Ερωτική εξομολόγηση

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
αλλά μου είπε ότι αν δεν ήταν σε σχέση θα τα φτιάχναμε
Αυτό κανονίζεται 8)

Εγω συνηθως ελεγα ''θενξ για το ενδιαφερον αλλα ειμαι ερωτευμενη με αλλον '
Πως τα λέει :redface:

Ωπ,ωπ,σκέφτηκα και άλλη ατάκα απόρριψης "μαλάκα μου όταν σε βλέπω το μουνί μου γίνεται πιο στεγνό και απ'την έρημο Ατακάμα",ε,ε,πως σας φαίνεται?
Προσκυνώ.:PΚυρίως όχι για τα σχόλια,αλλά το σημείο που τα πετάς συνήθως.

μου εκανε ενα αγορι 2 φορες και εφαγε χυλοπιτα.του ειχα πει οτι ειμαι 3 λυκειου και οτι δεν ηθελα ερωτες ηθελα να συγκεντρωθω στο διαβασμα μου.μολις τελειωσα τις πανελληνιες και μου ξαναεκανε του ειπα ναι :P
Αυτό το ότι είσαι σταθερές τις απόψεις σου :P
On topic:Μου έχουν κάνει δυο φορές,κι απάντησα και τις δυο θετικά.
Επίσης μου έχουν γράψει σε γράμμα στο παρελθον πως θα θέλαν να κάνουν κάτι μαζί μου υπό άλλες συνθήκες.Εγώ έχω κάνει μια φορά κι ευτυχώς δέχτηκε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the_truth

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the_truth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
αν με έχουν κάνει???? άπειρες.....και δυστηχώς όλοι εκτός από 2 έφαγαν Χ. λάθος 3....στεναχωριέμαι όταν πρέπει να τους λέω ότι δεν νιώθω το ίδιο..με κάνει να νιώθω κακιά:/:
Βαλε και καμια φωτογραφια να δουμε τι χανουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.


Baby I got sick this morning
A sea was storming inside of me
Baby I think I'm capsizing
The waves are rising and rising

And when I get that feeling
I want Sexual Healing
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ερωτικες εξομολογησεις λοιπον.Ολγα πολυ καψουροθεματακια τωρα τελευταια ε?(:P)

Λοιπον ερωτικη εξομολογηση εγω δεν εχω κανει.Παρα ειμαι ντροπαλη...Μαλακιες δικες μου μην το ψαχνεται...

Ερωτικες εξομολογησεις μου εχουν κανει , ναι ...Μερικες απο κινητο ,μα τις περισσοτερες απο κοντα...


Αυτη που μου εχει μεινει ειναι αυτη που μου εκαναν περσι τον Φεβρουαρη...
Απο μικρη εκανα πολυ παρεα με τον Μανωλη.Οι γονεις μας ηταν κολλητοι και κουμπαροι ,εμεις στην ιδια ηλικια..Συναντιομασταν συχνα,ειχαμε παλει μαζι και διακοπες,βγαιναμε και για φαγητο με τους γονεις μας...Ας πουμε οτι μεγαλωσαμε μαζι..Δεν αργησε να γινει ο κολλητος μου...
Με την οικονομικη κριση οι γονεις του εμειναν ανεργοι.Αποφασισαν λοιπον αφου δεν εβρισκαν τιποτα να φυγουν (οπως τοσοι αλλοι)..Οι γονεις του αφου πηγαν και εψαξαν δουλεια και σπιτια (και βρηκαν) δηλωσαν οτι θα μετακομισουν στην Ιταλια .
Ο Μανωλης μου εφευγε μαζι με την οικογενεια του.Οι γονεις του αποφασισαν να μετακομισουν στην Ιταλια και εκεινος πηγαινε μαζι τους...
Δεν ηξερα ποτε θα ερχοταν πολι.Ισως να ερχοταν αυτο το καλοκαιρι ...(Τελικα δεν θα ερθει...).......

