παει σε σχολες φιλων(στη γαλλικη ημουν το μοναδικο αγορι στο αμφιθεατο σε μια φαση),και συμφοιτητες μου εχουν φερει δικους τους φιλους σε μας.Αν θελεις να δεις εγκαταστασεις ελα Κρητη φιλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Σαν μαθητής που σε λίγες μέρες, 3 για την ακρίβεια, τελειώνει τις πανελλαδικές εξετάσεις θα ήθελα να μάθω πότε κλείνουν τα πανεπιστήμια για την εξεταστική γιατί ενδιαφέρομαι να πάω να δω πως είναι οι εγκαταστάσεις, τα μαθήματα (που από ότι μου έχουν πει μπορεί να παρακολουθήσει ο καθένας) και γενικώς η "ζωή" στην τριτοβάθμια εκπαίδευση.
καθε πανεπιστημιο/ΤΕΙ εχει διαφορετικη ημερομηνια που κλεινει για εξεταστικη.
Καλο θα ηταν να κοιταξεις σε ποιο τμημα θες να πας και να ενημερωθεις απο το site του τμηματος για την ημερομηνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
καθε πανεπιστημιο/ΤΕΙ εχει διαφορετικη ημερομηνια που κλεινει για εξεταστικη.
Καλο θα ηταν να κοιταξεις σε ποιο τμημα θες να πας και να ενημερωθεις απο το site του τμηματος για την ημερομηνια!

εσείς πότε κλείνετε αξιαγαπητη συζυγε να περασουμε καμια βόλτα??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εσείς πότε κλείνετε αξιαγαπητη συζυγε να περασουμε καμια βόλτα??:P
εμεις αντρα μου ξεκιναμε εξεταστικη στις 28 ιουνιου και τελειωνουμε 9 ιουλιου:/:
δεν ξερω γιατι το πηγαν τοσο αργα:/:,η αρχικη ημερομηνια εναρξης ηταν 20 ιουνιου.

Παρολο που τα εργαστηρια θα τα δωσουμε την πρωτη ή δευτερη εβδομαδα του Ιουνιου νομιζω φετος το εχουν παρατραβηξει:/:

Να δεις που θα θελουν να δουν το Μουντιαλ και οι καθηγητες:hehe::hehe::hehe::hehe:

Να περασετε,ειστε παντα ευπροσδεκτοι:redface::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Ανάλογα με αυτό που σε ενδιαφέρει όπως είπε η Όλγα. Το ότι έχει τελειώσει η εξεταστική δε σημαίνει πως οι διοικητικές υπηρεσίες δε λειτουργούν. Απλώς θα δεις πανεπιστήμια που θυμίζουν νεκροταφεία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
εμεις αντρα μου ξεκιναμε εξεταστικη στις 28 ιουνιου και τελειωνουμε 9 ιουλιου:/:
δεν ξερω γιατι το πηγαν τοσο αργα:/:,η αρχικη ημερομηνια εναρξης ηταν 20 ιουνιου.

Παρολο που τα εργαστηρια θα τα δωσουμε την πρωτη ή δευτερη εβδομαδα του Ιουνιου νομιζω φετος το εχουν παρατραβηξει:/:

Να δεις που θα θελουν να δουν το Μουντιαλ και οι καθηγητες:hehe::hehe::hehe::hehe:

Να περασετε,ειστε παντα ευπροσδεκτοι:redface::whistle:

ωωω...:redface::whistle:φετος πρακτικα αδυνατο,αν ανεβουμε του χρονου πανω ειναι δεσμευση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
παιδια το ειχα απορια...θελω μολις τελειωσω με το καλο (31 μαη), να περασω απο νομικη με εναν φιλο μου που φοιτα εκει, το εχω αυτο το δικαιωμα ή μπορει να με πεταξει κανενας εξω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top