Όταν ήμουν μικρός ήθελα να γίνω...

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Σίγουρα σχεδόν όλοι στην παιδική μας ηλικία θέλαμε να γίνουμε κάτι..Μερικοί το θέλαμε μα όχι πια,μερικοί το θλελουμε ακόμα,μερικοί σκοπεύουμε να το πραγματοποιήσουμε και μερικοί το πραγματοποίησαν.Λοιπόν ας πούμε τί θέλαμε να γινουμε όταν είμασταν ακόμα παιδακια:redface::P αν θα το ακολουθησουμε τωρα και αν οχι τι θα ακολουθησουμε ή τελικα τί γιναμε!

Εγώ ήθελα να κουμαντάρο αεροπλάνο..Πίλοοοοοτος:clapup::clapup: Τελικά δεν μου αρέσει αυτή η ευθύνη και πια δεν ενδιαφερομαι να οδηγω αεροπλανα.Θέλω ή ψυχολόγος ή φιλόλογος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julietini

Νεοφερμένος

Η julietini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εγω μικρη ηθελα να γινω μαγειρισσα , αργοτερα κτηνιατρος και θυμαμαι ηθελα και διαιτολογος (οταν ημουν δημοτικο γιατι με ειχε πρηξει η οικογενεια μου να γινω :p ) . Τωρα που θα παω Λυκειο αποφασισα να παω σε στρατιωτικες σχολες οπως π.χ στη ΣΣΑΣ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μεγάλη αλλαγή :) είδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εγω μικρός ήθελα να γίνω παιδίατρος! μετά αλλαξα γιατι ανακαλυψα πως οι παιδιατροι πρεπει να κανουν και εμβολια(κατι που δε μου αρεσε να μου κανουν τοτε). μετα πειραζα συνεχως τα φαρμακα και να που καταληξα τωρα να θελω να γινω Φαρμακοποιος(όχι retail pharmacist ομως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ηθελα να γινω ποδοσφαιριστης και θέλω να γίνω ποδοσφαιριστης..Τωρα πάω προς πληροφόρικη μεριά (δεν με χαλάει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
από μικρή ήθελα να γίνω ιατρός..
πέρασα μια φάση όμως που ήθελα να γίνω αστυνομικίνα του FBI, ξέρετε σαν αυτές στις ταινίες..
ό,τι να ' ναι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
αααα να σημειωσω επίσης πως ήθελα να γινω pokemon trainer! (οχι οτι δε θελω να γινω ακομα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros11

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Κι εγώ μικρός ήθελα να γίνω πιλότος και μάλλον έφταιγε το Flight Simulator που έπαιζα στον υπολογιστή. Η πλάκα είναι ότι όταν είδα την πρώτη γραμμή του θέματος θυμήθηκα που ήθελα να γίνω πιλότος και μόλις προχώρησα λίγο είδα ότι το ίδιο έγραψε και ο Spiros.ker.
Από πέρσι θέλω Ηλεκτρολόγος Μηχανικός αν και τώρα τελευταία σκέπτομαι και κάτι με Μαθηματικά ή Φυσική (αν και δεν θέλω καθηγητής), ή ΣΕΜΦΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ήθελα να γίνω ο επόμενος Πικάσο!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
ήθελα να γίνω ζωγράφος, ή γιατρός χωρίς σύνορα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Εγώ ήθελα να γίνω ο θηλυκός Bruce Lee :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ ήμουν ότι να ναι :P μιλάμε για τρελές αλλαγές...
Νηπιαγωγείο... δεν ξέρω πώς μου κόλλησε, από που το άκουσα αλλά έλεγα: καθηγήτρια πανεπιστημίου (πιο τρελό παιδί από μένα αποκλείεται να υπήρχε!!) :redface::P
Δημοτικό... πέρασα από πολλές φάσεις!! Μερικά που θυμάμαι τώρα: γιατρός, αστυνομικίνα, δασκάλα, νηπιαγωγός, αστροφυσικός, δικηγόρος, νοσοκόμα, αστροναύτης (είχα δει το apollo 13 και είχα κολλήσει)
Γυμνάσιο: Δημοσιογράφος, Φιλόλογος, Δικηγόρος, Ψυχολόγος, Αθλητικός ανταποκριτής...
Λύκειο: Δηκηγόρος, Φιλόλογος

Ότι να ναι όμως έτσι;;; Και από ότι φαίνεται θα γίνω τελικά φιλόλογος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν ήμουν μικρή ούτε ήξερα τι ήθελα... όχι ότι ξέρω τώρα... :P
Λοιπόν... Στο νηπιαγωγίο, επηρεασμένη από την πλύση εγκεφάλου, :P , ήθελα να γίνω στρατιωτική γιατρός. Έπειτα, στο δημοτικό σκεφτόμουν να γίνω δημοσιογράφος, αστροφυσικός ή σκηνοθέτης. Στο γυμνάσιο μου άρεσαν τα μαθηματικά και η φυσική, ενώ νευρίαζα με καθετί θεωρητικό... Οπότε σκεφτόμουν τίποτα φυσικό, μαθηματικό ή Πολυτεχνείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dr.melina

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Ήθελα να γίνω Ιατροδικαστής!!! Πειραγμένη από μικρή..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Εγώ στο Νηπιαγωγείο ήθελα να γίνω Ζωολόγος...
στο δημοτικό ήθελα να γίνω Αρχαιολόγος, την είχα δει Ιντιάνα Τζονς και καλά
στο Γυμνασιο κατέληξα να θέλω να γίνω Βιολόγος
τωρα στο Λυκειο...ακομα θελω να γινω Βιολογος....και βιολογος θα γινω :D

παντως το επαγγελμα που ηθελα παντα τελειωνε σε -λογος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ήθελα μικροβιολόγος και αργότερα αισθητικός. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αυτο που θυμαμαι πιο πολυ ειναι οτι ηθελα να γινω αστροναυτης :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρή άλλαζα συνέχεια γνώμες. :P
Ήθελα παιδίατρος, τραγουδίστρια, ηθοποιός, δασκάλα, φιλόλογος και τώρα θέλω μαθηματικός.

Έχω ακόμα χρόνια για να αλλάξω άλλες 10 φορές. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ ήθελα να γίνω ο θηλυκός Bruce Lee :P

:eek::sly:

Φαντάζομαι ξύλο που έριχνες στην γειτονιά σου :P

:strong::ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris 96

Νεοφερμένος

Ο dimitris 96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγω τα θυμαμαι ολα τελεια:
1. Παπας (οχι σχολια ημουν 3:P)
2. Ηθοποιος
3. Πυροσβεστης
4. Δασκαλος
5. Δικηγορος
6. Δικαστης
Τωρα θελω χειρουργος........
(ΑΑΑΑΑ... ξεχασα τον αστροναυτη!!!! Μαλλον νουμερο 3:P:P:P:P)))))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top