Απ την πολη μου περνα ο Προαστιακος και πηγαμε εκει να τους αποχαιρετισουμε.Θυμαμαι εβρεχε ....Λιγο πριν μπει στο τρενο μου εδωσε ενα φακελο και μου ειπε να τον ανοιξω μολις φυγει...Μου ειπε οτι ηταν απλα κατι που ηθελε να κρατησω για τον θυμαμαι...Δεν μου εκανε εντυπωση σκεφτηκα θα ηταν κανενα νεο τραγουδι(εγραφε τραγουδι ή καμια παλια φωτογραφια μας).Με φιλησε σταυρωτα ,μου χαμογελασε και εφυγε...

Μπηκε στον Προαστιακο και εκατσε κοντα στο τζαμι.Τα τζαμια ηταν αχνα και μπορουσε να παιξει εκεινο το παινιδι που καναμε μικροι.Να γραφουμε πανω στα τζαμια.Μου εγραψε stand by me και ο προαστιακος εφυγε.....





Αργοτερα οταν πηγα στο σπιτι ανοιξα το γραμμα.....

Το παραθετω αυτουσιο...

Με κοιτάς μες τα μάτια μα ποτέ σου δεν είδες τα σβησμένα μου φώτα τις χαμένες μου ελπίδες.Το μηδέν του Σαββάτου της αυγής το γαμώτο με κοιτάς και σωπαίνεις κι η σιωπή κάνει κρότο.Με κοιτάς λες και είμαι τρύπιο πάνω σου ρούχο μου ζητάς να σκοτώσω την αγάπη που σου 'χω. Και φοβάμαι μη φύγεις ο αέρας παγώνει κι η καυτή σου ανάσα το μυαλό μου θολώνει. Και φοβάμαι μη φύγεις μα άλλο δρόμο δεν έχεις και σου γράφω στο τζάμι
σ' αγαπώ να προσέχεις.
Με κοιτάς μες τα μάτια κι απορείς που δεν κλαίνε η αγάπη δε φεύγει είναι μέσα μας λένε. Κάπου αλλού ταξιδεύεις κι όμως πλάι μου είσαι μεσ' την τρέλα του κόσμου μ' αγνοείς κι αγνοείσαι. Με κοιτάς μες τα μάτια και η μέρα τελειώνει σαν τον ήλιο που φεύγει με κοιτάς και νυχτώνει.

Πλεον το γνωριζεις.Σε αγαπω...Μια αγαπη σφοδρη και ανεξελεκτη μα ακρως ζωντανη.Σε αγαπω απο τοτε που ειμασταν στο εξωχικο και μας ειχαν τσιμπησει οι μελισσες επειδη τους ειχαμε χαλασει την φωλια...Θυμασαι Αδαμαντια?

Αυτο ηθελα να σου πω.Τιποτα λιγοτερο.Τιποτα περισσοτερο.Σ αγαπω να προσεχεις.Αντιο...


Πραγματι δακρυσα που σας τα εγραφα...

awwwwwwwwwwwwwwww :bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apollon1954

Νεοφερμένος

Ο apollon1954 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
δεν έχω κάνει ερωτική εξομολόγηση αλλα όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο έντονα είναι τα αισθήματα για αυτή
τις το ηπα όταν την πρωτογνώρισα πως μου αρέσει αλλα αυτή είπε πως ήθελε να μείνουμε φιλί...στην αρχή πείσμωσα και τα έφτιαξα με άλλη κορέλλα, αυτή εξακολουθεί να είναι φιλί μου και συνειδητοποίησα πως ότι και να κάνω δεν μπορώ να την βγάλω από το μυαλό μου
κάθε μέρα μιλάω μαζί τις από το internet γιατί τώρα είναι μακριά αλλα εγώ συνεχίζω να την θέλω και την αγαπάω.. σκέφτηκα πολλές φορες να τις πω τι ακριβώς νιώθω αλλα φοβάμαι πως θα την χάσω και από φιλί μου γιατί όταν τις ηπα στην αρχή πως μου αρέσει μου είπε η να μιλούμε φιλικά η καθόλου.........δεν ξέρω τι να κάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
δεν εχω κανει και ουτε-ελπζω- οτι θα κανω ποτε και απο οτι βλεπω δεν εχει και τρομερα αποτελεσματα

