Πού πιστεύετε ότι έχετε περάσει;

Kon Dim

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά !Οι μέρες περνούν και σε λίγες μέρες (ελπίζουμε να είναι λίγες) θα ξέρουμε που θα σπουδάζουμε!Εσείς που πιστεύετε ότι θα είστε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
πουθενα :P:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Με τις περσινές βάσεις στο Οικονομικό Επιστημών του ΑΠΘ...

Μακάρι να είμαστε όλοι εκεί που επιθυμούμε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Με τις περσινές βάσεις στο Οικονομικό Επιστημών του ΑΠΘ...

Μακάρι να είμαστε όλοι εκεί που επιθυμούμε!:D

Αν περάσεις οικονομικό στο παμακ θα σου κάνω την εγγραφή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Επιστημη υπολογιστων Ηρακλειου και μπορω να πω πως ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα ειμαι εκει τον Οκτωβρη !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
θεσσαλονίκη....ή φυσικό ή μαθηματικό ή γεωλογικό......αλλά έχω μαι εντύπωση και με ανυσηχεί ότι μπορεί να είμαι ''άτυχη'' και να περάσω βόλο μηχανολόγων :P βασικά μακάρι στο θεό προσεύχομαι για θεσσαλονίκη... =/

Γεωλογικό ή γεωπονία εννοείς; Πάντως το μαθηματικό είναι αρκετά πιο ψηλά από το φυσικό.. Και μένα παρόμοια με ενδιαφέρουν και πιστεύω πως θα περάσω Πληροφορικό στο ΠΑΜΑΚ ή Φυσικό ΑΠΘ.. Οψόμεθα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Μηχανικών Επιστήμης Υλικών Ιωάννινα.
Αλλά δε θα πάω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων ΑΣΟΕΕ ή Οικονομικής Επιστήμης ΑΣΟΕΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Bιολογικων Εφαρμογων και τεχνολογιων Ιωαννινων(μακαρι θα παω στανταρ) χημικο ιωαννινων (δυσκολο να το πιασω αλλα αν ναι θα παω) φυσικο ιωαννινων(δεν ξερω αν παω) φυσικοθεραπεια σαλονκη(πιανω αλλα δεν ξερω αν παω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soras7

Νεοφερμένος

Ο soras7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
φυσικο αθηνας σχεδον σιγουρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ηλεκτρονικών μηχανικών χανια: D Κανείς άλλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αν περάσεις οικονομικό στο παμακ θα σου κάνω την εγγραφή. :P
xaxaxa - ευχαριστώ αλλά από ότι φαίνεται θα την χάσω για λίγα μόρια την σχολή!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas09

Νεοφερμένος

Ο kostas09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ΛΟΧΡΗ Παμακ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
και που περνάς αλλού???
μακάρι να περάσεις εκεί!:D

Βασικά ήθελα ή ΟΕ ΠΑ.ΜΑΚ ή ΟΕ ΑΠΘ και είμαι μέσα στο δεύτερο - σύμφωνα με τις περσινές βάσεις και μάλλον θα είμαι εκεί, οπότε όλα καλά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgiosKLMT

Νεοφερμένος

Ο GeorgiosKLMT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ηλεκτρονικών μηχανικών χανια: D Κανείς άλλος?

Και εγώ εκεί πιστεύω , πόσα μόρια έβγαλες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Και εγώ εκεί πιστεύω , πόσα μόρια έβγαλες ?

17241 πιστεύω να πέσει 90 τι διαολο: P εσύ ποσά εβγαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgiosKLMT

Νεοφερμένος

Ο GeorgiosKLMT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγώ 16 971 , πιστεύεις ότι περνάω ή δεν ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Hμμυ Εμπ...Κανεις αλλος συμφοιτητης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Εγώ 16 971 , πιστεύεις ότι περνάω ή δεν ?

Πιστεύω περνάς;) βέβαια με μπερδεψε λίγο η βάση επειδή πέρυσι ανέβηκε 200 μόρια ενώ οι περισσότερες πεσανε η μεινανε στα ίδια, αλλά πιστεύω θα πάει 16800 περίπου. Καλή επιτυχία πάντως;) Μετά τι έχεις βάλει φυσικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

aris93:)

Νεοφερμένος

Ο aris93:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
στατιστικης και ασφαλιστικης επιστημης!!! σχεδον σιγουρο βασικα αφου εχει βαση 2010 15855 και εχω 15990
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top