Tελειώνουν οι διακοπές

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δυστυχώς όλα τα ωραία πράγματα τελειώνουν. Οι μέρες μετά τον 15 Αυγουστο είναι οι τελευταίες μέρες χαλαρότητας και ξάπλας που μας μένουν. Τι έχετε να πείτε για το καλοκαίρι που φεύγει εγώ προσωπικά ήθελα και άλλο.....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
με πιάνει μια μετα-καλοκαιρινή μελαγχολία, που θα φύγει με το που ξανάρθουν οι φοιτητές στην πόλη μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Τελειωνουν?Μπαααααααα

Τωρα αρχιζουν βασικα :P

Τοσα χρονια και εγω μελαγχολουσα αυτην την περιοδο αλλα απο εδω και περα ποτε και για τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Δεν έχει φύγει ακόμα... Μένουν λίγες μέρες μέχρι 12 Σεπτεμβρίου για να ανοίξουν τα σχολεία. Εγώ ξεκουράστηκα αρκετά και για να πω την αλήθεια ανυπομονώ λίγο να ανοίξουν τα σχολεία. Νέα βιβλία, νέο πρόγραμμα, νέες γνωριμίες... Αλλά μετά θα βαρεθώ πάλι το σχολείο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Θα έρθουν και άλλα, καλύτερα καλοκαίρια. :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τελειωνουν?Μπαααααααα

Τωρα αρχιζουν βασικα :P

Τοσα χρονια και εγω μελαγχολουσα αυτην την περιοδο αλλα απο εδω και περα ποτε και για τιποτα

:mad: εσύ τέλειωσες 3η λυκείου και έχεις πάνω απο μήνα εμείς οι υπόλοιποι όμως μετράμε αντίστροφα πλέον :(

Δεν έχει φύγει ακόμα... Μένουν λίγες μέρες μέχρι 12 Σεπτεμβρίου για να ανοίξουν τα σχολεία. Εγώ ξεκουράστηκα αρκετά και για να πω την αλήθεια ανυπομονώ λίγο να ανοίξουν τα σχολεία. Νέα βιβλία, νέο πρόγραμμα, νέες γνωριμίες... Αλλά μετά θα βαρεθώ πάλι το σχολείο. :P
:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dominator

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dominator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Από τη στιγμή που αρχίζουν τα ξένα πρωταθλήματα και παίζουν στα ραδιόφωνα οι διαφημίσεις για σχολικά,καλοκαίρι πάπαλα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
πάμε παιδιά για να τελειώνουμε!! οσο τελειωνουν οι μέρες του καλοκαιριού τοσο ποιο κοντά ειμαστε στο να εκπληρώσουμε τον στόχο μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ωραίες εποχές...Καλοκαίρι Γ' Λυκείου...!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
θα τον εκπληρώσουμε...?
για μένα σήμερα τελείωσαν οι διακοπές μου:(
γύρισα από το χωριουδάκι μου και την καλαμάτα μου και τωρα πρεπει να στρωθω στις επαναλήψεις ...άσχετο αν δε με βλέπω να το κάνω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
Δε θέλω με τίποτα να ξεκινήσουν τα σχολεία φέτος. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
isida!!!

απο καλαματα εισαι η μενεις εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Βασικά πέρσι ξεκίνησα φροντιστήριο 2 Αυγούστου οπότε για μένα ο μήνας δεν πολυλέει πολλά. Απ' την Γ γυμνασίου ήταν απλά αυτό που μεσολαβούσε μεταξύ καλοκαιριού-σχολείου, ούτε τρελός ενθουσιασμός ούτε τίποτα ιδιαίτερο. Αδιαφορώ έτσι κι αλλιώς για την ιερή μανία που γεμίζει τον αέρα μέχρι τις 15 τουλάχιστον, είναι και μήνας αρκετής ζέστης -όχι φέτος ευτυχώς- που μου θυμίζει γιατί το καλοκαίρι δεν είναι η καλύτερή μου.

Απ' τα καλά του βέβαια είναι ότι σου δίνει πραγματικά άπειρο χρόνο για games. Well, δυστυχώς αυτό δε συνεπάγεται και άπειρα χρήματα αλλά δε βαριέσαι, μπορείς απλά να κάθεσαι χωρίς να σκέφτεσαι τι έχεις να κάνεις μετά. Γιατί δεν έχεις να κάνεις κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:( Λυπάμαι πραγματικά μακάρι να μπορούσα να γυρίσω το χρόνο 2 μήνες πίσω τότε που


:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
νομιζω πως για εμας τωρα αρχιζουν αν ειναι καλα τα αποτελεσματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Για μένα προσωπικά το καλοκαίρι τελείωσε και η προετοιμασία των πανελλαδικών ξεκινάει!!! Δυστιχώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Καθε χρονο η ιδια μελαγχολια... Φετος βεβαια οχι τοσο εντονη καθως για μενα αρχιζει η αντιστροφη μετρηση, κατι το οποιο περιμενα καιρο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top