Πού πιστεύετε ότι έχετε περάσει;

brave_star

Νεοφερμένος

Η brave_star αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Αν πεσουν με το καλο περιπου 100 μορια θα ειμαι ΗΜΜΥ θεσσαλονικη :D... αλλιως Ξανθη....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kon Dim

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Αν πεσουν με το καλο περιπου 100 μορια θα ειμαι ΗΜΜΥ θεσσαλονικη :D... αλλιως Ξανθη....!!!!

εεε μια χαρα εισαι!πιστευω σίγουρα περνας ΗΜΜΥ Θεσσ ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εγώ περνάω μάλλον Αγγλική Φιλολογία Αθήνας (έχω 20.322 μόρια), ή αν είμαι τυχερή και πέσει το Νηπιαγωγών Αθήνας 387 μόρια, θα μπω εκεί (έχω 17.182)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios.crete

Νεοφερμένος

Ο stelios.crete αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
οικονομικών επιστημών Ρεθύμνου ή Δ.Ο.Σ.Α κομμοτηνής!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Αν πεσουν με το καλο περιπου 100 μορια θα ειμαι ΗΜΜΥ θεσσαλονικη :D... αλλιως Ξανθη....!!!!
Είσαι και πλακατζής :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας υποθέτω αν όπως λένε δεν ανεβούν οι βάσεις (είμαι στο όριο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Ιατρική ΑΠΘ περνάω σίγουρα, τώρα άμα πέσει η Ιατρική Αθηνών 37 μόρια θα βγω στο δρόμο με το μποξεράκι και θα χορεύω επί τρια φεγγάρια κάνοντας κωλοτούμπες και ευχαριστώντας το Θεό που μ' έκανε κωλόφαρδο.
This.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ετοιμασου να βγεις χαλαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Ιατρική ΑΠΘ περνάω σίγουρα, τώρα άμα πέσει η Ιατρική Αθηνών 37 μόρια θα βγω στο δρόμο με το μποξεράκι και θα χορεύω επί τρια φεγγάρια κάνοντας κωλοτούμπες και ευχαριστώντας το Θεό που μ' έκανε κωλόφαρδο.
This.
Μη κάνεις μεγάλες δηλώσεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Ιατρική ΑΠΘ περνάω σίγουρα, τώρα άμα πέσει η Ιατρική Αθηνών 37 μόρια θα βγω στο δρόμο με το μποξεράκι και θα χορεύω επί τρια φεγγάρια κάνοντας κωλοτούμπες και ευχαριστώντας το Θεό που μ' έκανε κωλόφαρδο.
This.

Τωρα το πες! Θελω βιντεακι μετα τις βασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftmano

Νεοφερμένος

Ο leftmano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Κοινωνιολογία ή Πάντειο ή Μυτιλήνη. ΟΛΗ η φετινή προσπάθεια ήταν εξαιτίας της και για αυτήν τη σχολή και μόνο! Παλιό απωθημένο να σπουδάσω κάτι που μου άρεσε πραγματικά και μόνο για τις γνώσεις. Έχω 15.5... τόσα (δεν θυμάμαι ακριβώς!)


(Είναι πιθανόν και καμιά Πολιτική Επιστήμη, γιατί κάπου τις "ανακάτωσα" στο μηχανογραφικό...πάει και καιρός, είμαι και μιας ηλικίας δεινόσαυρου για πανελλήνιες! )

Καλή επιτυχία παιδιά, και ιδιαίτερα στους συνυποψήφιους της Θεωρητικής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1990

Νεοφερμένος

Η ioanna1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
pamak
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kcR

Νεοφερμένος

Ο kcR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Λογικά χημικό κρήτης,βιολογικό κρήτης πάλι αν είμαι υπερβολικά τυχερός,βιοχημεία στη λάρισα αν είμαι άτυχος(?).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
κατα πασα πι8ανοτητα στο τμημα επιστημης υπολογιστων στη κρητη!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
έλα να μαζευόμαστε οι πληροφορικοί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*vasia*

Νεοφερμένος

Η *vasia* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αρχιτεκτονική Θεσσαλονίκη... Μπορεί και Αθήνα αν πέσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αν πέσουν (λίγο) οι βάσεις θα περάσω Διοίκηση Επιχειρήσεων στο ΤΕΙ Σερρών.
Αν πάλι παραμείνουν στα ίδια επίπεδα με πέρυσι, θα περάσω Διοίκηση Επιχειρήσεων στο ΤΕΙ Καβάλας.

Δηλαδή, όπως κι αν έχει, το κρύο δεν το γλιτώνω εκεί πάνω που θα πάω... :P
Στην Καβαλα παντως δεν εχει πολυ κρυο, ειναι παραθαλασσια πολη, οποτεεχει σχετικα ηπιο κλιμα!! Στις Σερρες δεν εχω ιδεα τι καιρο εχει, αλλα εχει πολυ καλη φοιτητικη ζωη;)... Και περυσι διοικηση επιχειρησεων στη Χαλκιδα δεν ειχες περασει?? Δε σκεφτεσαι να μεινεις εκει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top