α και για τις κοπελες,
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΦΙΛΟΙ.-:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fenia:)

Νεοφερμένος

Η Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Εχετε κανει ποτε ερωτικη εξομολογηση?
Σας εχουν κανει?
Πως νιωσατε;
Πως ενιωσε ο αλλος/η;

Μου έχουν κάνει αρκετές φορες (καλά μη φανταστείς κιόλας παρα πολλές) και η αλήθεια είναι ότι "αισθανθηκα" πολύ άβολα, καθώς τα αγόρια που το έκαναν δε με ενδιέφεραν και βρισκόμουν σε πολύ δύσκολη θέση.
Εγώ δεν έχει τύχει να κάνω κάτι αντίστοιχο, αλλα αν ποτε νιώσω την ανάγκη να το κάνω, θα το κάνω, απλά ο οποιοσδήποτε μπει σε αυτή τι διαδικασία θα πρέπει να είναι έτοιμος να αντιμετωπίσει την αντίδραση του αλλου, είτε καλή, είτε κακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ερωτικες εξομολογησεις λοιπον.Ολγα πολυ καψουροθεματακια τωρα τελευταια ε?(:P)

ημεθα ρομαντικες ψυχες κιουρια μου:redface:

2 φορες μου εχουν κανει:whistle:

την πρωτη απογοητευτηκα διοτι απο αλλον περιμενα να ακουσω τετοια λογια και τελικα απο αλλον τα ακουσα:P

και τη δευτερη τα ακουσα απο το αγορι μου και ειναι ωραιο να ξερεις οτι αυτη η φλογα ποτε δεν σβηνει και ειναι αμοιβαια:redface:

εγω 2 φορες εχω κανει :

την πρωτη φορα σε εναν που θεωρω πως βιαστηκα να πω τετοια λογια

και την δευτερη φορα στο αγορι μου,βασικα δεν ηταν ερωτικη εξομολογηση,ηταν καταθεση ψυχης,το θεωρω κατι περισσοτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Πω...τι θυμήθηκα..
Όχι ακριβώς ερωτική εξομολόγηση αλλά τεσπα.
Στην 4η δημοτικού,μετά από 4 χρόνια ασταμάτητου και αστείρευτου πόθου για τον γόη της τάξης,δεν άντεξα πλέον και το πήρα απόφαση :Ρ
Έγραψα σε ένα χαρτάκι 'θες να τα φτιάξουμε?΄ και από κάτω το όνομά μου.
Και πήγα την επόμενη μέρα και του το έχωσα στην τσάντα ένα διάλειμμα.
Και περίμενα...περίμενα...
Και έρχεται ο μαλ**κας την επόμενη μέρα στην τάξη,πάει στην δασκάλα,της δείχνει το χαρτάκι :'κυρία,κοιτάξτε τι μου έβαλαν στην τσάντα!'
το διαβάζει η καημένη η γυναίκα,φρικάρει,κοιτάζει αλλού (μη με καρφώσει κιόλας :Ρ) και του λέει αυστηρά να κάτσει στην καρέκλα του.
Το λέει ο βλάκας στους φίλους του,και βλέπεις μετά από λίγες μέρες τον κολλητό του να μου δίνει ένα αντίστοιχο χαρτάκι γεμάτο καρδούλες xD
εγώ βέβαια πήγα επιδεικτικά επιδεικτικά στον κάδο,το έσκισα και το πέταξα.Ή είμαστε πιστοί ή δεν είμαστε :P
ΡΕΖΙΛΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
χαχαχαχα και εμενα μου εχει τυχει στο δημοτικο,μου δωσανε χαρτακι που ελεγε ''σ αγαπω'' κ εγω το εσκισα και το πεταξα,απο μικρο δυσκολο γκομενακι η δικια σου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
καταραμενα χαρτακια
Εχω φτασει σε σημειο να παω στο σπιτι του αγοριου που μου αρεσε (1η γυμνασιου)
και να του δωσω ολοκληρο φακελο με καρδουλες και φιλακια :P
το εβαλα κατω απο το χαλακι και εφυγα ...
Νομιζω δεν ειναι για μενα αυτα ,βασικα δεν ειμαι καλη σε αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ένα άτομο μονάχα "τόλμησε" να μου κάνει ερωτική εξομολόγηση...4 χρόνια πριν περίπου! Και εγώ η βλαμμένη ούτε να τον φτύσω τότε!! Βέβαια "τα είχαμε" για ένα μικρό διάστημα, δεν κράτησε όμως, με χώρισε αυτός (και λογικό το βρίσκω :P)
Ήταν πολύ όμορφο και πολύ γλυκό, αλλά τότε δεν με ένοιαζε, το είχα πάρει σαν βλακεία! Μετά κατάλαβα. Περιττό να πω ότι μετά τον ήθελα τρελά... μάλλον επειδή μετά με έφτυνε!! Δεν πειράζει, τώρα μένει απλά μια πολύ γλυκιά ανάμνηση.

Εγώ πάλι δεν έχω κάνει ποτέ μου, και δεν νομίζω να κάνω κιόλας! Δεν είναι του χαρακτήρα μου... είμαι κάπως "κρύα" και λιγάκι "ξενέρωτη" (μου το έχουν πει :P) τι να κάνουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ένα άτομο μονάχα "τόλμησε" να μου κάνει ερωτική εξομολόγηση...4 χρόνια πριν περίπου! Και εγώ η βλαμμένη ούτε να τον φτύσω τότε!! Βέβαια "τα είχαμε" για ένα μικρό διάστημα, δεν κράτησε όμως, με χώρισε αυτός (και λογικό το βρίσκω :P)
Ήταν πολύ όμορφο και πολύ γλυκό, αλλά τότε δεν με ένοιαζε, το είχα πάρει σαν βλακεία! Μετά κατάλαβα. Περιττό να πω ότι μετά τον ήθελα τρελά... μάλλον επειδή μετά με έφτυνε!! Δεν πειράζει, τώρα μένει απλά μια πολύ γλυκιά ανάμνηση.

Εγώ πάλι δεν έχω κάνει ποτέ μου, και δεν νομίζω να κάνω κιόλας! Δεν είναι του χαρακτήρα μου... είμαι κάπως "κρύα" και λιγάκι "ξενέρωτη" (μου το έχουν πει :P) τι να κάνουμε;

χαχα εμένα μου έχουν πει ότι είμαι σαν παγοκολώνα! :worry::worry: (άμα δεν εμπνέει ο άλλος τι να κάνουμε:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Εχετε κανει ποτε ερωτικη εξομολογηση?
Σας εχουν κανει?
Πως νιωσατε;
Πως ενιωσε ο αλλος/η;

εχω κανει μια φορα με τεραστια αποτυχια!!! οχι δεν μ χουν κανει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
χαχα εμένα μου έχουν πει ότι είμαι σαν παγοκολώνα! :worry::worry: (άμα δεν εμπνέει ο άλλος τι να κάνουμε:P)
:P ε ναι είναι και αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
χαχα εμένα μου έχουν πει ότι είμαι σαν παγοκολώνα! :worry::worry: (άμα δεν εμπνέει ο άλλος τι να κάνουμε:P)

εμενα κοτα:redface:

τι να κανω ηταν τρελος και φοβομουν

σκηνικο:

αυτοσ: κοπελια μοδελο εισαι?
μουγκα εγω
αυτοσ :μοδελο εισαι μωρη?
μουγκα εγω
αυτος :αντε χεσου κοτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Έχω κάνει και μου έχει κάνει το ίδιο άτομο! Και τώρα είμαστε μαζί φυσικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Έχω κάνει και μου έχει κάνει το ίδιο άτομο! Και τώρα είμαστε μαζί φυσικά!

awww

romance sucker:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannitca

Νεοφερμένος

Η iwannitca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Έχω κάνει ερωτική εξομολόγηση, δεν μου έχουν κάνει άλλοι και έφαγα χυλόπιτα, γιατί από ό,τι κατάλαβα δεν ενδιαφερόταν και πολύ ο άλλος. Να σημειώσω ότι έδωσα ραβασάκι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top