Πού πιστεύετε ότι έχετε περάσει;

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
συμφορουμίτισσα, δε θυμάμαι αν έχει τύχει να στο ξαναπώ, αλλά υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα να γίνουμε και συμφοιτήτριες! ;)
Ναι νομίζω το έχουμε ξαναπεί παλιότερα!!;) Άντε μακάρι τότε!!:D
Πιο πολλές πιθανότητες για πού έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
με τα περσινά είμαι 361 μόρια πάνω από την κρήτη και 221 κάτω απ' τα γιάννενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Εκπαιδευτικής και κοινωνικής πολιτικής παμακ

Πολλούς για παμακ διαβάζω και χαίρομαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.
Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Πάτρας ή πιο απίθανο ΗΜΤΥ Πάτρας:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
:tongue:Δημόσια Διοίκηση στη Παντειο:tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
με τα περσινά είμαι 361 μόρια πάνω από την κρήτη και 221 κάτω απ' τα γιάννενα!
Τότε είναι σχεδόν σίγουρο!! Νομίζω τα έχεις άνετα τα γιάννενα... Άντε άντε θα τα πούμε εκεί!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Μαλλον πουθενα γιατι εκανα με το 10% με λιγα μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Με τις περσινές βάσεις του 10% περνάω Πάτρα, Μηχανικών H/Y και πληροφορικής.
Εγώ πιστεύω ότι θα περάσω Πληροφορική Ιωαννίνων γιατί είμαι σίγουρη ότι θα ανέβουν. Μπορεί και Επιστήμη των Υπολογιστών στη Κρήτη αν ανέβουν πάαααααααααρα πολύ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Mε τις περσινές βάσεις δεν περνάω πουθενά.Μπουάχ! :P
Με τις φετινές βάσεις (εκτιμήσεις) κοντεύω να κάνω παπάδες :P
Δεν θέλω να πω τι νομίζω,αλλά ήθελα να απαντήσω έτσι σε αυτό το θέμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία Τ.

Νεοφερμένος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Χρηματοοικονομικής κ Ασφαλιστικής Τ.Ε.Ι Κρήτης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
εγώ παιδιά με βλέπω για εφαρμοσμένων μαθηματικών και φυσ.επιστημων στο ΕΜΠ! ήθελα μηχανολογων.πόσο λέτε να πάει η κοζάνη μηχανολόγων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Αν πέσουν (λίγο) οι βάσεις θα περάσω Διοίκηση Επιχειρήσεων στο ΤΕΙ Σερρών.
Αν πάλι παραμείνουν στα ίδια επίπεδα με πέρυσι, θα περάσω Διοίκηση Επιχειρήσεων στο ΤΕΙ Καβάλας.

Δηλαδή, όπως κι αν έχει, το κρύο δεν το γλιτώνω εκεί πάνω που θα πάω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Εγώ έβαλα πρώτα πολιτικών μηχανικών Θεσσ μετά Ξάνθη κ μετά λογιστικής κ χρηματοοικονομικής ΠΑΜΑΚ!με βάση τα περσινά περναω παμακ αλλά πιο πολυ πιστευω οτι θα ειμαι Ξανθη!
Επιτέλους ένας στο ischool που έχει Ξάνθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Μαλλον πουθενα γιατι εκανα με το 10% με λιγα μορια...
ελα ρε μην εισαι πεσιμιστης ποτε δεν ξερεις.....





εγω μαλλον ΜΠΔ ξανθης!!!!!!!!!!(οχι για να μην λες οτι εισαι μονος φιλε *StarFalLeN*)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
ΗΜΜΥ Ξάνθης αλλά έχω βάλει και Ημμυ Θεσ/νίκης (690 κάτω ΕΛΠΙΖΩ ΦΕΤΟΣ ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ :clapup::clapup::clapup:)

εγω μαλλον ΜΠΔ ξανθης!!!!!!!!!!

Κι άλλος xD:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
τεχνολογια πληροφορικη κ τηλεποικινωνιων λαρισας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kon Dim

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Επιτέλους ένας στο ischool που έχει Ξάνθη.

χαχαχ ειδες τελικα υπαρχουν κ αλλοι!οσον αφορα το θαυμα για Θεσσ κ εγω ελπιζω ακομα οτι μπορει να πεσει5++ :P το πολιτικων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.

Kon Dim

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

το ειδα κ το διορθωσα μετα (χαχαχ ειδες τελικα υπαρχουν κ αλλοι!οσον αφορα το θαυμα για Θεσσ κ εγω ελπιζω ακομα οτι μπορει να πεσει5++ το πολιτικων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top