Το Επίσημο "Βαρέθηκα" Τοπικ

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Βαρεθηκα να περιμενω τις βασεις των σχολων.
Και βαρεθηκα να περιμενω την Πεμπτη για να δω την μεγαλη ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ να παιζει!Τι να κανουμε?Ας συμβιβαστουμε με Μπαρτσελονα-Ρεαλ την Τεταρτη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Βαρέθηκα τις διακοπές..! :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
πολύ ωραίο κομμάτι! παλένια απλά μπόου!
βαρέθηκα να λαμβάνω 1000 ε-μαιλ την ημέρα από το ischool
χαχαχαχαχαχ! και νομιζα ημουν ο μόνος!
Βαρεθηκα να περιμενω τις βασεις των σχολων.
Και βαρεθηκα να περιμενω την Πεμπτη για να δω την μεγαλη ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ να παιζει!Τι να κανουμε?Ας συμβιβαστουμε με Μπαρτσελονα-Ρεαλ την Τεταρτη.:P
προχωράω παρακάτω:whistle:
Βαρέθηκα τις διακοπές..! :P :D
Κι εγώ επίσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Βαρέθηκα να σκέφτομαι αρνητικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Βαρέθηκα να σκέφτομαι αρνητικά!

Απλά μη σκέφτεσαι αρνητικά;) Θετική σκέψη! ούτως ή άλλως ολα καλά πάνε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
εσεις που βαρεθηκατε τις διακοπες(:eek:) δωστε τες σε μας που τισ εχουμε αναγκη!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
βαρεθηκα να βαριεμαι!!!!
και να διαβαζω ή τουλάχιστον να σκέφτομαι ότι πρέπει να διαβασω και τελικα να μη διαβαζω επειδη βαριέμαι!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Βαρέθηκα τους προδότες...
βαρέθηκα τα ψώνια...
βαρέθηκα τους ξερόλες...
βαρέθηκα τον εαυτό μου που είναι αδύναμος και πάντα συγχωρεί αντί να αγριέψει...
βαρέθηκα το διάβασμα...
βαρέθηκα όλοι να περιμένουν πολλά από μένα...
βαρέθηκα να ζορίζομαι να τους κάνω όλους ευτυχισμένους...
βαρέθηκα να μην μπορώ να το πετύχω το πιο πάνω ...
βαρέθηκα πια να λύνω ασκήσεις φυσική δεν την αντέχω άλλο!!!
βαριέμαι και την έκθεση...
βαρέθηκα να είμαι απαισιόδοξη
βαρέθηκα να μου το λένε....έτσι είναι η φύση μου... δεν πετάω στα σύννεφα αμαν πια!

βαριέμαι να γράψω άλλα...

αλλά δεν βαριέμαι να πω πως αυτό το τόπικ μου αρέσει πολύ., μπράβο στο παιδί που το σκέφτηκε και δεν βαριόταν να το κάνει xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Βαρέθηκα τους προδότες...
βαρέθηκα τα ψώνια...
βαρέθηκα τους ξερόλες...
βαρέθηκα τον εαυτό μου που είναι αδύναμος και πάντα συγχωρεί αντί να αγριέψει...
βαρέθηκα το διάβασμα...
βαρέθηκα όλοι να περιμένουν πολλά από μένα...
βαρέθηκα να ζορίζομαι να τους κάνω όλους ευτυχισμένους...
βαρέθηκα να μην μπορώ να το πετύχω το πιο πάνω ...
βαρέθηκα πια να λύνω ασκήσεις φυσική δεν την αντέχω άλλο!!!
βαριέμαι και την έκθεση...
βαρέθηκα να είμαι απαισιόδοξη
βαρέθηκα να μου το λένε....έτσι είναι η φύση μου... δεν πετάω στα σύννεφα αμαν πια!

βαριέμαι να γράψω άλλα...

αλλά δεν βαριέμαι να πω πως αυτό το τόπικ μου αρέσει πολύ., μπράβο στο παιδί που το σκέφτηκε και δεν βαριόταν να το κάνει xD

μοιάζουμε σε όλα εκτος απο αυτό με τη φυσική και την έκθεση!:clapup:
....και όχι δε βαριόμουν για να το φτιάξω!:P:P
Βαριέμαι να πρέπει να πάει 11 για να βγω καθε μερα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
μοιάζουμε σε όλα εκτος απο αυτό με τη φυσική και την έκθεση!:clapup:
....και όχι δε βαριόμουν για να το φτιάξω!:P:P
Βαριέμαι να πρέπει να πάει 11 για να βγω καθε μερα:(
Εγώ είμαι πιο πολύ της Βιολογίας-Χημείας...

Βαριέμαι να βλέπω ξανα και ξανα κάθε καλοκαίρι τις διαφημίσεις για τις σχολικες τσαντες "Paxos"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Bαριεμαι να περιμενω το αυριο να ερθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγώ είμαι πιο πολύ της Βιολογίας-Χημείας...

Βαριέμαι να βλέπω ξανα και ξανα κάθε καλοκαίρι τις διαφημίσεις για τις σχολικες τσαντες "Paxos"

κι εγώ:eek::eek:(αλλα είμαι ακομα Β γυμνασιου)

εγω εχω να ανοιξω τηλεοραση ισα με 2 εβδ:P:P

Βαριέμαι που βαριέται η πες-μου-και-το-ονομα-σου να βλέπει ξανα και ξανα κάθε καλοκαίρι τις διαφημίσεις για τις σχολικες τσαντες "Paxos"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
βαρέθηκα να περιμένω να βγουν οι βάσεις έλεος πια.....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
βαρεθηκα να ασχολουμαι με μαλακιες(-κες :mad:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
βαρεθηκα τους ασκοπους καυγαδες:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gewrgia93

Νεοφερμένος

Η Gewrgia93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Βαρέθηκα να περιμένω θέλω να έρθει η επόμενη Δευτέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Βαρέθηκα να περιμένω θέλω να έρθει η επόμενη Δευτέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ισχυει:P:whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis777

Νεοφερμένος

Ο takis777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
βαρεθηκα να περιμενω το αλτερ τοσα χρονια, μπας και βαλει κανα μεξικανικο τυπου μαρια της γειτονιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody

Νεοφερμένος

Η somebody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Yπάρχει και το αντίδοτο:

https://www.youtube.com/watch?v=lZqKAv6zmLc

:P

εντος:Βαριέμαι να διαβάσω.:hehe:

χεχε γαματο κομματακι,το ειχα ξεχασει:P:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

εντος:βαριεμαι να απαντησω στα threads....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top