Γενικές φοιτητικές απορίες

sudoku09

Νεοφερμένος

Η sudoku09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ξέρετε μήπως αν τα μαθήματα θα ξεκινήσουν την πρώτη οκτωβρίου ή αν θα πάνε μετά τις εκλογές;γενικότερα πότε ξεκινάνε συνήθως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yota1990

Νεοφερμένος

Η yota1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Εγω ακουσα οτι καποια,οπως το δικο μου το τει στη λαμια,τα μαθηματα ξεκινουν 21/9...οπωσ κ το πολυτεχνειο στην κρητη...δν ξερω γιατι τοσο νωρις..εχετε ακουσει τιποτα αλλο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
δεν θα αρχίσουν ποτέ...έρχονται και εκλογές κλάψτα !!! ΣΟΣ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΤΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΑΣ!! THEN YOU ARE DOOMED!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
γιατι να μην μας παρουν το τηλεφωνο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
το ποτε αρχιζουν τα μαθηματα εξαρταται απο τη σχολη, αλλα αρχιζουν οκτωβρη αλλα σεπτεμβρη θα πρεπει να το δεις στη σχολη που περασες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Μου ειπαν οτι η σχολη μου αρχιζει 21 Σεπτεμβρη αλλα θα παρω κ τηλ, για σιγουρια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μου ειπαν οτι η σχολη μου αρχιζει 21 Σεπτεμβρη αλλα θα παρω κ τηλ, για σιγουρια;)

σε ποια σχολη εισαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Εγω ακουσα οτι καποια,οπως το δικο μου το τει στη λαμια,τα μαθηματα ξεκινουν 21/9...οπωσ κ το πολυτεχνειο στην κρητη...δν ξερω γιατι τοσο νωρις..εχετε ακουσει τιποτα αλλο;;


μεχρι 30 ειναι οι εγγραφες! πως γινεται αυτο??!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
μεχρι 30 ειναι οι εγγραφες! πως γινεται αυτο??!

δεν εχει σημασια...
τα μαθηματα τα παρακολουθεις και χωρις να γραφτεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
δεν εχει σημασια...
τα μαθηματα τα παρακολουθεις και χωρις να γραφτεις


κουφο??!:!::wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
οχι ρε αφου ετσι κι αλλιως μπορεις να πας σε οποιοδηποτε μαθημα οποιασδηποτε σχολης να παρακολουθησεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
συνηθως το εξαμηνο αρχιζει οταν τελειωνει η εξεταστικη περιοδος της σχολης...για παραδειγμα για το τμημα μηχανολογων μηχανικων του Πανεπιστημιου Πατρων η εξεταστικη τελειωνει 25/9(παρασκευη) ...28/9 (δευτερα) αρχιζει το εξαμηνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
εμένα που στη σελίδα της σχολής μου(ΠΔΕ Δυτικής Μακεδονίας) δεν ανακοινώνεται η ημερομηνία έναρξης των μαθημάτων πρέπει να πάρω τηλέφωνο στη γραμματεία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
δεν χανεις τιποτα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
εγω τς πηρα τηλ κ μου ειπαν οτι δν ξερουν...! μαλλον μετα τς εκλογες θα ξεκινησουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nibakou

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
εγώ που πήρα στην ασπαιτέ μου είπαν πιθανόν πρώτη του Οκτώβρη αλλά τώρα με τις εκλογές δεν ξέρουμε!!

να ρωτήσω κάτι, για τα εργαστήρια πότε γράφεσαι; κάτι άκουσα, ότι πρέπει να γραφτείς πριν ακόμα ανοίξουν οι σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

themesunik

Νεοφερμένος

Ο Μυτιλάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζει κανείς κάτι για τη Φιλοσοφική Σχολή και συγκεκριμένα για το τμήμα της Φιλολογίας?Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
όσοι ενδιαφέρονται για το τμήμα πληροφορικής στο απθ, ρώτησα τη γραμματεία σήμερα και είπαν πως θα αρχίζουν τα μαθήματα μετά τις εκλογές, το πότε ακόμα δεν είναι σίγουρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m.m

Νεοφερμένος

Η m.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μηπως ξερει καποιος ποτε ανοιγουν τα πανεπιστημια??:what::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top