Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,984 εγγεγραμμένα μέλη και 2,441,137 μηνύματα σε 77,111 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 140 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Γενικές φοιτητικές απορίες

sudoku09

Φοιτητής

H sudoku09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής Πειραιά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H sudoku09 έγραψε: στις 17:57, 04-09-09:

ξέρετε μήπως αν τα μαθήματα θα ξεκινήσουν την πρώτη οκτωβρίου ή αν θα πάνε μετά τις εκλογές;γενικότερα πότε ξεκινάνε συνήθως;
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

yota1990

Φοιτητής

H yota1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H yota1990 έγραψε: στις 23:33, 06-09-09:

Εγω ακουσα οτι καποια,οπως το δικο μου το τει στη λαμια,τα μαθηματα ξεκινουν 21/9...οπωσ κ το πολυτεχνειο στην κρητη...δν ξερω γιατι τοσο νωρις..εχετε ακουσει τιποτα αλλο;;
Παράθεση

Nomikarios

Φοιτητής

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 162 μηνύματα.

O Nomikarios έγραψε: στις 21:38, 07-09-09:

δεν θα αρχίσουν ποτέ...έρχονται και εκλογές κλάψτα !!! ΣΟΣ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΤΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΑΣ!! THEN YOU ARE DOOMED!!!!
3
Παράθεση

κωστακης

Φοιτητής

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 598 μηνύματα.

O κωστακης έγραψε: στις 21:39, 07-09-09:

γιατι να μην μας παρουν το τηλεφωνο???
1
Παράθεση

Nomikarios

Φοιτητής

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 162 μηνύματα.

O Nomikarios έγραψε: στις 23:08, 07-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από koulis
γιατι να μην μας παρουν το τηλεφωνο???
και ύστερα ξύπνησες
1
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 00:54, 09-09-09:

το ποτε αρχιζουν τα μαθηματα εξαρταται απο τη σχολη, αλλα αρχιζουν οκτωβρη αλλα σεπτεμβρη θα πρεπει να το δεις στη σχολη που περασες
Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H kritsinaki έγραψε: στις 00:31, 10-09-09:

Μου ειπαν οτι η σχολη μου αρχιζει 21 Σεπτεμβρη αλλα θα παρω κ τηλ, για σιγουρια
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε: στις 01:12, 10-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από kritsinaki
Μου ειπαν οτι η σχολη μου αρχιζει 21 Σεπτεμβρη αλλα θα παρω κ τηλ, για σιγουρια
σε ποια σχολη εισαι;
Παράθεση

nefi

Φοιτητής

H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.

H nefi έγραψε: στις 01:28, 10-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από yota1990
Εγω ακουσα οτι καποια,οπως το δικο μου το τει στη λαμια,τα μαθηματα ξεκινουν 21/9...οπωσ κ το πολυτεχνειο στην κρητη...δν ξερω γιατι τοσο νωρις..εχετε ακουσει τιποτα αλλο;;

μεχρι 30 ειναι οι εγγραφες! πως γινεται αυτο??!
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε: στις 01:35, 10-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από nefi
μεχρι 30 ειναι οι εγγραφες! πως γινεται αυτο??!
δεν εχει σημασια...
τα μαθηματα τα παρακολουθεις και χωρις να γραφτεις
Παράθεση

nefi

Φοιτητής

H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.

H nefi έγραψε: στις 01:38, 10-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
δεν εχει σημασια...
τα μαθηματα τα παρακολουθεις και χωρις να γραφτεις

κουφο??!:!::wow:
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε: στις 01:39, 10-09-09:

οχι ρε αφου ετσι κι αλλιως μπορεις να πας σε οποιοδηποτε μαθημα οποιασδηποτε σχολης να παρακολουθησεις...
1
Παράθεση

Samy

Φοιτητής

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 238 μηνύματα.

O Samy έγραψε: στις 03:40, 10-09-09:

συνηθως το εξαμηνο αρχιζει οταν τελειωνει η εξεταστικη περιοδος της σχολης...για παραδειγμα για το τμημα μηχανολογων μηχανικων του Πανεπιστημιου Πατρων η εξεταστικη τελειωνει 25/9(παρασκευη) ...28/9 (δευτερα) αρχιζει το εξαμηνο!
Παράθεση

NemesisRose (Κ@τερίν@)

Φοιτητής

H Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H NemesisRose Oh la la έγραψε: στις 15:31, 11-09-09:

εμένα που στη σελίδα της σχολής μου(ΠΔΕ Δυτικής Μακεδονίας) δεν ανακοινώνεται η ημερομηνία έναρξης των μαθημάτων πρέπει να πάρω τηλέφωνο στη γραμματεία?
Παράθεση

Samy

Φοιτητής

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 238 μηνύματα.

O Samy έγραψε: στις 15:48, 11-09-09:

δεν χανεις τιποτα...
Παράθεση

nefi

Φοιτητής

H nefi έγραψε: στις 19:39, 11-09-09:

εγω τς πηρα τηλ κ μου ειπαν οτι δν ξερουν...! μαλλον μετα τς εκλογες θα ξεκινησουν...
Παράθεση

nibakou (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής του τμήματος Εκπαιδευτικών Ηλεκτρολογίας & Ηλεκτρονικής (Α.Σ.Παι.Τ.Ε./Μαρούσι) . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O nibakou έγραψε: στις 14:51, 16-09-09:

εγώ που πήρα στην ασπαιτέ μου είπαν πιθανόν πρώτη του Οκτώβρη αλλά τώρα με τις εκλογές δεν ξέρουμε!!

να ρωτήσω κάτι, για τα εργαστήρια πότε γράφεσαι; κάτι άκουσα, ότι πρέπει να γραφτείς πριν ακόμα ανοίξουν οι σχολές.
Παράθεση

themesunik (Μυτιλάνα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Μυτιλάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O themesunik έγραψε: στις 20:03, 16-09-09:

Μήπως γνωρίζει κανείς κάτι για τη Φιλοσοφική Σχολή και συγκεκριμένα για το τμήμα της Φιλολογίας?Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Παράθεση

mourkos (Κώστας)

Φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 232 μηνύματα.

O mourkos έγραψε: στις 21:26, 16-09-09:

όσοι ενδιαφέρονται για το τμήμα πληροφορικής στο απθ, ρώτησα τη γραμματεία σήμερα και είπαν πως θα αρχίζουν τα μαθήματα μετά τις εκλογές, το πότε ακόμα δεν είναι σίγουρο.
Παράθεση

m.m

Φοιτητής

H m.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Ιωαννίνων . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H m.m έγραψε: στις 22:14, 22-09-09:

Μηπως ξερει καποιος ποτε ανοιγουν τα πανεπιστημια??:what:
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες