Φοιτητές Οικονομικού Παν.Αθηνών 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ο τίτλος είναι ξεκάθαρος!!!
Ποιοι μπήκαμε φέτος σε ένα απο τα τμήματα του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών (πρώην ΑΣΟΕΕ) ;;;
Ας μαζευτούμε λοιπόν όλοι μαζί εδώ,συμφοιτητούδια μου :D

Τμήματα :

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής [ Βάση 2011 : 17844 ] :
vasw93 , georgeee , john236 , lenbias

Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας [ Βάση 2011 : 17602 ] :
alexandra16 , bill93 , xristososfp ,
barca10 , dimitris199 , annipeghy , CHR9 , trifon93 , Boss

Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων [ Βάση 2011 : 17181 ] :
Chris1993 , gate1319661 , john93

Οικονομικής Επιστήμης :
camilo , Insomnie , Lazos , nikolas192 , MeltingGlass

Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας [ Βάση 2011 : 16290 ] :


Διεθνών & Ευρωπαικών Οικονομικών Σπουδών [ Βάση 2011 : 15386 ] :
αμα8εις

Πληροφορικής [ Βάση 2011 : 15263 ] :


Στατιστικής [ Βάση 2011 : 14325 ] :
vickydask , μανωλησ109 , TDR1993

Μέχρι στιγμής η λίστα έχει 25 άτομα !!! Για να βλέπω κι'άλλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Γεια σου φίλε Chris1993!Πιθανότατα,θα περάσω στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας στο ΟΠΑ (αν πέσει 54 μόρια,πιστεύω είμαι σίγουρα μέσα).Το βρίσκω εξαιρετικά ενδιαφέρον το πρόγραμμα σπουδών που περιλαμβάνει μαθήματα μάρκετινγκ,επικοινωνίας,διοίκησης,λογιστικής,χρηματοοικονομικών κτλ.Πιστεύω ότι με ένα μεταπτυχιακό Λογιστικής και Χρηματοοικονομικών έχεις ένα πολύ δυνατό συνδιασμό για την αγορά εργασίας.Εσύ ΟΔΕ θέλεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Γεια σου φίλε Chris1993!Πιθανότατα,θα περάσω στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας στο ΟΠΑ (αν πέσει 54 μόρια,πιστεύω είμαι σίγουρα μέσα).Το βρίσκω εξαιρετικά ενδιαφέρον το πρόγραμμα σπουδών που περιλαμβάνει μαθήματα μάρκετινγκ,επικοινωνίας,διοίκησης,λογιστικής,χρηματοοικονομικών κτλ.Πιστεύω ότι με ένα μεταπτυχιακό Λογιστικής και Χρηματοοικονομικών έχεις ένα πολύ δυνατό συνδιασμό για την αγορά εργασίας.Εσύ ΟΔΕ θέλεις?

Κοίτα εγώ το Μάρκετινγκ δεν το δήλωσα γιατί μου φαίνεται πολύ θεωρητικό και εξειδικευμένο!
Και γενικά είμαι της άποψης ότι είναι καλό να έχεις ένα γενικό και γερό προπτυχιακό και ένα εξειδικευμένο μεταπτυχιακό!
Ναι,εγώ ΟΔΕ θέλω και μετά Οικονομικό...απλώς περιμένω την ειδική κατηγορία τριτέκνων για να περάσω γιατί είμαι απο την 1η 753 μόρια κάτω και απο την άλλη 414!Αλλά,η πρώτη δίνει 22 επιπρόσθετες θέσεις για τους τρίτεκνους και η άλλη 7 οπότε έχω πολλές πιθανότητες , σε συνδιασμό με την γενική πτώση των βάσεων!

Ωραία,λογικά θα είσαι μέσα,οπότε σε προσθέτω στην λίστα!!!
Προσθέτω και άλλους απο εδώ που μου είχαν πει μόρια και τις σχολές που έχουν δηλώσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
κοιτα το μαρκετινγκ ,δεν ειναι και τοσο εξειδικευμενο οσο λενε.το προγραμμα σπουδων αλλαξε¨,προς το καλυτερο.τωρα αν ειναι θεωριτικο τμημα ειναι οπωσ και το οδε αλλωστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
κοιτα το μαρκετινγκ ,δεν ειναι και τοσο εξειδικευμενο οσο λενε.το προγραμμα σπουδων αλλαξε¨,προς το καλυτερο.τωρα αν ειναι θεωριτικο τμημα ειναι οπωσ και το οδε αλλωστε

Το Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας είναι το πιο θεωρητικό τμήμα στο ΟΠΑ ,
μαζί με το Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
το οδε ειναι πιο θεωριτικο,αναλογα και την κατευθυνση που θα επιλεξεις βεβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
το οδε ειναι πιο θεωριτικο,αναλογα και την κατευθυνση που θα επιλεξεις βεβαια

Όχι,βρε συ!Αν δεις το πρόγραμμα σπουδών θα καταλάβεις!
Εγώ θα διαλέξω Χρηματοοικονομική κατεύθυνση η την Πληροφοριακών Συστημάτων,θα δω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
α τοτε ενταξει,αν επερνες μαρκετινγκ ι μανατζμεντ(εγω μια απο αυτες θα επερνα),τοτε ειναι πιο εξειδικευμενο απο το μ&ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τέλοσπάντων,5 είναι μέχρι στιγμής στην λίστα!!Για να δούμε πόσοι θα μαζευτούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
μεχρι να βγουν οι βασεις ,θα εχουν μαζευτει αρκετοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Εχμ,όπως έχω ξαναπεί,δεν είμαι σίγουρος αν μπορώ να πω οτι έχω πιθανότητες για Ο.Ε. Ο.Π.Α. με 17304:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εχμ,όπως έχω ξαναπεί,δεν είμαι σίγουρος αν μπορώ να πω οτι έχω πιθανότητες για Ο.Ε. Ο.Π.Α. με 17304:P

Είσαι 518 μόρια κάτω :/: ... δεν νομίζω :/:

Κανένας άλλος συμφοιτητής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra16

Νεοφερμένος

Η alexandra16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
με 700 μόρια πάνω από την περσινή βάση και πρώτη επιλογή το δετ, θα είμαι και εγώ στην ασοεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
με 700 μόρια πάνω από την περσινή βάση και πρώτη επιλογή το δετ, θα είμαι και εγώ στην ασοεε!

Έβγαλες 19100 ??? Ουάου :D
Οκ,σε προσθέτω στην λίστα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra16

Νεοφερμένος

Η alexandra16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
ναι! πόσοι είμαστε μέχρι στιγμής;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ναι! πόσοι είμαστε μέχρι στιγμής;;;

Είμαστε (6) μέχρι στιγμής :D
Μπορείς να δεις την λίστα στο 1ο post αυτού του topic!!
Άντε...για να μαζευόμαστε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

camilo

Νεοφερμένος

Ο camilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Έχω δηλώσει οικονομικής επιστήμης πρώτη επιλογή κ έχω 500 κτ μόρια παραπάνω απ την περσινή βάση οπότε κ εγώ είμαι μέσα σίγουρα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Έχω δηλώσει οικονομικής επιστήμης πρώτη επιλογή κ έχω 500 κτ μόρια παραπάνω απ την περσινή βάση οπότε κ εγώ είμαι μέσα σίγουρα!!!:)

Τέλειαααα!!!!Έτσι...αυξανόμαστε!!!
Σε βάζω στην λίστα :D

Επόμενος συμφοιτητής???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μου θυμιζεις τον εαυτο μου οταν επρεπε να τους μαζεψω για τη συναντηση της Σαλονικης.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
ειμαι 110 μορια πανω απο το δετ αμα δεν ανεβει ειμαι μεσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top